Rekonstruota gatvė apšlakstyta krauju

Ketvirtadienio rytą I. Šeiniaus gatvėje automobiliu buvo partrenkta moteris.

Ketvirtadienio rytą I. Šeiniaus gatvėje automobiliu buvo partrenkta moteris.

Gegužės 17-20 dienos

Per keturias dienas į policiją pristatyti 9 asmenys. 1931 metais gimęs širvintiškis pensininkas girtas gulėjo prie 54-ojo Vilniaus gatvės namo, o 1965 metais gimusi Širvintų seniūnijos gyventoja R.S. per parą sugebėjo dakart išblaivėti policijoje – iš pradžių ji girta mieste prigulė prie 94-ojo Vilniaus gatvės namo, paskui buvo rasta begulinti prie 3-iojo I. Šeiniaus gatvės namo. Šeštadienį į Komisariatą buvo pristatytas 1971 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas V.S., girtas šlitinėjęs Avižonyse, o sekmadienį – 1952 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas M.D., girtas šlitinėjęs Zosinos kaime. Beje, kaip galima suprasti, pastarojo laukia didesni nemalonumai, mat Komisariate tądien užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad M.D. kambaryje seife, neturėdamas leidimo, laikė įvairaus kalibro šaudmenų. Anot Policijos departamento, sekmadienio popietę, 16.40 val., Zosinos kaime buvo rasti ir paimti 34 įvairaus kalibro šoviniai, o namo savininkui M.D. nustatytas sunkus, t.y. net 3,11 promilių, girtumas.

Į policiją buvo pristatytas ir 1966 metais gimęs širvintiškis V.J., kuris girtas ėjo Kalnalaukio gatvės važiuojamąja dalimi, nors yra pėsčiųjų takas. Taip pat pristatytas ir 1973 metais gimęs vilnietis E.K., girtas vairavęs automobilį automagistralėje Vilnius-Panevėžys. Paaiškėjo, kad jis neturi vairuotojo pažymėjimo.

Šeštadienį į policiją dėl smurto artimoje aplinkoje buvo pristatytas ir į Ukmergės areštinę išvežtas 1985 metais gimęs kernaviškis P.G. Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad šis asmuo šeimyninio konflikto metu sužalojo 1960 metais gimusį tėvą P.G.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 29 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Be minėto vilniečio, išaiškinti dar du neblaivūs vairuotojai: penktadienį Širvintose, Žolyno gatvėje, dviratį neblaivus vairavo 1952 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas M.G., o sekmadienį Jauniūnų seniūnijoje neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo automobilį „Audi 80“ vairavo tos seniūnijos gyventojas R.B.

Atvykę medikai apžiūrėjo į eismo įvykį patekusią pėsčiąją.

Atvykę medikai apžiūrėjo į eismo įvykį patekusią pėsčiąją.

Pradėta ikiteisminių tyrimų, vienas jų – dėl eismo įvykio: ketvirtadienį užregistruotas tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad 1947 metais gimusi G.S., Širvintose vairuodama automobilį, partrenkė 1963 metais gimusią Širvintų seniūnijos gyventoją D.S. Nukentėjusioji dėl traumos gydoma ligoninėje.

Atrodo, tai pirmasis įskaitinis eismo įvykis europinėmis lėšomis rekonstruotoje pagrindinėje miesto gatvėje.

Tą pačią dieną policija užregistravo tyrėjo tarnybinį pranešimą, kad Širvintų gyv. V.M., gim. 1973 metais, viename bankų bandė iškeisti netikrą kupiūrą.

Šeštadienį Komisariate buvo užregistruotas Širvintų rajono gyv. V.E.B. ir Vilniaus gyv. J.B. pareiškimai, kad prie kapinių Kernavės seniūnijoje, išdaužus automobilio durelių stiklą, buvo pavogtos dvi rankinės. Padaryta 2000 Lt žala.

Tą pačią dieną policija gavo kauniečio T.V. skundą, kad autoserviso savininkas atsisakė jam grąžinti automobilį.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

6 Atsakymai į “Rekonstruota gatvė apšlakstyta krauju”

 1. oslgufpkgm parašė:

  7vXHj4 ertypyptdyop

 2. Detto parašė:

  Jacinthe dit :Bonjour Pasteur Jean-Se9bastienJe vien juste de recevoir les pense9es du jour, je les ai e9coute9 toute ce matin et e7a me re9jouit. Merci pour les pense9es du jour e7a fait du bien. bonne journe9e et soyez be9nis vous et votre famlile.de Jacinthe

 3. jo parašė:

  prie ko čia sugadino gatvę? Tegu pėstieji žiūri kur eina visai nemato kur perėja o po to vairuotojai kalti o dar geriau valdžia

 4. aaaaa parašė:

  graziai rekonstruota gatve,jau tris metus nemaciau sito miestelio,pasiilgau

 5. kada parašė:

  kooperatyvas savo pastata nudazis tai apziures kaip cernobili,foto

 6. taigi parašė:

  sugadino gatve,todel ir visos bedos,mat paseke zuoko pavyzdziu,artistai

Comments are closed.

scroll to top
+