Praturtėti ar nuskursti sutrukdė policija

Balandžio 16-18 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyta 20 asmenų, 4 jų išvežti į Ukmergės areštinę ar iš ten atvežti procesiniams veiksmams atlikti.

Antradienį net devynis asmenis, tarp jų – tris nepilnamečius, policija atsivežė iš Ukmergės gatvės. Keturi jų prie „Atžalyno“ progimnazijos, viešoje vietoje, lošė azartinius žaidimus iš pinigų, kiti penki įtariami tai darę.

Iš viešų vietų buvo pristatyti ir 6 girti asmenys, šlitinėję ar net gulėję.

Balandžio 17 dieną dėl smurto artimoje aplinkoje į Komisariatą buvo pristatytas 1966 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas V.B.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 12 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, tarp jų – neblaivų miesto gyventoją A.P., gimusį 1959 metais, kuris Vilniaus gatvėje girtas vairavo dviratį.

Antradienį policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl bandymo papirkti valstybės tarnautoją ar jam prilygintą pareigūną. Užregistruotame tarnybiniame pranešime rašoma, jog 1971 metais gimęs Zibalų seniūnijos gyventojas R.P., vežamas tarnybiniu automobiliu, įspėtas dėl galimos atsakomybės už pareigūno papirkimą, pasiūlė duoti 100 litų kyšį patrulių būrio pareigūnams už tai, kad jo nepristatytų į Komisariatą išblaivėti ir nebūtų surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.

Kaip šį pranešimą papildo Policijos departamentas, tai nutiko balandžio 18-ąją, apie 1.30 val., iš Šešuolėlių I kaimo vežant neblaivų asmenį, kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,98 promilės alkoholio). Už tai R.P. gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Balandžio 17-ąją policijoje buvo užregistruotas Anykščių rajono gyventojo A.D. pareiškimas, kad mūsų rajone jo tėvui priklausančiame miške buvo sulaikyti malkas vogę asmenys. Padaryta 30 litų žala.

Tą pačią dieną buvo užregistruoti tarnybiniai pranešimai, kad į Širvintų ligoninės priėmimo skyrių dėl įvairių kūno sumušimų buvo pristatyti Jauniūnų seniūnijos gyventojas A.T. ir Širvintų seniūnijos gyventojas Ž.U.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+