Policija „šienauja“ neblaivias pajodžargas

Spalio 23-26 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą išblaivėti pristatyti 5 asmenys: vienas jų neblaivus atvyko į Širvintų rajono apylinkės teismą, kitas neblaivus gulėjo Širvintų autobusų stotyje, o likę trys – neblaivūs triukšmavo namuose.

Policijos patruliai išaiškino 3 neblaivius vairuotojus. Spalio 24-ąją Širvintose, Kalnalaukio gatvėje, neblaivus G. L. vairavo automobilį.

Tą pačią dieną Širvintų mieste pareigūnai sustabdė mopedu važiuojantį asmenį. Paaiškėjo, kad R. T. mopedą vairavo neblaivus, neužsisegęs šalmo, o mopedas – be valstybinio numerio.

Spalio 26-ąją rajone patruliavę pareigūnai sustabdė dar vieną pajodžargą – motociklininką. Nustatyta, kad V. K. vairavo neblaivus, neturėjo teisės vairuoti motociklą, o šis – be valstybinio numerio.

Apskritai per keturias dienas Viešosios policijos patruliai išaiškino 15 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų ir 1 asmenį, kuris Širvintų mieste, Igno Šeiniaus gatvėje, viešojojėe vietoje vartojo alkoholinius gėrimus.

Į policiją kreiptasi dėl įvairių nusikaltimų. Ketvirtadienį policija užregistravo J. K. skundą, kad jis po gegužės 10-ąją Širvintose įvykusio konflikto pasigedo pinigų.

Spalio 23-iąją policija gavo patikslintą skundą, kad mūsų rajone sugadinta 28 metrai kelio atitvarų. Taip pat užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad tą pačią spalio 23-iąją, išdaužius automobilio langą, iš salono buvo pavogti įvairūs daiktai. Tą pačią dieną savo namuose rastas A. J. kūnas be smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Komisariate taip pat užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad mūsų rajone spalio 17-ąją pareigūnas, vykdydamas tarnybines pareigas, sudavė kumščiu A. Č. į veidą. Papildydami šią informaciją priminsime, kad tądien policija sulaukė A. Č. pranešimo, jog įvyko konfliktas tarp jo ir Vilniaus policijos pareigūnų ekipažo.

Policija užregistravo A. S. skundą, kad jis spalio 9-ąją, nuvykęs į savo mišką, pastebėjo, jog nupjauta ir pavogta medžių. Spalio 24-ąją E. S., atvykęs į sodybą, pastebėjo, jog įsibrauta į namą ir pavogta įvairių daiktų.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Policija „šienauja“ neblaivias pajodžargas”

  1. juozas parašė:

    …ir zemaicio nera,o nusikaltimu nemazeja…kur ziurite pauliukoniene,tikriausiai ne i ta vieta kur reiketu ziureti…

  2. juozas parašė:

    …ale ir zodis,pajodzarga…tuteisei sugalvojo gal…

Comments are closed.

scroll to top
+