Po smūgio į motorolerį – du sužeisti

Rugpjūčio 18-20 dienos

Išblaivėjimo kamerose šeimininkavo aidas – per tris dienas išblaivėti pristatytas tik vienas asmuo – rugpjūčio 19 dieną Komisariatą su „vizitu“ aplankė namuose neblaivus triukšmavęs Širvintų miesto Upelio gatvės gyventojas Ramūnas Kanopka.

Per šias tris dienas Viešosios policijos patruliai išaiškino 5 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Patruliams teko vykti ir į eismo įvykius. Rugpjūčio 18-ąją, apie 23 val., automagistralės 49-ajame kilometre vilniečio Tautvydo Griškevičiaus vairuojamas automobilis BMW 735 susidūrė su staiga į važiuojamąją dalį išbėgusia lape. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas 2001-ųjų metų laidos sedanas. 

Kitą dieną, apie 8.30 val., kelyje Vičiūnai-Gervėčiai susidūrė du automobiliai: visureigį „Mitsubishi L200“ vairavęs širvintiškis A. T. nevažiavo kuo arčiau dešiniojo važiuojamosios dalies krašto ir susidūrė su priešpriešais atvažiuojančiu automobiliu „Audi 100“, kurį vairavo širvintiškis S. B. Susidūrimo metu apgadinti abu automobiliai.

Tokios pat markės bortinis visureigis buvo apgadintas ir per eismo įvykį, kuris užregistruotas rugpjūčio 20-ąją. Tądien, apie 7.30 val., Vilmanto Blažio vairuojamas automobilis BMW 318 kelyje Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Mitsubishi L200“, kurį vairavo Vytautas Pašukonis. Eismo įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai, tarp jų – ir šių metų laidos visureigis. Žmonės nenukentėjo. Deja, to negalima pasakyti apie antrąjį tos dienos eismo įvykį – T. S. vairuojamas automobilis atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusio motorolerio galą. Susidūrimo metu buvo sužalotas motorolerio vairuotojas A. R. ir kartu važiavusi keleivė J. R. Abu nukentėjusieji paguldyti į Širvintų ligoninę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Mūsų žiniomis, eismo įvykyje, kuris nutiko Jauniūnų seniūnijoje, nukentėjo kabaldiškių pora. Nuo Maišiagalos Širvintų link važiavusį motorolerį kliudė ir parbloškė lengvasis automobilis „Mazda 626“. Nuo rimtesnių sužalojimų motoroleriu važiavusius žmones apsaugojo šalmai.

Beje, šįmet eismo įvykiuose nukentėjo jau trys motoroleriais važiavę žmonės – vienas keleivis ir du vairuotojai. Priminsime, kad gegužės 17-osios vakarą Čiobiškyje į stulpą atsitrenkė vietos gyventojo P. M. vairuojamas motoroleris. Pernai per tą laiką buvo nukentėjęs tik vienas motorolerininkas.

Policija pradėjo ir kitų ikiteisminių tyrimų, du jų – mirties priežasčiai nustatyti, nes rajone buvo rasti du pasikorę asmenys.

Pranešta apie nusikaltimus. Rugpjūčio 18-ąją Komisariate buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad įsibrauta į vienos bendrovės patalpas ir pagrobta įvairių daiktų. Anot D. V. skundo, taip pat buvo įsibrauta į patalpas ir pagrobti degalai.

Rugpjūčio 20-osios ryte A. I. pastebėjo, jog iš piniginės dingo pinigai ir banko atsiskaitymo kortelė. Policija gavo skundą, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

9 Atsakymai į “Po smūgio į motorolerį – du sužeisti”

 1. Eric parašė:

  Tęsiant mūsų pokalbį galiu pasytaki, jog įtinklintas mokymas žengia ne pirmuosius, bet dar iki galo nesutvirtėjusius žingsnius, dėl to galimi ir griuvinėjimai, ir gal net nedideli gumbai. Beje, bent jau man nėra žinoma nei viena programinė įranga, kuri būtų sklandžiai atėjusi į rinką, ir ypač tokią komplikuotą, kaip studijų. Šį 2010 metų rudens semestrą studentai jau naudojo antrojo tipo projektus, iš atsiliepimų supratau, kad pajuto net azartą analizuodami ir vertindami kolegų individualius darbus. Jūs naudojote pirmojo tipo minčių lietaus projektus, dar bus ir trečiojo tipo projektai, kai mini komandos formuluos užduotis kitoms mini komandoms. Taigi studijos net ir dabartinei kartai gali būti ir visai žaismingas užsiėmimas. Tiesa, kitais metais planuoju į anoniminį mokymąsi įterpti ir susitikimus gyvai , kur bus kviečiami įdomūs lektoriai, bet ne tam, kad egzaminuočiau studentus, bet kad galėtume laisvai bendrauti be jokių neanoniminių vertinimų. Taip kartu su įtinklintu mokymu tikiuosi sugrįžti prie klasikinio universiteto kaip _universitas magistrorum et scholarium_ mokytojų ir mokinių *bendruomenės*. Sugrįžti, aišku, kitame kokybiniame lygyje, nei buvo prieš 700 metų visgi interneto tada nebuvo Jau ne pirmą kartą pastebiu, jog įtinklinto mokymosi anonimiškumas reikalauja aukų, kurias dažniausiai sudaro subjektyvumą sugebantys išnaudoti studentai įtinklintoje aplinkoje asmeninis grožis, akių vartymas ir kt. nepadeda, nes jo ten nesimato.Gal dėl to vertinu tuos studentus, kurie išsako savo nuomonę atvirai, bet kartu ir gali ją pagrįsti ir tokių mūsų universitete yra tikrai nemažai. Nepamenu, kaip buvo su Tavimi, Mantai, bet vis tiek man kaip dėstytojui nesuprantamas atsisakymas geriau išmokti KSM dalyką. Na, gali būti, kad ikikrizinė ar pokrizinė Islandija buvo nepalyginamai įdomesnė, nors ilgalaikėje perspektyvoje greičiausiai pralaimėjai praktiškai neišbandęs panaudoti priežastinių ryšių diagramas uždavinių formulavimui.Šiaip ar taip, džiaugiuosi, kad studijuoji ne kur nors kitur, o MRU, kad esi kritiškas, ir, kaip matosi iš Tavo atsakymo, pakankamai savikritiškas. Norėčiau, kad mūsų universitete ir daugiau būtų studentų, neabejingų studijų procesui, atvirų, drąsių, nepataikaujančių dėstytojų įgeidžiams ir siekiančių žinių, o ne tik diplomo. Su įdomumu užsuksiu čia karts nuo karto, galėsime padiskutuoti ir taip kartu augti.

 2. Inis parašė:

  o tai jei turi 13 metu tai gali wazineti?

 3. Sirvintiskis parašė:

  berods nuo siandien isigalioja keletas nauju KET. Motoroleriu negalima bus vezt asmenu iki 12metu. skankryzoje lenkti ir dar kazkokia. tai va taip va 🙂

 4. Sirvintiskis parašė:

  berods nuo siandien isigalioja keletas nauju KET. Negalima bus vezt asmenu iki 12metu. skankryzoje lenkti ir dar kazkokia. tai va taip va 🙂

 5. Inis parašė:

  is kur zinai?

 6. arnoldas parašė:

  nu mopedu galima nuo 15m

 7. afnasijus parašė:

  nu Fedia informacija policija duoda , o ne g.b.

 8. Fedia parašė:

  To ponui g.b. man visiskai neaisku kodel vienoje vietoje yra Vilmantas Blazys ir Vytautas Pasukonis ,o kituje tik A.B., C.D.? Suprantu kad buna nepilnameciai tai nerasomos pavardes, bet kai vaziuoja automobiliu ir vienur vienaip kitur kitaip kaip suprasti???

 9. Inis parašė:

  Na neradau geriausios vietos kur paklausti, nuo keliu metu galima vazineti su motoroleriais ir kuriose vietose

Comments are closed.

scroll to top
+