Per vieną dieną Jauniūnų seniūnijoje dingo trys dviračiai

Birželio 17-19 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 4 asmenys.

Antradienį iš Ukmergės areštinės į Širvintas buvo atvežta ir, atlikus procesinius veiksmus, atgal grąžinta 1981 metais gimusi I.Š., įtariama dėl mažametės dukros sužalojimo.

Kitą dieną dėl smurto artimoje aplinkoje į areštinę išvežti du asmenys – 1962 metais gimęs širvintiškis R.Š. (gautas pareiškimas, kad girtas konflikto metu sugyventinei R.P. alkūne sudavė į veidą ir sukėlė fizinį skausmą) ir 1983 metais gimęs Alionių seniūnijos gyventojas A.M. (anot pareiškimo, naktį, 2.20 val., blaivus konflikto metu ranka sudavė sutuoktinei per veidą ir sukėlė fizinį skausmą).

Trečiadienį į policiją buvo pristatyta ir 1980 metais gimusi Gelvonų seniūnijos gyventoja D.Ž., girta pasirodžiusi viešoje vietoje.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 10 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Pirmadienį, apie 23.40 val., Družų kaime automobilį neblaivus vairavo Širvintų seniūnijos gyventojas V.R., gimęs 1976 metais. Be to, jis neturi teisės vairuoti, neapsidraudęs civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, neatlikta automobilio techninė apžiūra.

Antradienį Kabaldos kaime, Paširvinčio gatvėje, dviratį neblaivus vairavo 1946 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas B.M., o Žemųjų Viesų kaime neblaivus automobilį vairavo 1983 metais gimęs širvintiškis P.A. Jis policininkams nepateikė automobilio techninės apžiūros atlikimą patvirtinančio dokumento.

Birželio 17-ąją Komisariate buvo užregistruotas vilnietės J.G. pareiškimas, kad vagiami jos miško, esančio Širvintų rajone, medžiai.

Policija užregistravo du skundus dėl birželio 16-ąją Jauniūnų seniūnijoje pavogtų dviračių: tenykštė gyventoja R.R. pagrobtą dviratį įvertino 900 Lt, o D.J. dingusius du dviračius – 1500 Lt.

Birželio 19-osios rytą, apie 8 val., automagistralės 52-ajame kilometre stovėjusio vilkiko „Volvo“ vairuotojas A.U. pastebėjo, kad nulaužtas kuro bako užraktas ir pavogta 660 litrų dyzelinio kuro.

Kitą dieną užregistruotas širvintiškės D.B. pareiškimas, kad išvakarėse, apie 23.10 val., trys jaunuoliai Širvintose sumušė jos nepilnametį sūnų.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Naujausi komentarai
  • Moiz    2013-10-17 11:19         

    Bolševikinį supratimą ntusekrite pajusti. Nauja valdžia Tamstos net prie subinės neprisileis. Nors minimalią alga turėtų mokėti punktualiai 15:09, kad iki penktos valandos galima dar būtų galima suspėti į tašką.

  • Jerick    2013-10-12 06:06         

    Atiliepimai gražūs, bet bent jau provincijoj kur aš gyevnu (šioje apygardoje į antrą vienmandatininkų turą išėjo Graužinienė ir Veselka ) tokie terminai sunkiai suvokiami čia visi laukia 1509 Lt algos. didelei dalei liaudies tokie raktiniai žodžiai kaip fizikas, ekonomika, fiskalinė politika, energetinė nepriklausomybė nieko nesako. ne tik dėl to, kad nesupranta, bet ir dėl to, kad net nesivargina. Savo smegenėlėse užfiksuoja tik paprastus trumpus raktinius žodelius. Ypač dabar išrinkti veikėjai labai mėgsta tuos paprastus: Naktinė reforma, Atominė blogai, Kubilius dideli mokesčiai, Uspaskichas Lyderis, LSDP Svarbiausia žmogus, TT Tvarka bus (turi gi pagaliau ta tvarka būti, kiek gi galima! ) Kad ir kaip būtų apmaudu tik tiek ir tereikia Beje šita liaudis jau žino kad MA nebus 1509 lt, ne dėl to, kad tai nerealu, bet kad vistiek Kubilius pakliuvo i Seima ir gali tam sutrukdyt Pyksta, kodėl darbo partija ne 100% seime? Visi save prisikiria čia jau kartą aprašyto mistinio paprasto žmogaus grupei (ten tie turčiai, o ką man paprastam žmogui daryt?). Paprastas žmogus kaip ir naktinė reforma yra vienas populiariausių magic word . Nepriklausomai nuo to ką tu darai, moki skaičiuot, rašyt, piešt, šneket, dainuot nesvarbu. Jei tau rūpi paprastas žmogus tujau turi palaikymą. gal kas žinot, kas tas paprastas žmogus ?

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 9 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.