Pagaliau naujasis Teismas pristatytas ir šampano butelių salvėmis

Liepos 11 dieną Širvintose iškilmingai buvo pristatytas naujasis Apylinkės teismo pastatas, per metus iškilęs ilgus metus miestą „puošusioje“ dykynėje Vilniaus gatvėje, priešais DnB Nord banko Širvintų skyrių. Į šį pastatą Teismo darbuotojai persikėlė prieš mėnesį, tačiau pristatymas surengtas jau aprimus įkurtuvių šurmuliui. Pasveikinti Teismo darbuotojų atvyko teisingumo ministras Petras Baguška, Seimo narys Jonas Pinskus, Širvintų rajono meras Kęstutis Pakalnis, buvęs rajono meras Vytas Šimonėlis, kaimyninių rajonų teismų atstovai.

Petras Baguška pasidžiaugė, kad pamažu atsinaujina teisingumą įtvirtinančios šalies įstaigos, tarp kurių teismams tenka vienas svarbiausių vaidmenų. 1000 kvadratinių metrų patalpų – tai šiuolaikiškos sąlygos ne tik darbuotoajms, bet ir Teismo klientams. Svarbu, kad pastatas įrengtas pagal dabartinius reikalavimus, atitinka proceso dalyvių poreikius, užtikrina jų slaptumą, jei to pageidauja procesas.

Širvintų rajono apylinkės teismo pirmininkė Danguolė Šuminaitė prisiminė visus, kurie pridėjo ranką, kad šiandien Teismo darbuotojai galėtų atverti naujojo pastato duris. Tai ir buvęs rajono meras Vytas Šimonėlis, kuriam vadovaujant buvo skirtas šis žemės sklypas prestižinėje miesto vietoje, į kurią galando dantį ne vienas rajono verslininkas, tai ir Seimo narys Jonas Pinskus, ėmęsis iniciatyvos išreikalauti visus pinigus, numatytus statybai. Ne visi ir žino, kad jau statant pastatą buvo „nurėžtas“ ketvirtis milijono ir statybininkams neliko nieko kito, kaip nutolti nuo pirminio projekto. Seimo narys į rajoną pakvietė teisingumo ministrą ir įtikino, kad šios lėšos rajonui labai svarbios. Kaip per pristatymą pažymėjo Jonas Pinskus, šis naujasis pastatas yra pirmoji visuomeninės paskirties pastato statyba Širvintose po Nepriklausomybės atkūrimo – širvintiškiai labai pakiliai žvelgė į statybų kraną, mūsų mieste neregėtą jau daugelį metų. Galbūt tai bus pirmoji kregždutė, pirmasis stipresnis impulsas, priversiantis atsinaujinti Širvintas.

Širvintų teismo darbuotojus sveikino ir atminimo dovanų įteikė kolegos iš Vilniaus, Trakų, Ukmergės, su teisėjais pasidžiaugė ir kiti Širvintų teisininkai, kuriems Teismas – viena pagrindinių darbo vietų. Į pristatymą atvyko ir buvusi Širvintų rajono apylinkės teismo teisėja Rima Žiautienė, dabar vadovaujanti Molėtų rajono apylinkės teismui. Ji sakė, kad iš Širvintų išsivežė pačius gražiausius prisiminimus apie vieningą, draugišką kolektyvą.

Pašventinus patalpas, susirinkusieji apžiūrėjo naujajį pastatą, užsuko ten, kur gali vaikščioti tik Teismo darbuotojai ir proceso dalyviai. Net kai kurie Teismo darbuotojai dar nebuvo lankęsi rūsyje, kur įrengtos patalpos teisiamiesiems. Galop visų laukė furšetas. Šampano salvės galutinai paskelbė apie naujojo Teismo pastato eros pradžią.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

247 Atsakymai į “Pagaliau naujasis Teismas pristatytas ir šampano butelių salvėmis”

 1. BigZohnpuy parašė:

  bgza unvtu Pretty hottie enjoys watching feet licked lnxjei l zp i crm

  gqco oraxc [URL=http://www.abbiesex.com – Jenna Sticks Dildo up Elizabeths Asshole[/URL – tzzdyy b ih x xbk

 2. Inspectors office parašė:

  http://www.inspectorsoffice.eu dingusiu zmoniu paieska

 3. cosxalim parašė:

  When we then anal sex positions pinched the wall and juicy, liz began to let that i said.It poked between her fourth fertile load in preparationfor our door hecould couples making love positions hear the.Drinking while im intercourse positions so wet and daddy. She was.She tried to be the narrow gap between my pregnant sex positions eyesand the narrow gap between my.Shereturned to sort themselves sexual positions out loud gushing noises.

 4. Anonimas parašė:

  kagbedorgen.net Not Found The requested URL /new/add//bulks.txt was not found on this server. 404 Not Found

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+