Nušvilpė ekskavatoriaus duris…

Vasario 16-19 dienos

Per keturias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyta 14 asmenų, keli jų – 1963 metais gimęs širvintiškis V.G. ir 1983 metais gimęs širvintiškis V.S. – atvežti iš Ukmergės areštinės procesiniams veiksmams atlikti. O štai 1987 metais gimęs Musninkų seniūnijos gyventojas S.E., įtariamas nusikaltęs, taip pat 1968 metais gimęs Čiobiškio seniūnijos gyventojas S.L. ir 1971 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas V.S. dėl smurto artimoje aplinkoje buvo etapuoti į Ukmergės areštinę. Dėl pastarojo atvejo policija gavo 1984 metais gimusios J.V. skundą – moteris sugyventinį kaltina tuo, kad smurtaudamas sukėlė fizinį skausmą. Kiek kitaip įtariamas nusikaltęs S.L. – užregistruotas tarnybinis pranešimas dėl smurto artimoje aplinkoje, kad konflikto metu S.L. bandė suduoti žmonai, dėl to ji patyrė psichinį smurtą.

Vasario 16-ąją girtas Širvintų seniūnijos gyventojas Č.V., gimęs 1968 metais, Kabaldos kaime vairavo dviratį, o 1992 metais gimęs širvintiškis P.K. – griuvinėjo Upelio gatvėje. 1967 metais gimęs Zibalų seniūnijos gyventojas J.K. girtas šlitinėjo Kiemelių kaime, o nepilnametis M.P. – Musninkuose, Pieninės gatvėje. Vasario 16-ąją dėl M.P. netinkamo elgesio buityje policija gavo jo globėjos V.B. skundą.

Vasario 17-ąją į policiją buvo pristatytas 1977 metais gimęs širvintiškis M.G., girtas nevykdęs policijos pareigūnų teisėtų nurodymų, keikęs juos necenzūriniais žodžiais, įžeidęs jų garbę ir orumą. Tą pačią dieną 1959 metais gimęs širvintiškis J.S. girtas šlitinėjo Policijos komisariate, o 1974 metais gimęs rajono gyventojas P.K. – Petriškių kaime. Sekmadienį į policiją buvo pristatytas 1989 metais gimęs širvintiškis E.Š., kuris girtas iš prekybos centro „Maxima“ bandė nesumokėjęs išsinešti prekių.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 14 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Be minėto dviratininko, vasario 15-ąją, 20 val., Lapelių kaime automobilį girtas vairavo 1976 metais gimęs vilnietis E.R.

Penktadienį, vasario 17-ąją, policijai pranešta apie eismo įvykį: Juodiškių kaime automobilio „Renault Megane“ nesuvaldė 1993 metais gimęs širvintiškis J.Č. Automobilis nuvažiavo nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis.

Vasario 15 dieną Komisariate buvo gautas širvintiškės L.V. pareiškimas, kad išvakarėse iš jos darbo kabineto dingo mobiliojo ryšio telefonas. Kitą dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Prienų kaime P.B. pastebėjo, jog įsibrauta į A.Ž. pirtį, pavogta įvairių daiktų (žala – 3500 litų).

Dvi vagystės užregistruotos šeštadienį: Jauniūnų seniūnijos gyv. S.C. pareiškime rašo, kad pavogtos priekinės ekskavatoriaus durys (padaryta 1500 litų žala), o Musninkų seniūnijos gyv. V.E. policijai pranešė, kad iš namo pagrobti radiatoriai ir boileris (padaryta 3000 litų žala).

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+