Noras išgerti stipresnis už šaltį

Sausio 25-27 dienos

Per šias dienas išblaivėti į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatytas tik vienas žmogus – pirmadienį Komisariate išblaivėjo širvintiškis K. J., neblaivus nepabūgęs stingdančio šalčio ir prigulęs J. Janonio gatvėje.

Šaltis į šiltą patalpą gynė ir Viešosios policijos patrulius – per tris dienas išaiškinti tik trys Kelių eismo taisyklių pažeidėjai.

Nebuvo ir kitų įvykių. Tiesa, antradienį Komisariate buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad šių metų sausio 24-ąją, apie 17 val., iš savo namų išėjo ir negrįžo neįgalus M. R. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios asmens.

Mūsų žiniomis, tyrimas jau nutrauktas. Nors manyta, kad 55 metų Kunigiškių kaimo gyventojas galėjo pasiklysti ir sušalti, jis atsirado gyvas ir sveikas. Pasakojama, kad į parduotuvę nukakęs kunigiškietis susitiko bendramintį ir tas dienas su juo linksmai girtavo ne mūsų rajone. Taigi ko nepadarysi dėl taurelės…

Sausio 27-ąją gautas skundas, kad parduotuvėje Širvintose buvo sulaikytas 1931 metais gimęs S. K. Jis kėsinosi nesumokėjęs iš parduotuvės išnešti 1,39 Lt kainuojančių prekių.

Policijoje mums paaiškino, kad žmogus, matyt, vogė ne vargo prispaustas. Apskritai šis pensininkas policijai gerai žinomas, dėl smulkių vagysčių įkliūva ne pirmą kartą, visada turi pinigų, tačiau kažkodėl dalį prekių paslepia ir bando išsinešti nesumokėjęs. S.K. pareigūnams negali paaiškinti, kodėl apsivagia.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+