Nepilnametei siuntinėja grasinančias ir nepadorias žinutes

Spalio 23-26 dienos

Per savaitgalį į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 5 asmenys.

Penktadienį į Ukmergės areštinę atlikti 15 parų administracinio arešto buvo išvežtas 1970 metais gimęs rajono gyventojas J. Ž., ten pat išvežtas ir 1975 metais gimęs širvintiškis V. K. Įtariama, kad jis nusikalto. Užregistruotas širvintiškės J. K. pareiškimas, kad spalio 24-osios popietę bendrame bute buvęs sutuoktinis V. K. grasino nužudyti ir ją smaugė, sukėlė fizinį skausmą.

Į policiją buvo pristatyta ir 1963 metais gimusi rajono gyventoja V. J. Ji girta pasirodė viešoje Širvintų miesto vietoje, prie Kalnalaukio gatvės 8-ojo namo.

Šeštadienį 1965 metais gimusi rajono gyventoja R. S. neblaivi apsivogė parduotuvėje „Maxima“, o sekmadienį ji girta pasirodė viešoje Vilniaus gatvės vietoje. Tą pačią dieną parduotuvėje „Norfa“ neblaivus apsivogė 1955 metais gimęs rajono gyventojas J. Č.

Policijos pareigūnai išaiškino 31 administracinės teisės pažeidėją, tarp jų – penkis neblaivius vairuotojus.

Spalio 24 dieną Alionių I kaime dviračiu neblaivus važiavo 1962 metais gimęs širvintiškis P. S. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Kitą dieną Družų kaime lengvai apgirtęs dviratį vairavo 1949 metais gimęs rajono gyventojas G. K., Alionių I kaime – 1965 metais gimęs rajono gyventojas A. K., o Vindeikių kaime vidutiniškai apgirtęs – 1969 metais gimęs rajono gyventojas S. S. Spalio 26-ąją policijai įkliuvo dviračiu važiavęs 1968 metais gimęs rajono gyventojas J. Ž. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Pradėta ikiteisminių tyrimų, gauta kitų skundų.

Spalio 24 dieną Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Musninkų seniūnijoje, patikrinus G. B. namus ir ūkinius pastatus, buvo rasti 65 pakeliai cigarečių su Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis ir 2,4 l skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą.

Tą pačią dieną užregistruotas širvintiškės J. Č. skundas dėl sutuoktinio T. Č. netinkamo elgesio.

Spalio 24 dieną policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad spalio 18-ąją, apie 21 val., Širvintose, prie Kalnalaukio g. 37-ojo namo, nepažįstamas asmuo sumušė širvintiškį A. B. Konflikto metu trisdešimt vienerių nukentėjusiajam buvo sulaužyta nosis, sumušta dešinė koja.

Pareiškimą parašė širvintiškis G. Č. Jis teigia, kad spalio 17-24 dienomis buvo įsibrauta į jam priklausantį namą, iš ten pavogti namų apyvokos daiktai. Padaryta 425 litų materialinė žala.

Policijos gautame vieno rajono gyventojo pareiškime rašoma, jog nepilnametė dukra mobiliuoju telefonu gauna grasinančių ir nepadoraus turinio žinučių.

Kitą dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad apie 17 val. Kiauklių kaime šalia parduotuvės 1978 metais gimusį rajono gyventoją A. G. sumušė ir nosį sulaužė iš matymo pažįstamas S. J. su draugu.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+