Nepilnametė dviratininkė apgadino automobilį

Rugpjūčio 26-29 dienos

Per keturias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 4 asmenys: Avižonių kaime neblaivus šlitinėjo 1982 metais gimęs rajono gyventojas G.G., o Kernavėje – 1966 metais gimęs S.R.; rugpjūčio 29-ąją pristatyti 1971 metais gimęs vilnietis V.L. ir 1978 metais gimęs Šilutės rajono gyventojas L.A. mūsų rajone vairavo automobilius, neturėdami vairuotojo pažymėjimo.

Apskritai Viešosios policijos patruliai išaiškino 19 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, tarp jų – 1984 metais gimusį neblaivų rajono gyventoją T.K., rugpjūčio 29-ąją Širvintose, Plento gatvėje, vairavusį automobilį. Paaiškėjo, kad T.K. neturi vairuotojo pažymėjimo.

Administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta, kad už vairavimą esant neblaiviems ar apsvaigusiems asmenims be teisių skiriama 4000-5000 litų bauda arba 20-30 parų areštas.

Penktadienį policijai pranešta apie eismo įvykį: kelio Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos 18-ajame kilometre 1996 metais gimusi širvintiškė I.G. išvažiavo dviračiu iš šalutinio kelio į pagrindinį ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu „AUDI A8“, vairuojamu O.G. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Pranešta apie šešias vagystes. Bent jau apie šiuos įvykius informuoja Policijos komisariatas.

Rugpjūčio 27 dieną policija užregistravo S.K. skundą dėl rajone apvogtos sodybos (žala – 5000 Lt), J.K. skundą dėl avių vagystės (žala – 1500 Lt), G.D. skundą, kad kaimynas S.D. pavogė mobiliojo ryšio telefoną (žala – 100 Lt) ir Ukmergės rajono gyv. A.A. skundą dėl apvogtos tėvų negyvenamos sodybos, esančios Širvintų rajone (žala – 4500 Lt).

Rugpjūčio 29 dieną Komisariate užregistruotas Vilnaius miesto gyv. E.M. skundas dėl mūsų rajone įvykdytos dviračio vagystės (žala – 799 Lt).

Ketvirtadienį pranešta, kad Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, dėl Jauniūnų seniūnijoje įvykdyto nesunkaus sveikatos sutrikdymo – sužaloti šios seniūnijos gyventojas E.L. ir Širvintų miesto gyv. J.P., o rugpjūčio 27-ąją – P.Č. skundas dėl neblaivaus dukros sugyventinio G.G. elgesio.

Rugpjūčio 26 dieną Musninkų seniūnijoje surastas pavogtas krovinis automobilis, o rugpjūčio 28 dieną policija sulaukė pranešimo iš VĮ „Automagistralė“, kad ryte buvo pastebėta, jog automagistralės Vilnius-Panevėžys 52-ajame kilometre sugadintas kelio dangos stebėjimo įrenginys.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Nepilnametė dviratininkė apgadino automobilį”

 1. guru parašė:

  nieko nepadarysi,tokios jau Sirvintos,nei gydytoju nera-visi veterinarai,nei policijos normalios:((

 2. as parašė:

  nesuprantu vienam plautis trukes kitam galvos trauma o policija tai vadina nesunkiu sveikatos sutrikdymu taip iseina kad juos ten turejo uzmusti

 3. sirvintiskis parašė:

  o tai kas ten buvo?

 4. Pasipiktinusi parašė:

  Kokias pievas cia raso? nesunkus suzalojimas?? Kaukoles luzis yra nesunkus suzalojimas?? Paziurekit ka rasot! Zmogus reanimacijoj gulejo, o cia nesunkus kuno suzalojimas, apsurdas! Visiska neteisybe, sazines neturi

 5. as parašė:

  kokia musu policija, nesunkus kuno suzalojimas. eimantui skilusi kaukuole,isiliejas i smegenis kraujas, o tai koks yra sunkus suzalojimas? gal kojos luzis?!

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+