Naktiniai „pirkėjai“ įėjo pro tarnybines duris

Vasario 20-22 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 6 asmenys. Pirmadienį 1960 metais gimęs A.M. girtas pasirodė Širvintų miesto mokymo įstaigoje, 1971 metais gimęs širvintiškis R.V. girtas šlitinėjo Kalnalaukio gatvėje, o 1985 metais gimęs Š.G. – Vilniaus gatvėje. O štai 1961 metais gimęs Jauniūnų seniūnijos gyventojas A.T. pagal Apylinkės teismo nuosprendį buvo etapuotas į Ukmergės areštinę atlikti 10 parų arešto. Antradienį į Ukmergės areštinę atlikti 5 parų arešto buvo išvežtas 1970 metais gimęs širvintiškis S.S., o iš ten procesiniams veiksmams atlikti buvo atvežtas 1968 metais gimęs rajono gyventojas S.L. Jis įtariamas nusikaltęs artimoje aplinkoje, kai konflikto metu bandė suduoti žmonai ir ji patyrė psichinį smurtą. Trečiadienį į policiją buvo pristatytas girtas prieš žmoną smurtavęs širvintiškis R.V., taip pat miesto gyventojai E.L. ir P.K., įtariami girti nusikaltę.

Beje, dėl pastarojo atvejo policija gavo apsaugos firmos darbuotojų pranešimą, kad restorano patalpose sulaikyti įsibrovę du jaunuoliai.

Kaip mums šį įvykį pakomentavo policijoje, iš kiemo pusės duris išlaužę įsibrovėliai nieko nespėjo pagrobti, nes, patekus į restorano pastato patalpas (mūsų žiniomis – pirmajame aukšte esančią kulinarijos parduotuvę), suveikė apsauginė signalizacija, ir vyručiai buvo sulaikyti nusikaltimo vietoje. Visa tai įvyko jau po vidurnakčio.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 12 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Pirmadienio rytą policijai pranešta apie eismo įvykį: 08.30 val. kelio Maišiagala-Širvintos 6-ajame kilometre 1973 metais gimusi širvintiškė L.I. neatsižvelgė į kelio meteorologines sąlygas, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo į pakelės griovį ir atsitrenkė į medį. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Vasario 20-ąją užregistruotas 1966 metais gimusio Gelvonų seniūnijos gyventojo V.K. pareiškimas, kad tądien atvykęs į nuomojamą sandėlį pastebėjo, jog įsibrauta į vidų ir pavogtas traktoriaus prikabinimo įtaisas bei metalo laužas. Nuostolis – 1200 litų.

Antradienį Vileikiškių kaime buvo rastas išardytas automobilis „Volkswagen Golf“. Patikrinus kėbulo numerį nustatyta, kad automobilis vasario 15-17 dienomis buvo pavogtas Vilniuje.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+