Musninkų seniūnijoje pavogta „Privati valda“

Rugsėjo 22-25 dienos

Per keturias dienas policija išaiškino 27 administracinės teisės pažeidėjus, 22 jų pažeidė Kelių eismo taisykles. Savaitgalį įkliuvo trys neblaivūs vairuotojai: Širvintų ir Alionių seniūnijose pričiupti neblaivūs dviratininkai, o Jauniūnų seniūnijoje – neblaivus vadeliotojas.

Rugsėjo 22 dieną Komisariate buvo užregistruotas protokolas-pareiškimas, kad tądien į Alionių seniūnijos gyventojos namus nekviestos užėjo trys romų tautybės moterys, kurioms išėjus gyventoja pasigedo kambaryje ant lovos po pagalve gulėjusių 130 eurų.

Sekmadienį gautas vilniečio pareiškimas, kad, atvykęs į Širvintų rajone esantį savo sodo namelį, jis pastebėjo, jog iš pastato pavogta įvairių daiktų ir įrankių. Žala – 270 eurų. Gautas ir širvintiškės pareiškimas, kad iš mieste esančio jos sodo namo pavogta įvairių daiktų ir įrankių. Žala – 560 eurų.

Tą pačią dieną policija gavo Jauniūnų seniūnijos gyventojo pareiškimą, kad jį sumušė sūnus taip sukeldamas fizinį skausmą.

Policija taip pat užregistravo Zibalų seniūnijos gyventojo pareiškiąm dėl praskeltos lūpos ir sumuštos galvos, Jauniūnų seniūnijos gyventojos pareiškimą dėl vyro netinkamo elgesio buityje, Gelvonų seniūnijos gyventojos pareiškimą dėl išdaužto namo lango stiklo ir Musninkų seniūnijos gyventojo pareiškimą dėl pavogtos lentelės su užrašu „Privati valda“.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+