Moterys skundėsi policijai dėl kaimynių

Birželio 19-25 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas užregistravo 10 įvykių, iš jų 6 – eismo. Vieno jų metų buvo sužeistas žmogus: birželio 25-ąją, 14.50 val., 1963 metais gimusi R. G. automobiliu „Mazda 323“ ties Širvintų miesto Kalnalaukio gatvės 9-uoju namu partrenkė staiga į kelią išbėgusį 2000 metais gimusį D. D. Kadangi mažamečiam įtarti galvos kaulų lūžiai, jis buvo išvežtas gydyti į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę.

Kitų eismo įvykių metu žmonės nenukentėjo.

Birželio 20 dieną, 19.20 val., kelio Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos 24-ajame kilometre į Širvintų miesto J. Janonio gatvės gyventojos Danguolės Rubašenkienės vairuojamą automobilį „Audi A3“ atsitrenkė iš paskos važiavęs nenustatytas „Audi“ markės automobilis, kuriuo vairuotojas po susidūrimo nuvažiavo iš eismo įvykio vietos.

Apie eismo įvykį kelyje į Kernavę policija buvo informuota ir kitą dieną. Mašinų kolonoms judant į Rasų šventę, 20 val. 18-ajame kilometre susidūrė trys automobiliai: maišiagalietis Audrius Uleckas, vairuodamas automobilį „Mazda 323“, nesilaikė saugaus važiavimo atstumo ir atsitrenkė į priekyje važiuojantį automobilį „Opel Calibra“, vairuojamą vilniečio Tomo Kiškio. Po smūgio opelis dar trenkėsi į priekyje važiuojantį automobilį „Audi 80“, kurį vairavo Širvintų kaimo Draugystės gatvės gyventojas Gytis Griškevičius. Eismo įvykio metu buvo apgadinti visi trys automobiliai.

Birželio 24-ąją nepasisekė Širvintų rajono policijos komisariato Eismo priežiūros poskyrio patruliui Laimučiui Juzėnui. Ne kartą stebėjęs, ką tokiais atvejais išgyvena kiti vairuotojai, jis pats kvietė policiją, kai 04.30 val. kelio Širvintos-Bagaslaviškis-Kaliakiemiai 16-ajame kilometre, vairuodamas automobilį „Volkswagen Passat“, susidūrė su važiuojamojon dalin išbėgusia stirna. Pareigūnas važiavo ne tarnybos metu, neuniformuotas, blaivus. Per susidūrimą su gyvūnu apgadintas lengvasis automobilis.

O štai birželio 25-ąją eismo įvykį sukėlė prie vairo sėdęs neblaivus vairuotojas. Lapelių kaime į J. K. ūkinio pastato sieną atsitrenkė neblaivaus Virvyčių kaimo gyventojo Vaidučio Martinaičio vairuojamas automobilis „Ford Escort“. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis ir pastatas.

Neblaivus vairuotojas buvo išaiškintas ir birželio 21-ąją: 20.05 val. Širvintų miesto Zibalų gatvėje automobilį „Audi 90“ vairavo neblaivus ir teisės vairuoti transporto priemonę neturintis juodiškietis Kęstutis Miknevičius.

Per šias dienas Viešosios policijos patruliai taip pat išaiškino 21 Kelių eismo taisyklių pažeidėją.

Nors būta daug poilsio dienų, sulaukta nedaug pranešimų apie nusikaltimus. Policija informuota apie mūsų rajone pavogtus kelio ženklus, taip pat vagystę iš S. V. gyvenamųjų patalpų. Gauti du skundai dėl netinkamo elgesio: Širvintų miesto Upelio gatvės gyventoja Lidija Semaškevičienė skundžiasi kaimynės Marytės Žilinskaitės elgesiu, o I. Šeiniaus gatvės gyventoja Aldona Šarkienė – kaimynės Elvyros Dambrauskienės elgesiu.

Netinkamai elgėsi ir asmenys, kuriuos teko pristatyti į Komisariatą išblaivėti. Iš viso ten apsilankė 15 asmenų: Lemantaučiznos kaime neblaivus šlitinėjo vietos gyventojas Petras Adomavičius, Kernavėje – vilniečiai Algis Pakalnis ir Arvydas Gurevičius, Širvintų miesto Upelio gatvės 10-ojo namo laiptinėje – to namo gyventojas Ramūnas Kanopka, o prie Kalnalaukio gatvės 25-ojo namo – gretimo namo gyventojas Romualdas Pliukšta; nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis Alvydas Keliotis neblaivus griuvinėjo prie Širvintų miesto Plento gatvėje esančios parduotuvės „Saulėtekis“, Jauniūnų seniūnijos Šiaulių kaimo gyventojas Jan’as Geigal’as neblaivus sėdėjo prie Širvintų ligoninės priimamojo, Širvintų miesto Upelio gatvės gyventoja Nijolė Mirskienė neblaivi gulėjo Upelio gatvės 2-ojo namo laiptinėje, o Vievio gyventojas Gintautas Dračiūnas – Kernavės autobusų stotelėje; Širvintų miesto Vilniaus gatvės gyventojas Robertas Motiejūnas, I. Šeiniaus gatvės gyventojas Antanas Vaitonis, Jauniūnų kaimo gyventojas Eugenijus Žigis, Zosinos kaimo gyventojas Mykolas Dikas ir Barskūnų kaimo gyventojas Tadeušas Lelis neblaivūs triukšmavo savo namuose; Grigiškių kaimo gyventojas Gintaras Piktelis neblaivus apsivogė Širvintų mieste, prekybos centre „Maxima“.

Per „ilgąsias išeigines“ rajone netrūko ir gaisrų. Štai birželio 22-osios vakarą ugniagesiai skubėjo į Jauniūnų seniūniją – Ulyčėlės kaime degė kilnojamasis gyvenamasis vagonėlis. Atvykus 9X3 m pastatėlis degė atvirąja liepsna. Ugniagesiai padėti nebegalėjo – kilnojamasis pastatas sudegė.

Į Jauniūnų seniūniją ugniagesiai buvo kviečiami ir Joninių naktį. Netrukus po vidurnakčio buvo pranešta, kad gaisras kilo Papiernios kaime įsikūrusioje autotransporto įmonėje. Tiesa, ugnis šįsyk siaubė ne pastatus. Ugniagesiams atvykus paaiškėjo, kad dega lengvasis „Chrysler“ markės automobilis. Gaisro metu sudegė automobilio salonas, liepsnos nusiaubė variklio skyrių.

„Ilgąsias išeigines“, reikia tikėtis, prisimins ir Liukonių gyventojai: birželio 25-osios naktį šiame kaime užsidegė privatus ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, 12X6 m pastatas buvo apimtas liepsnų. Gaisro metu sudegė pastato šiferinis stogas, lubos, apdegė rąstų sienos.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Moterys skundėsi policijai dėl kaimynių"

  1. Andreas parašė:

    žodžio laisvėBirželis 6, 2011 16:29Kaune sumažėjo 15% gyventojų. Tiek pat sumažėjo ir vaikų. Vadinasi riikea uždaryti ir 15% mokyklų, t.y. maždaug septyniomis mokyklomis Kaune yra per daug. Vegetuojančios vidurinės mokyklos gimnazijas varo į bankrotą. Kitos apsimetė katalikiškomis ir savo vegetaciją pratęs dar kuriam laikotarpiui. Kas lieka apgauti? Visų pirma vaikai. Jie negauna kokybiško išsilavinimo, nes yra pataikaujama krepšeliui .

Comments are closed.

scroll to top
+