+

Moteris prie vairo nušluostė nosį „kelių ereliams“

Greitis...

Greitis...

Šią vasarą, ko gero, Širvintų rajone buvo oficialiai užfiksuotas greičio rekordas, tikrai įeisiantis į istoriją. Įdomiausia tai, kad jį pasiekė ne stereotipais apipintas „kelių erelis“ prie galingo BMW vairo, o į mažai kuo išsiskiriantį „Mitsubishi Lancer“ sėdusi „dailiosios lyties“ atstovė. Automagistralės Vilnius-Panevėžys 38-ajame kilometre buvo užfiksuota, kad Editos K. vairuojamas automobilis zvimbia … 209 km/val. greičiu, kai tuo metu ir toje vietoje leistinas greitis buvo 130 km/val. Įvertinus greičio matuoklio 3 proc. paklaidą konstatuota, kad Edita leistiną greitį viršijo 72 km/val.

Už šį pažeidimą Editai K. Širvintų rajono apylinkės teismas skyrė 289 Eur baudą, kurią leido sumokėti dalimis per 5 mėnesius. Be to, vairuotoja mėnesiui neteko teisės sėsti prie transporto priemonių vairo.

Tikėtina, kad 72 km/val. Editos K. viršytas greitis Širvintų rajono istorijoje tikrai nėra didžiausias. Čia, galima sakyti, rekordą nulėmė aplinkybė, kad jo autorė – moteris. Beje, pagal kilometrais per valandą viršytą greitį arti Editos pasiekimo 2012-ųjų kovą buvo Živilė S., kuri automagistralėje skriejo 171 km/val. greičiu, kai leistinas greitis – 110 km/val. Tada skirdamas nuobaudą teismas įvertino tą aplinkybę, kad mergina sistemingai daro Kelių eismo taisyklių pažeidimus, pakartotinai per metus padarė tokios pat rūšies teisės pažeidimą, už kurį jau buvo paskirta administracinė nuobauda. Širvintų rajono apylinkės teismas panelės Živilės prasižengimą įvertino 1300 litų baudą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu 2 mėnesiams.

Kalbant apie Širvintų rajono rekordus negalima pamiršti Arūno V. Tiesa, jo rekordas 2014-ųjų sausį buvo užfiksuotas ne po tėviškės padange, o Kauno rajone: esant leistinam 70 km/val. greičiui jo vairuojamas automobilis „Audi A8“ švilpė 167 km/val. greičiu. Įvertinęs, kad per metus Arūnas jau buvo baustas už nustatyto greičio viršijimą, Širvintų rajono apylinkės teismas tada jam skyrė 1300 litų baudą su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu 2 mėnesiams.

Į šįmet pasiektą savos kategorijos rekordą pretenduoja ir Giedrius S., kurio vairuojamas automobilis „Volkswagen Passat“ rugpjūčio 28 dieną automagistralės 41-ajame kilometre lėkė 147,2 km/val. greičiu. Pasiektas, o juo labiau – viršytas greitis, tikrai nebuvo „kosminis“, pastebėtų skaitytojas. Tačiau šiuo atveju reikėtų pažymėti vieną aplinkybę: Giedrius tėra pradedantysis vairuotojas, jo automobilis pažymėtas žaliu klevo lapu, taigi jam leidžiamas maksimalus važiavimo automagistralėje greitis – tik 90 km/val.

Teismas šį pradedančio vairuotojo pažeidimą įvertino 289 Eur bauda ir 1 metams atėmė teisę vairuoti transporto priemones.

Pabaigai – dar vienas šįmet užfiksuotas rekordas, pretenduojantis į kurio nors konkretaus kelio kategoriją. Dar vasarą Širvintų rajono apylinkės teismas Edvinui D. skyrė 300 Eur baudą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu 3 mėnesiams už tai, kad jis 6-ajame kelio Jauniūnėliai-Musninkai kilometre automobiliu „Volkswagen Passat“ važiavo 148 km/val. greičiu, kai ten leidžiamas 90 km/val. greitis. Nors per paskutinius dvejus metus Edvinas administracine tvarka nebuvo baustas, teismas vis dėlto konstatavo, kad vairuotojas sistemingai daro administracinius teisės pažeidimus, susijusius su nustatyto leistino greičio viršijimu.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • SA parašė:

    Kalbininkai samanę (naminę degtinę) siūlo vadinti pakrūminuke arba pliurzalu.

Kiti straipsniai:

Viešose rajono vietose – vis nesaugiau

Apie Baltąjį kalną – juodžiausi prisiminimai

Į Bendrąjį pagalbos centrą skambinantys fantazuotojai galėtų rašyti scenarijus kino komedijoms

Savo pareigų neatlikę policijos pareigūnai prašė „melagį“ nubausti dėl Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymo

Nubaustas vairuotojas prašė išsiųsti policininkus į atestavimo kursus, bet teismas šio prašymo neišgirdo

Paleistas iš pataisos namų neištvėrė nenusikaltęs nė 4 dienų

Širvintų teismo rūmų naikintojams – rajono merės Živilės Pinskuvienės barikados

Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Karšta naujiena: Vileikiškiuose sunkvežimis pervažiavo moteriškei galvą

Informacija iš naujausio numerio: Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Karšta naujiena: Magistralėje susidūrė automobiliai

Nors tiesioginių įrodymų nėra, teismas nusprendė, kad kas nors kitas pasmaugti negalėjo

Kokia „natūra“ už savo mintis susimoka Šimonėlis, Mateika, Sarpauskas ir kiti opozicijos nariai?

Karšta naujiena: Apvirtusiame automobilyje – pistoleto dėklas be pistoleto ir policijos uniformos dalys?

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Kai šuo protingesnis už 29 kartus administracine tvarka baustą šeimininką…

Į vestuves – vienomis trumpikėmis ir su kirviu rankoje

Bylai pasiekus teismą, pirkėjas staiga prisiminė, kad alkoholį ne pirko, o skolinosi

Būkim patriotiški!

Kol kas kanapių auginimas vazonuose atneša pajamų ir … finansinių nuostolių

„Širvintų koldūnų vadybininkas“ būsimą autoserviso savininką maustė lyg kūdikį

Sukčius apgautus pirkėjus net nuramindavo prisipažindamas, kad juos apgavo ir dabar sėdi Lukiškėse

Širvintų policijos komisariate – naujas viršininkas

„Nacionaliniai girtavimo ypatumai“ Širvintų rajone

Ar bus pareikalauta, kad Jasiukevičius ir Davidavičienė iš savo kišenės atlygintų žalą rajono biudžetui?!

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+