Mopedo vairuotojas pažėrė virtinę pažeidimų

Birželio 26-29 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas užregistravo 7 įvykius, iš jų 3 – vagystes: policijai pranešta apie svetimo turto pagrobimą įsibraunant į patalpas Gelvonų seniūnijoje, apvogtą Vilniaus gyv. A. M. sodybą mūsų rajone ir vagystę iš mūsų rajone esančio Širvintų gyv. R. S. sodo namelio.

Be vagysčių, policija užregistravo kitų įvykių. Birželio 27-ąją buvo pranešta apie E. S. sveikatos nesunkų sutrikdymą ir Jauniūnų seniūnijoje įvykdytą sukčiavimą, kurio metu Vilniaus gyv. H. N. prarado didelės vertės turtą. Kitą dieną policija gavo prekybos centro „Maxima“ atstovo skundą dėl išdaužto lango stiklo, o birželio 29-ąją – Širvintų miesto Vilniaus gatvės gyventojos Tatjanos Titovos skundą dėl Nijolės Klivinskienės ir Henrikos Pilvinskienės netinkamo elgesio jos atžvilgiu. 

Beje, į „Širvintų kraštą“ kartais kreipiasi įvykių suvestinėse paminėti asmenys, kurie tikina, kad įvardyti faktai neatitinka tikrovės, reikalauja viešo jų paneigimo. Dar kartą norime priminti, kad laikraštyje cituojami Policijos komisariato pranešimai apie užregistruotus konkrečius skundus ir juose paminėtus teiginius. Tik tyrimo metu nustatoma, ar šie teiginiai yra pagrįsti.

Per keturias dienas Viešosios policijos patruliai išaiškino 12 viešosios tvarkos ir 20 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Tarp jų buvo ir tokių, kurie padarė kelis pažeidimus. Vienas tokių – Širvintų miesto P. Cvirkos gatvės gyventojas Marijonas Švedovičius, kuris birželio 26-ąją, 16.53 val., kelio Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos 4-ajame kilometre neblaivus vairavo mopedą. Maža to, jis neturėjo mokymo įstaigos išduoto dokumento, patvirtinančio, kad širvintiškis moka Kelių eismo taisykles, taip pat mopedas buvo neįregistruotas, neapdraustas nustatyta tvarka, neatlikta jo techninė apžiūra, transporto priemonė neturėjo valstybinio numerio ženklo. Bent jau už mopedo vairavimą esant neblaiviam Marijono Švedovičiaus laukia 300-500 litų administracinė bauda.

Daugiau nemalonumų patyrė ir bagaslaviškietis Tomas Piktelis, kuris birželio 29-ąją, 22.25 val., Bagaslaviškyje neblaivus vairavo automobilį „Rover 620“. Savo kelionę bagaslaviškietis baigė Širvintų policijos komisariato išblaivėjimo kameroje.

Be bagaslaviškiečio, Komisariate išblaivėjo dar trys asmenys: birželio 26-ąją išblaivėti buvo atvežtas prie „Maxima“ Širvintų prekybos centro neblaivus gulėjęs Širvintų miesto Sodų gatvės gyventojas Česlovas Talkačiauskas ir Ukmergės gatvėje neblaivus šlitinėjęs Vilniaus gatvės gyventojas Ramūnas Romeika, o birželio 28-ąją – namuose neblaivus triukšmavęs alioniškis Valdas Gudanas.

Policija išaiškino dar du neblaivius vairuotojus. Birželio 28-ąją Vindeikių kaime buvo sustabdytas automobilis „Ford Sierra“, kurį neblaivus vairavo nepilnametis Širvintų kaimo komplekso bendrabučio gyventojas – 1992 metais gimęs V. V. Kitą dieną Čiobiškyje įkliuvo automobilį „Mazda 323“ neblaivus vairavęs vietos gyventojas Gintautas Baumila.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+