Lengvatikei – šventinis sukčių „pasveikinimas“

Gruodžio 22 – 28 dienos

Per savaitę į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 8 asmenys, už jų 5 – už viešosios tvarkos pažeidimus, 2 – už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, o 1 – atlikti administracinį areštą.

Policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad gruodžio 21-ąją, apie 19.30 val., Širvintose, Kalnalaukio gatvėje kilusio konflikto metu iš matymo pažįstamas vyriškis alkūne trenkė 2000 metais gimusiam nepilnamečiui į nosį.

Policijos pareigūnai išaiškino 13 administracinės teisės pažeidėjų. Nustatyti 8 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, 5 girto pasirodymo ar girtavimo viešoje vietoje atvejai.

Įkliuvo 3 neblaivūs vairuotojai. Gruodžio 24 dieną kelio Vilnius-Panevėžys 48-ajame kilometre automobilį „Land Rover Range Sport“ neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo 1975 metais gimęs vyriškis. Gruodžio 26-ąją, prieš pat vidurnaktį, Šešuolėlių II kaime automobilį neblaivus vairavo 1987 metais gimęs vairuotojas, o maždaug po valandos Širvintose, Upelio gatvėje, neblaivus ir neturėdamas teisės automobilį vairavo 1987 metais gimęs vyras.

Gruodžio 23 dieną Komisariate buvo užregistruotas nepilnamečio pareiškimas, kad pagal skelbimą socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Perku, parduodu, keičiu“ per AB „Lietuvos paštas“ pervedė 300 Lt nepažįstamam asmeniui už telefoną „iPhone 4S“, bet prekės negavo.

Gruodžio 25 dieną policija užregistravo vyriškio pareiškimą, kad brolis dukart smogė į krūtinę ir sukėlė fizinį skausmą. Taip pat užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad išvakarėse viešoje vietoje buvo sumuštas nepilnametis.

Du pareiškimai užregistruoti kitą dieną. Anot 1975 metais gimusios moters skundo, tądien, apie 13 val., ji pastebėjo, jog iš buto neaiškiomis aplinkybėmis dingo 200 Lt ir sidabriniai papuošalai. Materialinis nuostolis – 3000 Lt. 1972 metais gimusi moteris policijai pasiskundė, kad apie 12 val. atvykusi į Širvintų seniūnijoje esančią sodų bendriją pamatė, jog apgadintas tėvui priklausančio sodo namelio plastikinio lango rėmas, įėjimo į namelio durys ir verandos durų apdaila. Materialinis nuostolis tikslinamas.

Gruodžio 28 dieną Policijos komisariate buvo užregistruotas 1972 metais gimusio vyriškio pareiškimas, kad pro išdaužtą langą buvo patekta į Širvintų seniūnijoje esančios negyvenamos sodybos namą. Pavogta įvairių daiktų. Padaryta 1670 Lt žala.

Tą pačią dieną į policiją kreipėsi 1956 metais gimusi moteris. Ji pranešė, kad apie 14.45 val. telefonu paskambino vyriškis, kuris prisistatė policijos pareigūnu ir apgaulės būdu išviliojo banko prisijungimo kodus. Padaryta 5000 Lt žala.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+