Keturi iš penkių ikiteisminių tyrimų – dėl vagysčių

Rugsėjo 22-24 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas pranešė, kad per šias tris dienas buvo pristatyti 6 asmenys išblaivėti: keturi jų rugsėjo 22-ąją neblaivūs šlitinėjo Širvintose, prie Vilniaus gatvėje esančios parduotuvės „Husqvarna“, vienas – rugsėjo 23-iąją prie bendrabučio Širvintų kaime, o rugsėjo 24-ąją atvežtas išblaivėti vyriškis prieš tai neblaivus triukšmavo namuose.

Policija neblaivių vairuotojų neišaiškino, tačiau išaiškinta 11 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Per tris dienas Komisariate pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai.

Pirmadienį policijai pranešta, kad namuose gimdymo metu mirė naujagimis. Policijos departamentas informavo, kad rugsėjo 22 dieną, apie 5 val., Grigiškių kaime, 1985 metais gimusio G.P. name, rastas moteriškos lyties naujagimio lavonas nutraukta ranka. 1971 metais gimusi A. S. paguldyta į ligoninę.

Apie tai daug rodė įvairios televizijos, komentavo spauda, tad vargu ar verta plėstis ir kartoti detales, kurios jau žinomos ar, deja, netikslios. Vis dėlto kiek plačiau apie tai – atskiroje publikacijoje, pridursime tik tai, kad po įvykio pasislėpęs namo savininkas iki ketvirtadienio popietės dar nebuvo surastas.

Kiti ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių. Rugsėjo 22-ąją Komisariate buvo užregistruotas Jauniūnų seniūnijos seniūno Vidmanto Grinio pareiškimas dėl vagystės iš buvusios mokyklos pastato, o kitą dieną Širvintų miesto gyv. M. P. pranešė apie transporto priemonės vagystę.

Trečiadienį policija užregistravo rajono gyventojo R. L. L. skundą, kad apvogtas jo garažas, ir A. R. skundą, kad iš ganyklos pavogtas veršelis.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+