Karštą penktadienio popietę „maudėsi“ automobilis

Liepos 31 – rugpjūčio 3 d.
Liepos 31 d. Policijos komisariate išblaivėjo Širvintų miesto Kalnalaukio g. gyventojas Vitalijus Grinys, girtas gulėjęs prie parduotuvės „Visą parą“, ir Vilniaus gatvės gyventojas Romualdas Chreptavičius, girtas triukšmavęs namuose. Rugpjūčio 1 d. išblaivėti buvo pristatytas Širvintų kaimo gyventojas Valerij’us Roščin’as, girtas triukšmavęs namuose.

Rugpjūčio 3 d. Policijos komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas dėl Gelvonų seniūnijoje apvogtos parduotuvės. Tą pačią dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad A. B., gyv. Gelvonų sen., vairuodamas automobilį „Audi 80“, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu žuvo vairuotojas. Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Rugpjūčio 2 d., 17.50 val., Kielių k. avižoniškis Aleksandr’as Pozlevič’ius neblaivus vairavo automobilį VW PASSAT.

Rugpjūčio 3 d., 20 val., Ukmergės raj. Bastūnų k. gyv. Mindaugas Četrauskas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti vairavo automobilį FORD ESCORT.

VP patruliai liepos 31 d. išaiškino 8, rugpjūčio 1 d. – 1, rugpjūčio 2 d. – 3, rugpjūčio 3 d. – 5 KET pažeidėjus.

-ab-

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Karštą penktadienio popietę „maudėsi“ automobilis”

  1. David parašė:

    Tai sausai sėdit toj Amerikoj? )))))) Ar visgi radot kur nors kokį tašką ? Jaučiu, kad kai jau rasit, tai užsipirksit, kad tikari užtektų iki kito punkto ))))

  2. pala parašė:

    o tai nieko neparasyta apie tas nuotraukas… tik kad maudosi…

  3. Kas kur? parašė:

    Kurią čia parduotuvę apvogė? ką pavogė? kas žino?

Comments are closed.

scroll to top
+