Išgelbėjo šunelį

Širvintų PGT informuoja

Rugsėjo 11-18 dienos

Palyginti su ankstesnėmis savaitėmis, rajono ugniagesiai galėjo šiek tiek atsikvėpti, nes nepranešta apie gaisrus atvirosiose teritorijose. Vis dėlto išvykų būta.

Rugsėjo 13-osios naktį, netrukus po pusiaunakčio, gelbėtojams policija pranešė, kad Jauniūnų seniūnijoje, Turlojiškių kaime, ant kelio yra nuvirtęs medis. Panaudoję grandininį pjūklą, ugniagesiai gelbėtojai medį supjaustė ir patraukė nuo kelio.

Rugsėjo 16-osios ryte gelbėtojai vyko atlikti labiau iš televizijos ekranų matytos misijos. Jiems pranešta, kad Širvintų mieste, viename Savanorių gatvės kiemų, į lauko išvietę įkrito 3 mėnesių šuniukas. Vargšas padarėlis išgelbėtas iš tokios apgailėtinos padėties.

Kaip informavo Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Jonas Jočys, rugsėjo 18-ąją didelis gaisras kilo Širvintų seniūnijoje, Šiaulių kaime. Popiet ugniagesiams pranešta, kad užsidegė 24 m ilgio ir 9 m pločio vietos gyventojo J. B. ūkinis pastatas.

Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvirąja liepsna. Gaisro metu sudegė stogas, medinės pertvaros, 10 t grūdų, 10 t šieno. Galimas dalykas, nuostoliai būtų buvę mažesni, jei ugniagesiams nebūtų tekę į gaisravietę vežtis vandens iš šaltinio, esančio už 1,5 km.

Gesinti gaisrą buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai ir iš Ukmergės rajono Veprių ugniagesių komandos.

„Širvintų krašto“ informacija

Jono Jočio nuotrauka

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Išgelbėjo šunelį”

  1. Joseph parašė:

    Beje, lietuviams žymiai laiabu sekdavosi kovoti su Livonijos ordinu. Dažniau susiremta atviruose mūšiuose ir pergalių pralaimėjimų balansas mūsų pusėje. Ar tai resursų trūkumas ar pernelyg didelis pasitikėjimas vietiniais ar kitos priežastys?

  2. Minerva parašė:

    I found just what I was needed, and it was etenrtiainng!

Comments are closed.

scroll to top
+