Išblaivėjimo kameros duris atvėrė iškart po Naujųjų…


Gruodžio 30 – sausio 6 dienos

Daugiau kaip per savaitę į Širvintų rajono policijos komisariatą išblaivėti buvo atvežti 6 asmenys. Senuosius metus savotiškai palydėjo gruodžio 31-ąją Komisariate „apsilankę“ Bartkuškyje neblaivus šlitinėjęs nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis R. G. ir namuose neblaivus triukšmavęs širvintiškis L. T., o Naujuosius „atšventė“ sausio 1-ąją išblaivėjimo kameron uždarytas rajono gyventojas T. L., kuris taip pat neblaivus sukėlė namuose triukšmą. Beje, tas pats namuose neblaivus triukšmavęs T. L. policijoje išblaivėjo ir sausio 3-iąją, o tądien jam „kompaniją palaikė“ ir namuose panašiai elgęsis rajono gyventojas J. O. Tą pačią dieną išblaivėti buvo atvežtas ir Širvintose, Vilniaus gatvėje, neblaivus šlitinėjęs nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis R.V.

Viešosios policijos patruliai per šias dienas išaiškino 9 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – 2 neblaivius vairuotojus: sausio 1-ąją Širvintose, Nepriklausomybės gatvėje, automobilį „Opel Vectra“ neblaivus vairavo 1985 metais gimęs širvintiškis S. B., o sausio 4-ąją Kalnalaukio gatvėje automobilį „Audi 100“ – neblaivus ir vairuotojo pažymėjimo neturintis širvintiškis Ž. K.

Pradėta ikiteisminių tyrimų. Gruodžio 31-ąją Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas dėl vagystės iš UAB „Šiaulių dujotiekių statyba“ priklausančios technikos, kuri buvo laikoma Jauniūnų seniūnijoje. Žala tikslinama.

Sausio 1-ąją policija užregistravo 1993 metais gimusio rajono gyventojo O. M. skundą, kad jį sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis. Sausio 4-ąją Komisariate užregistruotas Vilniaus gyv. A. B. skundas dėl rajone įvykdytos medienos vagystės (padaryta 1000 litų žala).

Policijai pranešta ir apie kitus įvykius. Štai gruodžio 31-ąją dėl įvykusio konflikto su iš matymo pažįstamais jaunuoliais į pareigūnus kreipėsi D. J. Kitą dieną, sausio 1-ąją, buvo gautas Širvintų miesto gyv. D. S. skundas, kad nežinomi asmenys išdaužė Upelio gatvės 4-ojo namo laiptinės langus, o vilnietė R. R. savo skunde rašo, kad mūsų rajone jos ir sesers N. M. atžvilgiu netinkamai elgėsi J. G. Sausio 2-ąją gautame rajono gyventojo S. J. skunde rašoma, kad sausio 1-ąją jį apstumdė J. B.

Net keturis skundus, vienaip ar kitaip susijusius su automobiliais, policija užregistravo sausio 5-ąją. Apie tai plačiau skaitykite atskirą informaciją, pridursime tik tiek, kad viename šių skundų širvintiškis K. G. pranešė policijai, kad buvo išdaužtas jo automobilio priekinis stiklas.

Tą pačią dieną Komisariate buvo užregistruotas V. D. skundas dėl kilusio gaisro ūkiniame pastate – įtariama, kad jis buvo padegtas.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Išblaivėjimo kameros duris atvėrė iškart po Naujųjų…"

  1. saraf parašė:

    na ir zmogeliai, ar sventes ar ne, ryja kaip kiaules, o poto dar ir rankiot bei tramdyt juos policijai reikia

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+