Iš neužrakinto automobilio dingo vertingų daiktų

Per gaisrą Paspėriuose apdegė ūkinio pastato stogas.

Per gaisrą Paspėriuose apdegė ūkinio pastato stogas.

Lapkričio 19-21 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 4 asmenys.

Pirmadienį Trejokų kaime girtas pasirodė 1982 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas A.K. Antradienį 1972 metais gimęs širvintiškis J.B. girtas pasirodė Kalnalaukio gatvės 35-ajame name. Trečiadienį iš Ukmergės areštinės procesiniams veiksmams atlikti buvo atvežtas 1956 metais gimęs širvintiškis A.K., o į policiją pristatytas 1960 metais gimęs Jauniūnų seniūnijos gyventojas Z.M., įtariamas nusikaltęs. Matyt, tai siejama su šios seniūnijos gyventojos N.M. pareiškimu dėl vyro netinkamo elgesio namuose.

Lapkričio 19-ąją Komisariate užregistruotas Jauniūnų seniūnijos gyventojos I.G. protokolas-pareiškimas, kad lapkričio 15-ąją, apie 1 val., jai priklausančiame ūkiniame pastate kilo gaisras. Įtariamas padegimas.

Priminsime, kad tą naktį ugniagesiai skubėjo į Paspėrių kaimą. Kilusio gaisro metu apdegė ūkinio pastato stogas ir perdengimas, sudegė apie 1 toną šieno.

Lapkričio 21 dieną buvo užregistruotas kauniečio A.U. pareiškimas, kad apie 1 val. buvo pastebėta, jog iš vilkiko DAF priekabos-šaldytuvo, stovėjusio magistralės Panevėžys-Vilnius 52-ajame kilometre esančioje aikštelėje, pavogta 250 litrų dyzelino. Nuostolis – per 1000 Lt.

Tą pačią dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad lapkričio 16 dieną Gelvonų seniūnijos ūkininkas D.R., traktoriumi ardamas žemės plotus prie Vaiškūnų kaimo, pastebėjo ant žemės paviršiaus gulinčius pavienius galimai žmogaus kaulus.

Lapkričio 21-ąją taip pat užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad lapkričio 18-ąją, 13.44 val., viešoje Širvintų seniūnijos vietoje buvo sumuštas 1995 metais gimęs nepilnametis V.R., gyvenantis Gelvonų seniūnijoje.

Komisariate užregistruotas širvintiškio L.N. pareiškimas, kad lapkričio 21-osios rytą pastebėjo, jog iš neužrakinto jo automobilio, kuris stovėjo Kalnalaukio gatvėje, pavogta įvairių daiktų. Padaryta 750 Lt žala.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus
Širvintų PGT nuotrauka

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+