Iš kaimo parduotuvės pagrobė ir išgerti, ir užkąsti

 

Rugsėjo 17-20 dienos

Per šias dienas Širvintų rajono policijos komisariate išblaivėjo trys asmenys: du jų neblaivūs šlitinėjo viešosiose vietose, o nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis A. K. neblaivus gulėjo Širvintose, prie prekybos centro „Maxima“.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 3 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Rugsėjo 17-ąją patruliai Širvintose, Plento gatvėje, sustabdė automobilį „Opel Tigra“, kurį neblaivus vairavo rajono gyventojas A. M.

Net keturios vagystės užregistruotos rugsėjo 17-ąją. Apie tris rajone apvogtus namus ir policijos pareigūnų sulaikytus įtariamuosius skaitykite atskirą publikaciją, o štai įsibrovus į Vilniaus rajono gyventojui P. K. priklausančias dirbtuves Alionių seniūnijoje padaryta 450 litų žala.

Rugsėjo 18-ąją policija užregistravo V. B. skundą, kad išvakarėse, apie 19.30 val., jį sumušė to paties kaimo gyventojas E. D. Tą pačią dieną savo namuose rastas pasikorusio A. B. kūnas be išorinių smurto žymių.

Šeštadienį policija gavo L. V. skundą, kad tądien iš namų dingo piniginėje buvę 203 litų, taip pat iš jos draugės J. K. pavogta 50 litų.

Rugsėjo 20 dieną policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad tądien du jaunuoliai Širvintų VK „Veivera“ parduotuvėje atvirai pagrobė 76,16 Lt vertės prekių.

Mūsų žiniomis, tai nutiko Čiobiškyje: ryte į parduotuvę užsukę atėjūnai pagrobė butelį degtinės, kelis butelius silpnesnių alkoholinių gėrimų, butelį limonado, pakelį cigarečių ir netgi dešrą.

Savaitgalį du kartus į Zibalų seniūniją buvo atvykę išminuotojai. Šeštadienį J. P. pranešė, kad Rubikonių kaime kasant bulves rastas į sprogmenį panašus daiktas. Atvykę Lietuvos kariuomenės J.Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad tai – Pirmojo pasaulinio karo laikų 107 mm artilerijos sviedinys. Jis išgabentas sunaikinti į Pabradės poligoną.

Sekmadienį tame pat kaime per bulviakasį vėl rastas į sprogmenį panašus daiktas. Šįkart išminuotojai nustatė, kad tai – 45 mm artilerijos sviedinys be sprogstamosios medžiagos. Jis išvežtas sunaikinti mechaniškai.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+