„Ilgasis“ savaitgalis apsitaškė alkoholiu ir krauju

Rugpjūčio 13-17 dienos

Į Komisariatą išblaivėti buvo pristatyta 12 asmenų. Ūdaros kaimo gyventojas Gintautas Jurkevičius neblaivus šlitinėjo Širvintų ligoninės priimamajame, o Širvintų miesto P. Cvirkos gatvės gyventojas Romaldas Gaidakauskas – I. Šeiniaus gatvėje, Kalnalaukio gatvės gyventojas Gediminas Romaška – Žolyno gatvėje, musninkietis Aurimas Kravčiuk’as – prie Kernavės ežero. Be jų, Lapelių kaime neblaivus šlitinėjo vietos gyventojas Virgilijus Čepkauskas, Vileikiškių kaime – vietos gyventojai Darius Saveikis ir Ramūnas Krivickas, Širvintų kaime – vietos gyventojas Valerij’us Roščin’as, o Širvintų miesto Kalnalaukio gatvės gyventojas Arūnas Gimbickas – gretimo namo laiptinėje. Į Komisariatą išblaivėti taip pat pristatyti savo namuose neblaivūs triukšmavę Paširvinčio kaimo gyventojas Aivaras Janauskas ir Širvintų miesto Nepriklausomybės aikštės gyventojas Egidijus Mačiulskis, o iš Širvintų autobusų stoties atvežtas ten neblaivus gulėjęs Karališkių kaimo gyventojas Gintaras Griškevičius.

Išaiškinta neblaivių vairuotojų. Rugpjūčio 14-ąją, 3.25 val., Širvintų miesto Vilniaus gatvės gyventojas Andrius Motiejūnas Spadviliškiuose neblaivus vairavo automobilį „Toyota Celica“ ir nepakluso teisėtam policijos pareigūno reikalavimui sustabdyti transporto priemonę. Rugpjūčio 17-osios naktį Viešosios policijos patruliai stovėjo kelio Zibalai-Šešuolėliai I antrąjame kilometre: 2.30 val. Ukmergės rajono gyventojas Saulius Vaičiūnas, neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės, vairavo automobilį „Ford Escort“.

Rugpjūčio 13-ąją užregistruotas vienas eismo įvykis. Tądien, 16.42 val., kelio Bagaslaviškis-Neveronys-Mikalajūnai 2-ajame kilometre vilnietis Robertas Jelenskis, neturėdamas teisės vairuoti, vairavo automobilį „Ford Transit“, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Vairuotojas apie eismo įvykį policijai nepranešė ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas keleivinis automobilis.

Neapsieita be sužalojimų – rugpjūčio 15-ąją kelyje Musninkai-Čiobiškis M. L. nesuvaldytas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu buvo sužeistas keleivis M. K.

Dar vienas žmogus nukentėjo paskutiniąją „ilgojo“ savaitgalio dieną – rugpjūčio 17-ąją Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad kelyje Širvintos-Rimučiai-Dūkštos V. L. vairuojamas automobilis mazda susidūrė su audi, kurį vairavo M. V. Įvykio metu nukentėjo mazdos keleivis G. M.

Tą pačią rugpjūčio 17-ąją užregistruoti du panašūs eismo įvykiai. Tądien L. P. vairuojamas automobilis nenurodytoje rajono vietoje riedėdamas atbulas partrenkė į kelią išėjusią Z. R. Mūsų žiniomis, tai nutiko prie Širvintų turgaus, tiksliau – ties visą parą dirbančia gėrimų parduotuve. Nors apie sužalojimus nepranešama, mūsų žiniomis, buvo sužeista po atbuline eiga riedėjusiu automobiliu patekusios moters koja.

Kitas eismo įvykis užregistruotas Širvintose – 17.40 val. Nepriklausomybės aikštėje atbuline eiga riedėjęs D. S. vairuojamas automobilis kliudė S. G. priklausantį motorolerį (žr. nuotr.). Motorolerio vairuotojo tvirtinimu, jis stovėjęs gatvėje, kai iš kiemo atbuline eiga išvažiavęs „Volkswagen Passat“ jo motorolerį prispaudė prie bortelio. Lengvojo automobilio vairuotojas savo klaidos neneigė, tačiau manė, kad motorolerio vairuotojas tyčia pakišo savo transporto priemonę, nes tarp šių asmenų rusena konfliktas. Policija praneša, kad šio įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis, tačiau S. G. teigė, kad per „užvažiavimą“ buvo apgadintas ir jo motoroleris – subraižytos ir aplaužytos plastmasinės detalės.

Apskritai per šias penkias dienas Viešosios policijos patruliai išaiškino 16 Kelių eismo taisyklių ir 19 viešosios tvarkos pažeidėjų. Būtent pastarasis skaičius liudija, kad „ilgasis“ savaitgalis buvo audringas – liejosi ne tik kraujas, bet ir emocijos bei alkoholis.

Į policiją kreiptasi ir dėl kitų įvykių. Trys tarnybiniai pranešimai užregistruoti rugpjūčio 14-ąją: viename rajono kelių sulaužyta kelio ženklų, Gelvonų seniūnijoje rastas pasikorusios G. S. kūnas, o Jauniūnų seniūnijoje apvogta Vilniaus gyv. E. V. sodyba.

Darbo turėjo ir ugniagesiai. Rugpjūčio 16-osios naktį Jauniūnų seniūnijoje, Lauryniškių kaime, žaibas padegė 91 kv. m ūkinį pastatą. Atvykus ugniagesiams, 13X7 m medinis pastatas degė atvirąja liepsna, šiferiu dengtas stogas jau buvo sudegęs. Ūkinio pastato pastogėje buvo sukrautas šienas.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "„Ilgasis“ savaitgalis apsitaškė alkoholiu ir krauju"

  1. Anonimas parašė:

    galetu buti ir daugiu nuotrauku.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+