Į policiją „užvežė“ … šešiolikamečių


Lapkričio 18-21 dienos

Per keturias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti net 26 asmenys. Tai – penktadienį pasidarbavusių apylinkės inspektorių darbo rezultatas. Apskritai tądien į Komisariatą buvo pristatyta net 16 asmenų. Bet apie viską – iš eilės…

Lapkričio 18-ąją atvežtas rajono gyventojas A.M. įtariamas nusikaltęs, o A.R. – neblaivus gulėjo Puorių miško šalikelėje.

Lapkričio 19-ąją iš Ukmergės rajono policijos komisariato areštinės pareigūnai ikiteisminio tyrimo veiksmams atlikti atsivežė 1961 metais gim. A.M. „Viešėjo“ ir du vagišiai – nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis J.R., gim. 1960 metais, neblaivus iš „Cento“ parduotuvės išsinešė nesumokėjęs 42,81 Lt vertės prekių, o širvintiškis S.K., gim. 1931 metais, iš parduotuvės „Norfa“ – 5,99 Lt vertės prekę. Rajono gyventojas R.P., gim. 1978 metais, neblaivus šlitinėjo Širvintose, prie Sodų gatvės 20-ojo namo.

Iš parkelio, esančio prie parduotuvės „Norfa“, buvo pristatyti net septyni šešiolikamečiai – ten alkoholį gėrė 1994 metais gimę miesto ir rajono gyventojai M.M., G.P., D.G., A.K., M.M., Š.M. ir M.M. Pareigūnai atsivežė ir metais jaunesnį I.L., kuris įtariamas ten pat girtavęs.

Mūsų žiniomis, linksmoje kompanijoje netrūko ir merginų, o kai kurie nepilnamečiai, pamatę pareigūnus, pasipustė padus.

Tačiau alkoholiniai gėrimai tądien buvo vartojami ne tik Policijos komisariato pašonėje. Už „Maxima“ parduotuvės buvo pastebėti begirtaujantys 1989 metais gimęs D.A. ir A.V. I.D. įtariama toje vietoje girtavusi, o T.B. – ten šiukšlino.

Šeštadienį prie alkoholinių gėrimų parduotuvės Širvintose, Plento gatvėje, buvo sulaikyti ir į policiją pristatyti ten neblaivūs šlitinėję šešiolikamečiai J.M., gyv. Širvintose, ir E.L., gyv. Širvintų rajone.

Tą pačią dieną iš Vileikiškių kaimo autobusų stotelės į Širvintas buvo „pavėžinti“ girtavę V.L., gim. 1966 metais, ir A.B., gim. 1989 metais. 1959 metais gimęs širvintiškis J.S. neblaivus šlitinėjo Kalnalaukio gatvės 9-ojo namo koridoriuje, o 1981 metais gimęs rajono gyventojas Ž.U. – Širvintų ligoninės priimamajame. 1976 metais gimęs rajono gyventojas A.L. neblaivus triukšmavo namuose, o neblaivus 1961 metais gimęs rajono gyventojas V.P. – ne tik triukšmavo namuose, bet ir sukėlė muštynes.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 18 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Lapkričio 18 dieną, apie 17 val., rajono gyventojas Š.P., vairuodamas tėvo A.P. vardu įregistruotą automobilį „Volkswagen Passat“, Širvintų mieste, Mindaugo ir J.Janonio gatvių sankryžoje, partrenkė tą pačia kryptimi važiavusį ir sukantį į kairę motorolerio „Riga“ vairuotoją A.P., gyvenantį Širvintose. Dėl galvos smegenų sutrenkimo A.P. išvežtas į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę.

Dar vienas eismo įvykis užregistruotas sekmadienį: ties Gavėnių kaimu, kelio Paširvintys-Juodiškiai-Giedraičiai vingyje, į griovį nuvažiavo 1969 metais gimusio širvintiškio A.P. nesuvaldytas automobilis „Ford Galaxy“. Įvykio metu apgadinta transporto priemonė.

Savaitgalį išaiškinti keturi neblaivūs vairuotojai.

Šeštadienį, apie 11 val., Širvintose, Vilniaus gatvėje, automobilį „Volkswagen Vento“ vairavo neblaivus širvintiškis A.M., gim. 1981 metais. Paaiškėjo, kad jis dar ir neturi teisės vairuoti transporto priemones.

Sekmadienį, apie 10.10 val., Vileikiškių kaimo Svietlikų gatvėje automobilį „Volkswagen Passat“ neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo 1986 metais gimęs rajono gyventojas R.K. Tą pačią dieną Gelvonuose dviratį neblaivus vairavo 1964 metais gimęs rajono gyventojas A.S., o Širvintų mieste, Ramybės gatvėje, – 1967 metais gimęs rajono gyventojas R.M.

Apskritai lapkričio 18 dieną policijoje užregistruoti net 6 įvairūs įvykiai, dėl kai kurių jų buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Kai kurie jų nutiko anksčiau. Be jau minėto eismo įvykio Širvintose, tądien užregistruotas rajono gyventojo T.Š. protokolas-pareiškimas, kad lapkričio 16-osios vakarą, 21 val., jį peiliu sužalojo rajono gyventojas A.M. Komisariate užregistruotas ir Širvintų rajono gyv. J.G. protokolas-pareiškimas, kad lapkričio 16-ąją, 18 val., pastebėjo, jog iš namų dingo keturi sieniniai laikrodžiai ir mobiliojo ryšio telefonas „Nokia“.

Penktadienį policija užregistravo rajono gyventojos A.B. skundą, kad apie 11 val. parvykusi į namus pastebėjo išdaužtą lango stiklą ir pasigedo dviejų butelių alkoholinių gėrimų. Padarytą žalą ji įvertino 140 Lt.

Lapkričio 20-ąją Komisariate užregistruotas vilniečio J.M. skundas, kad tos dienos ryte atvykęs į rajone esantį grūdų sandėlį pastebėjo nuo lango nukirptas metalines grotas – nuo viduje esančio malūno pavogtas elektros variklis. Žala – 600 Lt.

Savaitgalį policija gavo rajono gyventojo A.M., gim. 1975 metais, skundą dėl V.P. netinkamo elgesio.

Policijai pranešta apie kelis dingusius žmones. Lapkričio 18-ąją, 1.30 val., iš Čiobiškio vaikų socializacijos centro pabėgo nepilnamečiai R.D. ir E.V. Tą pačią dieną užregistruotas M.B. protokolas-pareiškimas, kad lapkričio 16 dieną, apie 12 val., be žinios dingo Širvintose įregistruotas, bet Norvegijoje gyvenantis jos nepilnametis sūnus T.Ž.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

10 Atsakymų į “Į policiją „užvežė“ … šešiolikamečių”

 1. to balvonui parašė:

  susitikt kvieti/ tai kad skaityt nemoki , buvo pasakyta akmenį, o ne 5arkmenis ir 3 trinkeles. Gydyk galvą….

 2. to Anonimas parašė:

  …kur,kur mes gyvename?demokratinej visuomenej?ar tu is menulio iskrites,ar aklas esi,tai anekdotas,prajuokinai,“demokratine visuomene“,negerk daugiau,matai,kad smegeneles suminkstejo,demokrate

 3. balvonui parašė:

  kur sutitinkam? mesiu 5 arkmenis ir tris trinkeles nuo alejos.

 4. to anonimui ir t.t. parašė:

  Pirma. Pats matyt esi pacukų karalius, jei kitus tokiais matai? Antra. Čia jokia „nelaimė“. Tiesiog šitie paaugliai papuolė akcijos startavime. Trečia. Kas iš suaugusių , patys būdami paugliais, neragavote – meskite į mane akmenį. Ir pabaigai- yra daug svarbesnių dalykų, kuriems reikia kuo skubesnės prevencijos.

 5. to anonimas parašė:

  ar tik ne tavo pacukas cia ivardintas inicialais?

 6. Anonimas parašė:

  mes gyvename demokratineje visuomeneje ir turime teise i privatuma.

 7. vai vai parašė:

  cekavos zozes

 8. po velniu! parašė:

  Kam tokios „zinios“ ir „pranesimai reikalingi???!!!!
  „P.C“, „ZJB“ „PZDC“ ! Kartais net apylinke ir kaima „pasidrovi“ nurodyt. O juk is pranesimu turime teise suzinoti apie nelaime, kuri istiko kaimyna arba artima zmogu. Tfu! Kuriems velniams tokia „informacija“ talpinama?

 9. to baltas vilkas parašė:

  ten negali buti 3x M.M., todel kad, tai:
  1. Miranda Mikalkevic
  2. Mingaile Mrastakevic
  3. Miglojonas Mynkickij
  4. G.P. – Gintautas Pakalnevic
  5. D. G. – Dolce Gabanna
  6. A. K. – Aleksandr Ogoniuk
  7. Š. M. – Šūdai Malūnas

  Jei dar kada kokie inicialai bus neaiskus, as galiu padeti. Juk cia yra taip paprasta identifikuoti zmones. Sirvintos -mazas miestelis cia yra tik po viena “M.M., G.P., D.G., A.K, Š.M.” Jei radai pasikartojanciu inicialu, tai reiskia kad jie ne is musu rajono ir nera prasmes rasyti pilno vardo ir pavardes – vistiek nepazinosi :))

 10. Baltas Wilkas parašė:

  Citata: „M.M., G.P., D.G., A.K., M.M., Š.M. ir M.M.“
  nepaprasčiau paraįyti „3x M.M.“ a tiesiog „trys M.M“ ?

Comments are closed.

scroll to top
+