Girto vairuotojo nesuvaldyta „Audi“ kelyje trankėsi į automobilius

Sausio 17-20 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 2 asmenys.

Sausio 17-ąją procesiniams veiksmams atlikti iš Ukmergės areštinės buvo atvežtas 1992 metais gimęs P.R. Kitą dieną artimoje aplinkoje smurtavęs rajono gyventojas V.A. buvo išvežtas į Ukmergės areštinę. Išvakarėse policija užregistravo Širvintų seniūnijos gyventojos L.A. pareiškimą, kad išvakarėse namuose artimoje aplinkoje smurtavęs sutuoktinis V.A. ją sumušė ir sukėlė fizinį skausmą.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 10 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Sausio 19-osios naktį policijai pranešta apie eismo įvykį: 0.51 val. neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo rajono gyventojas K.Ž. sankryžoje nesuvaldė „Volkswagen“ markės automobilio, nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į tvorą ir apvirto. Vairuotojas K.Ž. po medikų apžiūros išleistas į namus, o kartu važiavęs keleivis nesusižalojo. Sugadintas automobilis, apgadinta tvora.

Maždaug po paros, sausio 20-ąją, 0.30 val., neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti nepilnametis rajono gyventojas K.V. sėdo prie „Audi“ vairo ir Širvintose nepakluso policijos pareigūnams sustabdyti automobilį.

Tą pačią dieną, 15.35 val., neblaivus rajono gyventojas J.P. nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir automobiliu „Audi“ atsitrenkė į priekyje važiavusį bei pristabdžiusį automobilį „Ford“, kurį vairavo R.S. Po susidūrimo „Audi“ išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „Mitsubishi“, kurį vairavo R.K. Eismo įvykio metu buvo apgadinti visi trys automobiliai, žmonės nenukentėjo.

Sausio 17 dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad apie 7 val. Latvijos Respublikos pilietis K.B. pastebėjo, jog iš jo vairuojamo vilkiko, stovėjusio automagistralės Vilnius-Panevežys 38 kilometre esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, iš kuro bako pavogta 500 litrų dyzelinio kuro.

Užregistruotas ir širvintiškės A.M. pareiškimas, kad sausio 17-ąją, jai būnant namuose, buvo įsibrauta pro neužrakintas lauko duris ir iš koridoriaus pavogta rankinė, kurioje buvo vairuotojo pažymėjimas, piniginė su pinigais, mobiliojo ryšio telefonas ir kiti daiktai. Padaryta 223,29 Lt materialinė žala.

Kitą dieną policija užregistravo skundą, kad parduotuvėje „Maxima“ rajono gyventoja J.M. pro kasas išsinešė prekių už jas nesumokėjusi 46,98 Lt.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+