Girtas vairuotojas pareigūnams siūlė 2000 litų

Balandžio 19-22 dienos

Per keturias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 6 asmenys.

Ketvirtadienį 1960 metais gimęs nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis J.R. ir 1973 metais gimęs miesto gyventojas D.M. girti šlitinėjo viešosiose vietose, o štai 1973 metais gimusi širvintiškė A.P. po darbo prekybos centre „Maxima“ bandė išsinešti prekių už jas nesumokėjusi.

Balandžio 20-ąją į policiją buvo pristatytas 1975 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas R.M., Banišonių kaime girtas ėjęs be atšvaitų kelio važiuojamąja dalimi.

Sekmadienį Vileiškiškiuose girti šlitinėjo Musninkų seniūnijos gyventojai A.U., gimęs 1987 metais, ir D.Z., gimęs 1988 metais.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 12 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, tarp jų – du neblaivius dviratininkus. Balandžio 20 dieną Širvintose, Vilniaus gatvėje, dviratį neblaivus vairavo 1960 metais gimęs S.J., o sekmadienį – 1979 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas N.K.

Šeštadienį Kalnalaukio gatvėje pareigūnai sustabdė automobilį, kurį neblaivus vairavo 1992 metais gimęs širvintiškis Ž.K. Šiam vairuotojui susitikimas su policija virto dideliais nemalonumais. Anot Komisariato pranešimo, užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Ž.K. siūlė kyšį, jog nebūtų įformintas jo padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas.

Kaip informuoja Policijos departamentas, tai nutiko balandžio 21-ąją, 0.30 val. Alkotesteriu vairuotojui nustatytas 1,98 promilių girtumas. Ž.K. policininkams siūlė 2000 litų. Komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti valstybės tarnautoją ar jam prilygintą asmenį.

Balandžio 19 dieną Komisariate buvo užregistruotas skundas, kad 1974 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas A.R. nevykdo teismo įsakymo sumokėti skolą.

Šeštadienį užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad vilnietis S.M., atvykęs į jam priklausančią sodybą Musninkų seniūnijoje, pastebėjo, jog buvo įsibrauta į namo vidų ir pavogti darbo įrankiai. Nuostolis – 600 litų.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Girtas vairuotojas pareigūnams siūlė 2000 litų”

  1. Blatnas parašė:

    Kas tas Z.K?

  2. praeivis parašė:

    oho

Comments are closed.

scroll to top
+