Girtas benamis prigulė arčiau valdžios

 Pamiškėje rasta tokia karo laikų rusiška rankinė granata.

Pamiškėje rasta tokia karo laikų rusiška rankinė granata.

Birželio 17-21 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyta 11 asmenų. Birželio 17 dieną nepilnametis Širvintų miesto gyventojas K.Š., gimęs 1994 metais, įtariamas mieste nusikaltęs, o 1989 metais gimęs Čiobiškio seniūnijos gyventojas A.G. neblaivus šlitinėjo Čiobiškyje. Du asmenys į policiją buvo pristatyti ir kitą dieną: 1991 metais gimęs rajono gyventojas D.M. prie parduotuvės „Norfa“ neblaivus vairavo mopedą, o 1984 metais gimęs rajono gyventojas S.M. Musninkuose – dviratį. Birželio 19-ąją į Komisariatą pareigūnai pristatė 5 asmenis: rajono gyventojui E.E. įsiteisėjo laisvės atėmimo bausmė, kurią paskelbė Širvintų rajono apylinkės teismas; 1984 metais gimęs rajono gyventojas G.B. Gelvonuose neblaivus vairavo automobilį „Volkswagen Golf“; širvintiškiai D.G. ir R.K. neblaivūs šlitinėjo J. Janonio gatvėje, o nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis A.K. neblaivus gulėjo Širvintų rajono savivaldybės pastate. Birželio 20-ąją policija pristatė rajono gyventoją R.S., kuri neblaivi gulėjo Širvintų miesto P. Cvirkos gatvėje, ir nepilnametį širvintiškį V.A., kuris neblaivus šlitinėjo Kalnalaukio gatvėje. Po apklausos nepilnametis perduotas motinai.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 28 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, vieną jų – birželio 17-ąją: apie 20 val. Širvintose, Plento gatvėje, stabdomas nestojo motociklas „Yamaha“. Kai persiokioję pareigūnai jį sustabdė, paaiškėjo, kad motociklą vairuoja 1990 metais gimęs širvintiškis G.G., neturintis vairuotojo pažymėjimo. Jam surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.

Apie eismo įvykį pranešta birželio 20-ąją: 1 val. kelio Vilnius-Panevėžys 45-ajame kilometre panevėžietė R.Z., vairuodama automobilį „Honda Civic“, susidūrė su staiga į kelio važiuojamą dalį išbėgusia lape. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Be jau minėtų neblaivių vairuotojų, pristatytų į Komisariatą, birželio 19-ąją, apie 18.30 val., policija išaiškino ir širvintiškį M.M., kuris 9-ajame kelio Širvintos-Juodiškiai-Giedraičiai kilometre neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo vairavo automobilį „Audi 80“. Birželio 21 dieną, apie 15 val., pareigūnai sustabdė „Mazda“ markės automobilį, kurį vairavo neblaivi rajono gyventoja A.O.

Birželio 17-ąją policija užregistravo Širvintų miesto gyv. K.B. skundą dėl vagystės iš garažo ir Alionių seniūnijos gyv. R.B. skundą dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Birželio 20-ąją Komisariate buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad P.Š. namuose Širvintose tarp šeimininko ir jam iš matymo pažįstamo K.Š. įvyko konfliktas dėl dingusio mobiliojo ryšio telefono, įvertinto 30 litų.

Praėjusią savaitę pranešta apie dar vieną galimą konfliktą: Policijos departamento žiniomis, birželio 18 dieną, 8.45 val., iš Širvintų miesto Vilniaus gatvės į Vilniaus universitetinę ligoninę dėl durtinės žaizdos krūtinėje buvo pristatytas ir paguldytas 1972 metais gimęs V.Š. Sužalotasis atsisakė paaiškinti įvykio aplinkybes.

Sekmadienį, birželio 20-ąją, Kernavės seniūnijoje, Kryžiaukos kaimo pamiškėje, buvo rasta karo laikų rankinė granata RPG-40 ir 7,62 mm kalibro 23 šoviniai (RPG-40 – tai dar 1940 metais sukurta sovietų gamybos prieštankinė granata, galinti pramušti iki 2 cm storio šarvą).

Iškviesti Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai radinius sunaikino vietoje.

Birželio 18-ąją savo namuose Širvintose, Paupio gatvėje, rastas 1960 metais gimusio V.M. kūnas.

„Širvintų krašto“ informacija

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • Pinpin parašė:

  George Stevens also has a story in volume II. a0An exrcpet says: My grandfather owned a dairy farm in Dearborn on which he raised Holstein cows. My grandparents tended the toll gate on Michigan Avenue for 16 years. They collected tickets from people who drove vehicles or rode cattle past the toll gate.

 • Michael parašė:

  In February, Chochol celebrates her 11th ainrvensary as a housekeeper for the Dearborn retirement community. After only her first year at Oakwood Common, she was recognized as Employee of the Year. “I’d love to clone her,” said Cottrell, who shared that Stefania has only missed three days of work in eleven years. “She could be employee of the month every month.” a0(see Stefania Chochol’s can do attitude -a0complete story, part 1a0)

 • zinovui parašė:

  gal mėgsti cepelinus mėtyti

 • zinovas parašė:

  na nezinau kokio storio gali pramusti si granata, bet jei tiketi nuotraukai tai cia yra RG-42 puolamoji granata. Sprogus skeveldros lekia iki 25 m. pritaikyta naikinti gyvaja jega puolime, nes normalus kareivis mes ta granata jau bent toliau nei 25 m. , todel puolanciam ji nepavojinga, kaip ir kita tos paties paskirties granata RGD-5. o jau F-i yra kas kitka. Ja naudojama gynyboje, nes skeveldras lekia iki 200m. ,o tai nemenkas atstumas(manau neiveiktu ir Alekna) todel ji nauduojama is priedangos. Tai va. O tai viena fotografuoja o apie cepelinus raso.

Kiti straipsniai:

Nors tiesioginių įrodymų nėra, teismas nusprendė, kad kas nors kitas pasmaugti negalėjo

Kokia „natūra“ už savo mintis susimoka Šimonėlis, Mateika, Sarpauskas ir kiti opozicijos nariai?

Karšta naujiena: Apvirtusiame automobilyje – pistoleto dėklas be pistoleto ir policijos uniformos dalys?

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Kai šuo protingesnis už 29 kartus administracine tvarka baustą šeimininką…

Į vestuves – vienomis trumpikėmis ir su kirviu rankoje

Bylai pasiekus teismą, pirkėjas staiga prisiminė, kad alkoholį ne pirko, o skolinosi

Būkim patriotiški!

Kol kas kanapių auginimas vazonuose atneša pajamų ir … finansinių nuostolių

„Širvintų koldūnų vadybininkas“ būsimą autoserviso savininką maustė lyg kūdikį

Sukčius apgautus pirkėjus net nuramindavo prisipažindamas, kad juos apgavo ir dabar sėdi Lukiškėse

Širvintų policijos komisariate – naujas viršininkas

„Nacionaliniai girtavimo ypatumai“ Širvintų rajone

Ar bus pareikalauta, kad Jasiukevičius ir Davidavičienė iš savo kišenės atlygintų žalą rajono biudžetui?!

Leido nuteistajam užsidirbti, kad šis turėtų iš ko mokėti

Nusikalstamų veikų mažiau, bet vagysčių daugėja

Kovo 7-14 d. policijos užregistruotų įvykių suvestinė: Įtaria padegimus

Mėgėjai lėkti į Vilnių su vėjeliu atleis greičio pedalą dar šiais metais

Policininkai trukdė aplenkti jų automobilį, o paskui dar ir nubaudė už tariamą Kelių eismo taisyklių pažeidimą

Keisti Upelio gatvės griuvėsių sutapimai

Karšta naujiena: Prie vairo – teisės vairuoti neturintis dukart teistas Darbo partijos kandidatas

Policijos vadovams pareigūnų išvarymas į gatves atrodo laimėjimas, prokurorai tuo abejoja

Širvintiškis – į Elektrėnus, šalčininkietis – į Širvintas

Šįkart neaiškino, kad cigaretes ir dyzeliną laikė norėdamas išdalyti kaimo žmonėms

Švenčioniškiai vagišių tampydavo už ausų, o štai širvintiškiai – „paglostė“

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos