Gaisre žuvo būsto savininkas ir jo įnamis

Gegužės 21-osios rytą ugniagesiams buvo pranešta, kad pro Širvintų miesto Vilniaus gatvės 119-ojo namo orlaidę veržiasi dūmai. Prie namo atvykę ugniagesiai įsitikino, kad name iš tiesų kilo gaisras, nors atviros liepsnos ir nesimatė. Ugniagesiams patekus į vidų paaiškėjo, kad gaisro židinys yra viename iš kambarių. Vandeniu užpylus smilkstančius baldus ir grindis pastebėta, kad gaisravietėje yra nukentėjusių žmonių. Išnešti į lauką būsto savininkas Edvardas Č. ir jo įnamis Stanislovas M. jau neberodė gyvybės požymių. Pastebėta, kad vieno jų kūnas yra stipriau apdegęs.

Manoma, kad gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus rūkymo. Viename kambaryje miegoję 1947 metais gimęs Edvardas Č. ir jo bendraamžis Stanislovas M., spėjama, užduso dūmuose. Dėl šios priežasties per keturis mėnesius šalyje buvo žuvę 24 iš 110 žmonių.

Gaisro priežasties versiją iš dalies patvirtino ir kaimynai. Jie sakė, kad Edvardas Č. daug rūkė. Jau kurį laiką pas jį buvo apsistojęs nerūkantis Stanislovas M., mūsų skaitytojams labiau žinomas iš policijos užregistruotų įvykių suvestinių – per 2005-2006 metus šis J. Janonio gatvės gyventojas Komisariate išblaivėjo tris kartus. Tiesa, kaimynai nesiskundė nei Edvardo Č., nei Stanislovo M. elgesiu. Sakė, kad mėgėjai pakilnoti stikliuką daugiausia laiko praleisdavo kambaryje, su aplinkiniais mažai bendravo. Kaimynai sakė stebėdavęsi, ką apskritai tie vyrai valgo, nes nėra matę, kad kuris jų pirktų maistą. Tiesa, kartais iš vieno kaimynų imdavę pieno. Matyt, gyvybės siūlas daugiausia vis dėlto palaikytas alkoholio kalorijomis. Greta gyvenantys žmonės teigė, kad būsto savininkas gaudavo invalidumo pensiją, rodos išvakarėse ją ir pasiėmė.

Gaisre žuvęs Edvardas Č. yra tik dalies namo savininkas. Kita namo dalis, kaimynų teigimu, priklauso Vilniuje gyvenančiam broliui Vytui. Šio namelyje lankytasi savaitgalį. Jis nušienavo dalį kiemo, darbą žadėjo pabaigti kitą savaitgalį.

Iki gegužės 1-osios Lietuvoje jau buvo kilę 10 gaisrų, kuriuose žuvo po 2 žmones.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Gaisre žuvo būsto savininkas ir jo įnamis"

  1. Kazys parašė:

    Bielski, ar nemanai, kad net ir girtuoklis po mirties vertas žmogiškos pagarbos, o rašyti, kad jo kalorijos buvo alkoholis ir dėti mirusių žmonių nuotraukas – žemo lygio subingalvio mentalitetas.

Comments are closed.

scroll to top
+