Dėl sumedžioto šerno ir ginklų Areštinėje atsidūrė trys vyrai

Vasario 9-12 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 7 asmenys, trys jų – įtariami nusikaltę: vasario 11-ąją 1958 metais gimęs Alionių seniūnijos gyventojas J.M., 1974 metais gimęs vilnietis D.Z. ir 1978 metais gimęs vilnietis T.G. buvo išvežti į Ukmergės areštinę.

Reikalas tas, kad tądien, šeštadienį, vasario 11-ąją, apie 15.30 val., J.M. savo namuose be leidimo laikė du šautuvus, įvairaus kalibro šovinių, parako, o kambaryje rastas išdorotas šernas.

Kaip šią informaciją papildo Policijos departamentas, abu šautuvai yra lygiavamzdžiai, rasta ir paimta apie 40 įvairaus kalibro šovinių. Įtariama, kad visi asmenys yra susiję su šiuo nutikimu.

Tą pačią dieną į Komisariatą buvo pristatytas ir 1991 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas D.V., girtas kavinėje „Lelija“ išdaužęs lango stiklą.

Dieną prieš tai į policiją buvo pristatytas 1963 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas M.V., girtas ėjęs kelkraščiu pagal transporto priemonių važiavimo kryptį, 1959 metais gimęs Jauniūnų seniūnijos gyventojas V.S., girtas gulėjęs Kielių kaime, ir 1978 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas S.S., girtas smurtavęs artimoje aplinkoje.

Kaip galima suprasti iš Policijos pranešimų, dėl pastarojo atvejo Komisariate užregistruotas rajono gyventojos V.M. pareiškimas, kad vasario 10-ąją, apie 22 val., jos neblaivus sugyventinis S.S. smurtaudamas jai sukėlė fizinį skausmą.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 8 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Pradėta ikiteisminių tyrimų.

Vasario 10-ąją policija užregistravo 1941 metais gim. Musninkų seniūnijos gyv. F.N.B. pareiškimas, kad tądien, apie 10 val., buvo pastebėta, jog numušta kieme esančio garažo durų spyna, įsibrauta į patalpą ir pavogti du akumuliatoriai, akumuliatorių įkroviklis, motorinis pjūklas, dyzelinio kuro ir elektros laidai. Materialinis nuostolis – 2000 litų.

Sekmadienį užregistruotas vilniečio E.J. pareiškimas, kad apie 13 val. atvažiavęs į rajone esančią savo sodybą rado ištrauktą durų staktos ąsą. Įsibrauta į patalpas.

Vasario 11-ąją pranešama apie nelaimingą nutikimą rajone. Pasak policijos, apie 14.30 val. į Vilniaus ligoninę iš rajone esančios sodybos dėl veido nudegimų, rankos kaulo lūžio bei kirstinių žaizdų veide buvo pristatyta S.V., kuri paaiškino, kad tą pačią dieną savo sodyboje pakūrė malkomis krosnį, kuri vėliau sprogo. Įtariama, kad sprogimas įvyko dėl užšalusios vandens sistemos.

Vėl tenka pasidomėti, ką apie tai informuoja Policijos departamentas. Anot pranešimo, nelaimingas nutikimas įvyko Kaimynėlių kaime. Kaip apie šį įvykį praneša šalies spauda, 1957 metais gimusi moteris nukentėjo negyvenamoje tėvų sodyboje. Sprogimo banga išvertė šildymo katilą, sugriovė medinio namo vidaus pertvaras, išlūžo durys, išbyrėjo langai.

Apie dar vieną savaitgalio nutikimą informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas: vėlų sekmadienio vakarą Vileikiškių kaime, Užušilių gatvėje, užsidegė rūsio stogas. Per gaisrą sudegė rūsio stogas, medinis perdengimas, išdegė vidus, sudegė viduje sandėliuotos daržovės.

Parengta pagal Širvintų PRK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+