„Cento“ parduotuvė suskaičiavo ir centus

Gegužės 18-20 dienos

Per šias dienas Komisariate išblaivėjo tik vienas širvintiškis, gegužės 20-ąją neblaivus triukšmavęs namuose.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 10 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, tarp jų vieną neblaivų vairuotoją – rajono gyventoją M. B., kuris gegužės 19 dieną, apie 12 val., neblaivus vairavo mopedą.

Gegužės 20-ąją pranešta apie eismo įvykį kelio Širvintos-Družai-Vindeikiai 11-ajame kilometre: apie 14 val. vindeikietė K. M. kelio vingyje nesuvaldė audi markės automobilio, nuvažiavo į šalikelės griovį ir atsitrenkė į kelio ženklą. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis ir kelio ženklas.

Gegužės 19 dieną policijoje buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad vienoje Širvintų seniūnijoje esančioje uždarojoje akcinėje bendrovėje išdaužyti pastato langų stiklai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną policijai buvo pranešta, kad įsibrauta į vieną mieste esantį namą, bet nieko nepavogta. O štai V. S. pareiškime policijai rašo, kad, įsibrovus į R. J. sodybą, pavogta daiktų. Jų kiekis ir žala – tikslinami.

Trečiadienį iš „Cento“ parduotuvės pranešta, kad sulaikyta J. P., kuri kėsinosi iš parduotuvės išsinešti du šokoladinius batonėlius, už juos nesumokėjusi 1,52 lito. Tą pačią dieną Komisariate užregistruotas ir rajono gyv. D. V. skundas dėl dviračio vagystės.

„Širvintų krašto“ informacija
Miegantys šeimininkai – ne kliūtis vagims

Vos per savaitę Širvintų rajono policijos komisariatui pranešta apie du vieną į kitą panašius atvejus, tačiau kalbinti Kriminalinės poilicijos pareigūnai teigia, kad dar anksti sieti šiuos įvykius.

Gegužės 12-ąją Komisariate buvo užregistruotas kabaldiškio A. J. skundas, kad apie 3.30 val. buvo pastebėta, jog iš namų dingo pinigų.

Redakcijos žiniomis, naktį įsigavus į namus iš rankinėje esančios piniginės buvo pavogta apie pusantro tūkstančio litų. Neva tądien namuose pinigų buvę ir daugiau, tačiau šeimininkai didesnę dalį buvo padėję kitur.

Stebina tai, kad vagis įsibrovė į namus tuo metu, kai šeimininkai miegojo. Šie net nepajuto, kad name šeimininkauja svetimas žmogus. Vagystė buvo pastebėta tik tada, kai naktį pakirdęs vienas savininkų pamatė į kitas vietas padėtus daiktus. Paaiškėjo, kad į namus įsibrovęs vagis rastais skalbiniais uždangstė nuo judesio įsijungiančius prieškambario šviestuvus.

Apie kitą panašią vagystę, tiksliau – bandymą apvogti, policijai pranešė mieste gyvenanti N. D. Antradienio rytą pastebėta, kad, pragręžus namo lango rėmą, atidarytas langas ir įsibrauta į namą, nors tuo metu antrajame namo aukšte miegojo savininkai. Manoma, kad įsibrovėlis išėjo atsirakinęs duris. Vėliau kieme rasti pamesti iš namo paimti šeimininkų raktai, tačiau, pirminiais duomenimis, iš patalpų niekas nedingo. Name yra įrengta signalizacija, tačiau tąnakt ji nebuvo įjungta ar buvo išjungta. Policija tiria įvairias šio įvykio versijas.

Panašių vagysčių, kai Širvintų mieste buvo įsibrauta į namus savininkams miegant, užregistruota daugiau kaip prieš penkerius metus. Tada nustebino tai, kad į vieną butą įsibrovęs vagis patikrino piniginę, padėtą prie lovos, kurioje miegojo buto šeimininkai. Tąkart policijai nepavyko išaiškinti tų vagysčių.

Kriminalinės policijos viršininkė Ramunė Pauliukonienė sako, kad tokie nutikimai neturėtų stebinti – šalyje daugėja atvejų, kai jėga įsibraunama į namus, kuriuose yra šeimininkų. Tai rodo, kad nusikaltėliai tapo įžūlūs ir nieko nebijo. Anot pareigūnės, žmonėms derėtų ne tik patikrinti, ar uždarytos durys, bet ir neskubėti jų atidaryti nepažįstamiems.

Komisariato viršininkas Almantas Lukša atkreipė dėmesį, kad pastaruoju metu paplito žaibiškos vagystės, kai vagys naktį tikrina, ar neužrakintos butų durys. Radę neužrakintas duris, įsibrovėliai vagia koridoriuose paliktas rankines, kitus daiktus.

Per šių metų keturis mėnesius Širvintų rajone užregistruota 11 vagysčių iš gyvenamųjų patalpų, t. y. – tiek pat, kiek ir per keturis pirmuosius 2008-ųjų mėnesius.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “„Cento“ parduotuvė suskaičiavo ir centus”

 1. Prabhat parašė:

  Ale zi?r?kit, Maz?ronis tuo irgi susir?pino O su Adamkumi, tai gal jau yra taip, kad tik npdeuirsus ? j? teatsisukama?

 2. Anonimas parašė:

  Sautuvas niekada nemiega – visada pasiruoses saut. O jei kada bandidelius pamatysiu savo namuose, pyskinsiu apkaba neziuredamas ar cia savivaldybes ar policijos darbuotoju sunelis.Blogiausia tik tai, kad tokioj situacijoj likciau kalciausias, kad nepaglosciau ir neparaginau toliau to daryti. As uz tai kad tokiu zmoniu vaiksciotu po sia zeme kuo maziau!

 3. Čiuvelis parašė:

  Žodžiu visos šitos nesamonės prasidėjo,kai mieste išjungė beveik visas gatvėse esančia lempas… Kur tai matyta ?
  Duodu 100%, kad dar nukentė tikrai ne vienas ir ne du žmonės… Tai vyks ištisai. Ponas Mere darykit išvadas, o ne už gautus pinigus statykit namus 🙂

Comments are closed.

scroll to top
+