Automobilius vis dėlto reikia rakinti

Rugpjūčio 23-25 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 4 asmenys: antradienį Širvintų mieste, P. Cvirkos gatvėje, neblaivus šlitinėjo miesto gyventojas R.G., o trečiadienį Kalnalaukio gatvės 37-ojo namo laiptinėje – širvintiškis A.L. Rugpjūčio 25 dieną į Komisariatą buvo pristatyti ir du neblaivūs vairuotojai: vilnietė R.M. neblaivi vairavo automobilį automagistralėje Vilnius-Panevėžys, o rajono gyventojas A.A. – Jauniūnuose.

Per tris dienas Viešosios policijos patruliai išaiškino 7 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Pareigūnams pranešta apie vieną eismo įvykį: rugpjūčio 24-ąją rajono gyventojas S.B., vairuodamas automobilį ir važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į stovėjusį automobilį. Eismo įvykio metu buvo apgadinti automobiliai, žmonės nenukentėjo.

Pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės: anot D.S. skundo, rugpjūčio 21-ąją iš neužrakinto automobilio buvo pavogta piniginė su pinigais, banko kortelėmis ir asmens dokumentais.

Policija informuota apie tris konfliktines situacijas: širvintiškis P.Š. policijai skundėsi, kad, pjaunant kieme žolę, ja buvo apdrabstytas automobilis, rajono gyventoja N.L. savo skunde rašo apie girto sutuoktinio netinkamą elgesį namuose, o rajono gyventoja I.P. – apie tai, kad, dirbant parduotuvėje, ją necenzūriniais žodžiais išplūdo R.D.

Alytiškis V.K. policiją informavo, kad rugpjūčio 25-ąją, dirbdamas pagal darbo sutartį mūsų rajone esančiame objekte, nukrito nuo kopėčių ir susižalojo ranką. Komisariate taip pat užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad rugpjūčio 25-ąją iš Čiobiškio vaikų socializacijos centro savavališkai pasišalino ugdytinis R.D., gyvenantis Telšiuose.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Automobilius vis dėlto reikia rakinti"

  1. Charles parašė:

    CybernautOdličan primer za tu moju malu tezu: za dve tri gondie imaćemo u svojim zbirkama diskova i snimke najboljih reklama! Poput ove sa Kajtelom (mislim da set ima više epizoda , ja znam bar još jednu i to su zaista umetnička dela. Šetača u boci, reklo bi se, uzgred reklamiraju, a i ne mora tako da se shvati.)Da, i malo iznenađenje: mišljenje da je umetnost na kraju puta dobrim delom sam učvrstio prateći predavanje Jelene Jovanović koje je završila projekcijom crtanog filma! Pitao sam se zašto, dao odgovor u prikazu predavanja ( ) ali sve vreme sam mislio da treba ići dalje.Do mesta gde počinje umetnost.UN:F [1.9.0_1079]please wait…(1 vote cast)UN:F [1.9.0_1079](from 0 votes)

Comments are closed.

scroll to top
+