Atidarė „Saloną namuose“

Už tai, kad Vilmantas E. pademonstravo gana netradicinius sugebėjimus, namuose atidaręs „Plaukų kirpimo saloną“, teismas jam skyrė galutinę laisvės apribojimo 1 metams bausmę, įpareigodamas per šį laikotarpį būti namuose nuo 22 val. iki 6 val.

Ikiteisminis tyrimas dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo buvo pradėtas gavus 1968 metais gimusios širvintiškės E. D. pareiškimą, kad namuose išgertuvių metu kilusio konflikto metu tarp jos ir neblaivaus sugyventinio pastarasis, panaudodamas fizinį smurtą, kartą spyrė į pilvą, o paskui, paėmęs virtuvinį peilį ir suėmęs už galvos plaukų, pradėjo juos peiliu pjaustyti, tai darydamas įpjovė, sukėlė fizinį skausmą ir sužalojo.

1966 metais gimęs Vilmantas E. policijai jau buvo žinomas, kadangi du kartus Širvintų rajono apylinkės teismo buvo teistas už panašius darbelius. 2012 metų kovą teismas jam skyrė 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmę. Būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (1,76 prom.), jis šeimyninio konflikto metu reikalavo, kad žmona duotų cigarečių, o jų negavęs spyrė sutuoktinei A. E. į veidą ir taip sukėlė fizinį skausmą.

2014 metų birželį jam buvo skirta 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant metams. Pareiškimą policijai parašė ta pati sugyventinė E. D., su kuria per išgertuves Vilmantas tada irgi susipyko. Nukentėjusioji teigė, kad sugyventinis jai kambaryje į veidą sudavė 10 kartų, jai nugriuvus – kartą spyrė į krūtinę ir 4 kartus į galvą, vėliau išėjus į lauką – dar 4 kartus rankomis smūgiavo į veidą, nugriuvus – 2 kartus spyrė į galvą ir į krūtinę.

Kaip šįkart teisme teigė Vilmantas E., jis peiliu negrasino sužaloti sugyventinę „ar papjauti“, tik norėjo nupjauti plaukus. Ji priešinosi, neleido, kad jis nupjautų plaukus. Pjaudamas jai plaukus, peiliu įpjovė galvą, ją sužalojo. Iš žaizdos jai pradėjo stipriai kraujuoti.

Apie įvykį buvo pranešta policijai. Atvykę pareigūnai protokole nurodė, kad apžiūros metu ant durų, grindų, kilimų yra fiksuoti kraujo pėdsakai; virtuvėje ant stalo matyti virtuvinis peilis, kurio geležtė yra kraujuota. Šalia stalo, kairėje pusėje, yra patiestas poroloninis čiužinys, ant kurio guli plaukų sruoga, ant patalynės matomos kraujo žymės. Ant žemės, tarp stalo ir čiužinio, guli kuokštai plaukų. Virtuvėje, ant kriauklės, viryklės ir ant žemės yra matomos kraujo žymės. Miegamojo kambaryje, ant miegamojo kambario grindų, lovos krašto ir patalynės yra matomos kraujo žymės. Ant grindų, tarp virtuvės ir miegamojo kambario, taip pat yra matomos kraujo žymės. Įvykio vietoje paimtas virtuvinis peilis, kuris perduotas saugoti policijai.

Policininkai „kirpėjui“ alkotesteriu nustatė vidutinį (1,60 prom.) girtumą, tačiau netrukus paimto kraujo ekspertizė nustatė didesnį apgirtimą (2,22 prom). Tai arti sunkaus girtumo laipsnio.

Atsižvelgus į bylos aplinkybes, prokuroro siūlymą ir kaltinamojo sutikimą, procesas buvo baigtas teisme priėmus baudžiamąjį įsakymą. Teismas atsižvelgė į tai, kad Vilmantas E. buvo du kartus teistas pagal tą patį straipsnį, tačiau tinkamų išvadų nedaro.

Be jau minėtos laisvės apribojimo bausmės ir baudžiamojo poveikio priemonės, teismas taip pat nurodė 7 mėnesius nuo baudžiamojo įsakymo įsiteisėjimo dienos dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose. Peilis, kuriuo bandė darbuotis „virtuozas“ Vilmantas E. ir kuriuo buvo sužalota E. D., jai ir grąžintas.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Atidarė „Saloną namuose“”

 1. terpentinas parašė:

  Ar maza tu salonu, kad reikia dar 1 atidarineti?

 2. tania parašė:

  O tai kur cia toks salonas yra?

 3. to Vytukas parašė:

  o tamsta eileje po jo laukei?

 4. Vytukas parašė:

  Tai gintaras matyt savoseveliura te kirpdavosi

 5. zose parašė:

  na bet vis tiek faina

 6. vaclava parašė:

  Jeigu kas žino kas tokia E.D. ir kodėl nerašoma kiek tuo momentų inai buvo įšgėrus,tuo labiau kas juos pažysta,tai mimimas Vilmantas prieš ją tikras angelas

 7. fantamas parašė:

  tai no kada ce su peiliu plaukus kerpa? tam gio zirkles ira

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+