Apsilankę garaže, vagys padarė tūkstantinių nuostolių

Gegužės 21-23 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyta 10 asmenų. Širvintų kaime girtas šlitinėjo 1964 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas V.S., Pirminės sveikatos priežiūros centre – 1985 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas M.Š., Širvintų miesto Upelio gatvės 24 namo laiptinėje – 1970 metais gimęs širvintiškis S.S. (po dviejų dienų jis vėl buvo pristatytas, nes girtas spardė savo buto duris), Širvintų rajono apylinkės teisme – rajono gyventojas D.S. Į Ukmergės areštinę buvo išvežti ar iš ten atvežti 5 asmenys.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 2 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – 1981 metais gimusį širvintiškį N.K., kuris antradienį Zibaluose neblaivus vairavo automobilį.

Antradienį Komisariate buvo užregistruotas rajono gyventojo D.Š. skundas, kad gegužės 20 dieną Zibalų seniūnijoje esančioje sodyboje rado apvogtą garažą, iš kurio pavogta įvairių daiktų. Materialinė žala – 6358 Lt.

Tą pačią dieną užregistruotas Širvintų gyv. A.B. pareiškimas, kad iš mieste stovėjusio automobilio pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „NOKIA X2“. Padaryta 125 Lt. Vilniaus rajono gyventojas A.D. savo skunde rašo, kad buvo pasisavintas jo automobilis.

Policija užregistravo ir širvintiškės I.G. pareiškimą, kad Avižonyse ją necenzūriniais žodžiais išplūdo S.S.

Pirmadienį policija gavo 1942 metais gim. Čiobiškio seniūnijos gyv. D.J. skundą dėl netinkamo brolio elgesio namuose.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Apsilankę garaže, vagys padarė tūkstantinių nuostolių"

  1. Padaryta 125 Lt. parašė:

    Padaryta 125 Lt.

Comments are closed.

scroll to top
+