Apgadintų automobilių daugėja…

Sausio 11-13 dienos

Per tris pirmąsias šios savaitės dienas Širvintų rajono policijos komisariate išblaivėjo du viešose vietose neblaivūs šlitinėję asmenys. Sausio 13 dieną buvo išaiškinti ir du neblaivūs vairuotojai: rajono gyventojas D.L. Širvintų mieste, Plento gatvėje, neblaivus vairavo automobilį „Volkswagen Passat“, o A.K. – neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo sėdo prie automobilio „Volkswagen Golf“ vairo ir Musninkų gatvėje esančioje degalinėje atsitrenkė į pastato sieną bei šalia stovintį gesintuvą. Pastarojo eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis, pastato siena ir gesintuvas.

Apskritai šiomis dienomis buvo išaiškinti 6 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai, o apie kitus eismo įvykius policijai nebuvo pranešta.

Trečiadienį rašėme, kad policija gavo net keturis skundus dėl sugadintų automobilių: sausio 9-ąją Komisariate buvo užregistruotas J.S. skundas, kad tądien buvo pastebėta, jog išdaužtas kieme stovėjusio automobilio „Audi“ priekinis kairės pusės žibintas ir dešinės pusės veidrodėlis, S.S. pranešė, kad nulaužto jo automobilio „Toyota“ kairės pusės veidrodėlis, A.B. savo skunde rašė, kad išdaužtas jos automobilio „Volkswagen“ kairės pusės durelių stiklas, o R.B. skunde teigė, kad išdaužtas jo automobilio „Renault“ kairės pusės veidrodėlis ir įlenktos durelės.

Pasirodo, tuo viskas nesibaigė. Sausio 11 dieną į policiją kreipėsi širvintiškis D.Š. ir pranešė, kad sausio 9-ąją jis pastebėjęs, jog apgadinti kieme stovėję jo automobiliai.

Mūsų žiniomis, pastarasis pareiškėjas gyvena toje pat J. Janonio gatvėje, kur ir buvo apgadinti anie keturi automobiliai. D.Š. policijai pranešė, kad kieme nukentėjo jo automobiliai „Ford Mondeo“ ir „Honda CRV“.

Policija įtaria, kad visi šie atvejai yra susiję. Jau savaitės pradžioje buvo nustatyti įtariamieji, tačiau iki rengiant spaudai šį laikraščio numerį dar nebuvo galutinai nustatyta, kad būtent jie tai ir padarė. Policijos versija ta, kad automobilius apgadino pro šalį šia gatve traukę jaunuoliai, tarp kurių, įtariama, buvo ir nepilnamečių. Vargu ar jie turėjo kokių konkrečių motyvų.

Sausio 13 dieną policija užregistravo vilniečio D.Č. skundą dėl vagystės iš mūsų rajone esančio jam priklausančio buto.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Apgadintų automobilių daugėja…"

  1. Chacidy parašė:

    I\’m out of lageue here. Too much brain power on display!

Comments are closed.

scroll to top
+