Apgadintas prabangus rajono mero dukros vairuotas mersedesas

Rugpjūčio 7-10 dienos

Per šias keturias dienas policija į Komisariatą išblaivėti pristatė tik du asmenis – namuose neblaivų triukšmavusį Širvintų miesto Nepriklausomybės aikštės gyventoją Egidijų Mačiulskį ir Širvintų kaimo gyventoją Valerij’ų Roščin’ą, kuris neblaivus šlitinėjo Širvintų miesto Zibalų gatvėje.

Dėl įvykių pradėti keli ikiteisminiai tyrimai, tačiau, galimas dalykas, keli jų bus nutraukti. Toks likimas gali ištikti rugpjūčio 9-ąją užregistruotą rajono gyventojo H. D. skundą dėl automobilio vagystės, jei pasitvirtins faktas, kad policija neva buvo informuota, jog automobilis atsirado. Tą pačią dieną policija užregistravo ir rajono gyventojo E. G. skundą dėl automobilio ratų vagystės.

Mūsų žiniomis, kol kas pareigūnai nesiryžta vienareikšmiškai traktuoti ir A. B. skundo dėl pasikėsinimo išžaginti. Šis skundas buvo užregistruotas tik sekmadienį, rugpjūčio 10 dieną, taigi policijos tyrėjų pirmosiomis šios savaitės dienomis laukė intensyvus darbas.

Rugpjūčio 8-ąją Komisariate buvo užregistruotas J. G. iš Gelvonų seniūnijos skundas dėl trijų ožių ir dviejų ožkų vagystės iš ganyklos.

Praėjusį savaitgalį policija išaiškino 8 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Taip pat pranešta apie 1 eismo įvykį, kuris įvyko šeštadienį, rugpjūčio 9-ąją dieną. Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų mieste, Vilniaus – P.Cvirkos gatvių sankryžoje, vilniečio R. B. vairuojamas automobilis nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio, kurį vairavo U. P., gyv. Širvintose. Susidūrus automobiliams, eismo įvykio metu susižalojo pirmojo automobilio keleivis – vilnietis A. P. Po medikų apžiūros jis buvo išleistas į namus gydytis ambulatoriškai. Įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai.

Šis įvykis galbūt būtų kasdieninis, jei ne viena aplinkybė. Mūsų žiniomis, vienas eismo įvykyje dalyvavęs automobilis – tai „Mercedes Benz CLS320“. Prie šio prabangaus juodos spalvos 2007 metų laidos keturių durų kupė automobilio vairo rajono gyventojai dažnai matydavo Širvintų rajono merą Kęstutį Pakalnį. Redakcijos žiniomis, šeštadienį šiuo automobiliu pagrindine gatve važiavo šįmet gimnaziją baigusi Širvintų rajono mero dukra, kuri nebespėjo sustabdyti ir sankryžoje prie VK „Veivera“ 5-osios parduotuvės (žr. nuotrauką) atsitrenkė į jai kelią užkirtusį vilniečio automobilį.

Kalbama, kad avarijos vieton atskubėję medikai įtarė, jog mersedesą vairavusi mergina galėjo būti sužeista, tačiau policija įvykių suvestinėje apie kokius nors sužeidimus nepraneša.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+