+

Apgadintas prabangus rajono mero dukros vairuotas mersedesas

Rugpjūčio 7-10 dienos

Per šias keturias dienas policija į Komisariatą išblaivėti pristatė tik du asmenis – namuose neblaivų triukšmavusį Širvintų miesto Nepriklausomybės aikštės gyventoją Egidijų Mačiulskį ir Širvintų kaimo gyventoją Valerij’ų Roščin’ą, kuris neblaivus šlitinėjo Širvintų miesto Zibalų gatvėje.

Dėl įvykių pradėti keli ikiteisminiai tyrimai, tačiau, galimas dalykas, keli jų bus nutraukti. Toks likimas gali ištikti rugpjūčio 9-ąją užregistruotą rajono gyventojo H. D. skundą dėl automobilio vagystės, jei pasitvirtins faktas, kad policija neva buvo informuota, jog automobilis atsirado. Tą pačią dieną policija užregistravo ir rajono gyventojo E. G. skundą dėl automobilio ratų vagystės.

Mūsų žiniomis, kol kas pareigūnai nesiryžta vienareikšmiškai traktuoti ir A. B. skundo dėl pasikėsinimo išžaginti. Šis skundas buvo užregistruotas tik sekmadienį, rugpjūčio 10 dieną, taigi policijos tyrėjų pirmosiomis šios savaitės dienomis laukė intensyvus darbas.

Rugpjūčio 8-ąją Komisariate buvo užregistruotas J. G. iš Gelvonų seniūnijos skundas dėl trijų ožių ir dviejų ožkų vagystės iš ganyklos.

Praėjusį savaitgalį policija išaiškino 8 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Taip pat pranešta apie 1 eismo įvykį, kuris įvyko šeštadienį, rugpjūčio 9-ąją dieną. Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų mieste, Vilniaus – P.Cvirkos gatvių sankryžoje, vilniečio R. B. vairuojamas automobilis nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio, kurį vairavo U. P., gyv. Širvintose. Susidūrus automobiliams, eismo įvykio metu susižalojo pirmojo automobilio keleivis – vilnietis A. P. Po medikų apžiūros jis buvo išleistas į namus gydytis ambulatoriškai. Įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai.

Šis įvykis galbūt būtų kasdieninis, jei ne viena aplinkybė. Mūsų žiniomis, vienas eismo įvykyje dalyvavęs automobilis – tai „Mercedes Benz CLS320“. Prie šio prabangaus juodos spalvos 2007 metų laidos keturių durų kupė automobilio vairo rajono gyventojai dažnai matydavo Širvintų rajono merą Kęstutį Pakalnį. Redakcijos žiniomis, šeštadienį šiuo automobiliu pagrindine gatve važiavo šįmet gimnaziją baigusi Širvintų rajono mero dukra, kuri nebespėjo sustabdyti ir sankryžoje prie VK „Veivera“ 5-osios parduotuvės (žr. nuotrauką) atsitrenkė į jai kelią užkirtusį vilniečio automobilį.

Kalbama, kad avarijos vieton atskubėję medikai įtarė, jog mersedesą vairavusi mergina galėjo būti sužeista, tačiau policija įvykių suvestinėje apie kokius nors sužeidimus nepraneša.

Gintaras Bielskis

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Gyventojams pasiskundus dėl jų būstus pasiekiančio šilumos siurblio skleidžiamo triukšmo, butuose gali būti atliekami akustinio triukšmo matavimai

Stot A. Astikui ir N. Tuškevičienei! Teismas eina…

Viešose rajono vietose – vis nesaugiau

Apie Baltąjį kalną – juodžiausi prisiminimai

Į Bendrąjį pagalbos centrą skambinantys fantazuotojai galėtų rašyti scenarijus kino komedijoms

Savo pareigų neatlikę policijos pareigūnai prašė „melagį“ nubausti dėl Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymo

Nubaustas vairuotojas prašė išsiųsti policininkus į atestavimo kursus, bet teismas šio prašymo neišgirdo

Paleistas iš pataisos namų neištvėrė nenusikaltęs nė 4 dienų

Širvintų teismo rūmų naikintojams – rajono merės Živilės Pinskuvienės barikados

Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Karšta naujiena: Vileikiškiuose sunkvežimis pervažiavo moteriškei galvą

Informacija iš naujausio numerio: Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Karšta naujiena: Magistralėje susidūrė automobiliai

Nors tiesioginių įrodymų nėra, teismas nusprendė, kad kas nors kitas pasmaugti negalėjo

Kokia „natūra“ už savo mintis susimoka Šimonėlis, Mateika, Sarpauskas ir kiti opozicijos nariai?

Karšta naujiena: Apvirtusiame automobilyje – pistoleto dėklas be pistoleto ir policijos uniformos dalys?

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Kai šuo protingesnis už 29 kartus administracine tvarka baustą šeimininką…

Į vestuves – vienomis trumpikėmis ir su kirviu rankoje

Bylai pasiekus teismą, pirkėjas staiga prisiminė, kad alkoholį ne pirko, o skolinosi

Būkim patriotiški!

Kol kas kanapių auginimas vazonuose atneša pajamų ir … finansinių nuostolių

„Širvintų koldūnų vadybininkas“ būsimą autoserviso savininką maustė lyg kūdikį

Sukčius apgautus pirkėjus net nuramindavo prisipažindamas, kad juos apgavo ir dabar sėdi Lukiškėse

Širvintų policijos komisariate – naujas viršininkas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+