„Nujojo“ tris jaučius

Rugsėjo 15-17 dienos

Per tris dienas į Policijos komisariatą buvo pristatyti 9 asmenys.

Pirmadienį procesiniams veiksmams atlikti iš Ukmergės areštinės į Širvintų policiją buvo atvežtas 1994 metais gimęs K. Š. Jis įtariamas chuliganiškai elgęsis viešoje vietoje. Antradienį jis vėl buvo atvežtas į Širvintas ir, atlikus procesinius veiksmus, išvežtas į Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą.

Rugsėjo 15 dieną, įtarus dėl nusikalstamos veikos padarymo, į policiją buvo pristatytas vienas nepilnametis. Jis etapuotas į Švenčionių policijos komisariato areštinę, tačiau kitą dieną grąžintas į Širvintas, o paskui išvežtas į Lukiškes.

Tą pačią dieną, įtarus dėl nusikalstamos veikos padarymo, į policiją taip pat buvo pristatyti 1990 metais gimę širvintiškiai J. M. ir A. B. Jie paleisti.

O štai 1970 metais gimęs rajono gyventojas V. L. rugsėjo 15-ąją buvo aptiktas girtas bemiegantis ant šaligatvio greta parduotuvės „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelės.

Antradienį iš Ukmergės areštinės buvo atvežtas, o paskui į Lukiškes išvežtas ir 1987 metais gimęs Elektrėnų savivaldybės gyventojas E. S.

Rugsėjo 16 dieną į policiją buvo pristatytas ir 1978 metais gimęs vilnietis R. J. Jis automagistralės 48-ajame kilometre neblaivus vairavo automobilį „Volkswagen Multivan“.

Policijos pareigūnai išaiškino 28 administracinės teisės pažeidėjus.

Antradienį Varėnos rajono gyventojas E. P., gimęs 1987 metais, policijai pranešė, jog 11-ajame kelio Maišiagala-Širvintos kilometre, vairuodamas automobilį „Nissan Almera“, partrenkė staiga į kelio važiuojamąją dalį išbėgusią stirną.

Rugsėjo 15 dieną policija užregistravo vilniečio S. S. pareiškimą, kad išvakarėse, apie 13.30 val., atvykęs į savo negyvenamą sodybą mūsų rajone, pastebėjo, jog nuo traktoriaus, kuris stovėjo užrakintame ūkiniame pastate, pavogtas starteris ir generatorius. Padaryta 1000 litų žala.

Kitą dieną Komisariate buvo gautas širvintiškio D. M. skundas, kad popiet pas jį apsilankius pažįstamiems asmenims dingo mobilusis telefonas „Nokia“. Žala – 100 litų.

Trečiadienio vidurdienį policija užregistravo M. S. pareiškimą, kad iš ganyklos pagrobti trys jaučiai.

Tą pačią dieną buvo gautas širvintiškio J. K. skundas, kad jam, lankantis Širvintų pirminiame sveikatos priežiūros centre, buvo pavogtas dviratis. Taip pat gautas G. K. iš Širvintų miesto skundas, kad jaunimas po namo balkonais šiukšlina, rūko, girtauja.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "„Nujojo“ tris jaučius"

  1. Susidomejes parašė:

    Sakes kaip man idomu kas kazkokius kazkur atveze ir isveze,ziaurus ivykiai…

Comments are closed.

scroll to top