Visiems konkurso dalyviams – nemokami kuponai į baseiną

Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Živilė Pinskuvienė ir UAB "Danielita" direktorė Lina Duliūnaitė-Nikiporavičienė su Bagaslaviškio I. Šeiniaus pagrindinės mokyklos penktokais (auklėtoja Diana Bakšanskienė).

Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Živilė Pinskuvienė ir UAB "Danielita" direktorė Lina Duliūnaitė-Nikiporavičienė su Bagaslaviškio I. Šeiniaus pagrindinės mokyklos penktokais (auklėtoja Diana Bakšanskienė).

Kaip jau rašėme, baigėsi nuotraukų konkursas „Linksmiausia ŠIRVINTŲ KRAŠTO klasė“. Nugalėtoja tapo Gelvonų vidurinės mokyklos septinta klasė, kurios auklėtojas Sigitas Miknevičius. Šiai klasei ir atiteko pagrindinis prizas – pramoga APOLLO boulinge.

Į nuotraukų konkurse dalyvavusių klasių kūrybingumą, išradingumą atkreipė dėmesį Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Živilė Pinskuvienė. Anot jos, būtina skatinti ir remti kiekvieną jaunų žmonių gražią iniciatyvą, kiekvieną sumanymą. Juk ir Darbo partijos programoje yra punktas – „Sudaryti galimybes kiekvienam vaikui lavinti fizines ir kūrybines galias.“

Kaip jau rašėme, konkurso dalyviams, kurių – apie 170, Živilė Pinskuvienė pažadėjo staigmeną. Savo pažadą ištesėjo – kiekvienam konkurso dalyviui įteikė po nemokamą kuponą į Laisvalaikio centro baseiną.

– Aplankiau visas konkurse „Linksmiausia ŠIRVINTŲ KRAŠTO klasė“ dalyvavusias mokyklas, bendravau su konkurso dalyviais. Džiaugiuosi, kad auga iniciatyvūs, kūrybingi, smalsūs vaikai,- dalijosi įspūdžiais po apsilankymų rajono mokyklose Živilė Pinskuvienė. – Mūsų visuomenės ateitis – veiklūs, energingi jauni žmonės. Malonu, kad tokia karta auga ir mūsų rajone. Susitikimai paliko gerą įspūdį, nes nėra didesnio malonumo nei matyti iš džiaugsmo žibančias vaikų akis bei nuoširdžias šypsenas.

„Širvintų krašto“ informacija[nggallery id=111]

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

9 Atsakymai į “Visiems konkurso dalyviams – nemokami kuponai į baseiną”

 1. rinkejui parašė:

  na kas jai uodega pakels, jei ne pati sau. . .

 2. rinkėjai parašė:

  iniciatyva liuks ir vaikams gerai ir baseinui bankrutuojančiam šiokia tokia finansine injekcija protinga moteris Pinskuviene sugeba ir vaikais pasirupinti ir savivaldybes įmonėms sunkmečiu pagelbėti teisingai vistiek anksčiau ar vėliau sugriš prie rajono vairo.Sekmes

 3. faina parašė:

  Ar politiniais tikslais ar ne, bet iniciatyva labai faina ir reikia džiautis, kad dar kas tuos vaikus palepina, nes šiuo sunkmečiu, kai tiek daug bedarbių tėvų negalinčiu savo vaikų išleisti į baseiną ar buolinga, tai vaikams didelė pramoga.

 4. joana parašė:

  tai gal pradesit rupintis savo vaikais ar lauksit kol partija pasiruopins. man tai kazka primena – partija- 🙂

 5. Elvyra parašė:

  Šiuo sunkiu laikotarpiu vaikams ypač rajono tai šventė,net neabejoju kad yra vaiku nebuvusiu baseine ir jie tikrai džiaugėsi.Mano sunus yra buves bet parsinešes padovanota kupona džiaugesi kaip laimejas milijona.Tikrai gražu vaikams reikalingas musu demesys o mes per darbus rupesčius kartais pamirštam kad jiems reikia tiek nedaug

 6. kraštui parašė:

  Otata rinkiminė kampanija prasidėjo pilnu tempu ir ne nuo ko nors, o nuo mokyklų. Nemasikeitė taktika.

 7. “lietuvis” parašė:

  Kokia gera ta Živilė Pinskuvienė

 8. to hm parašė:

  Tai juk rinkimai po metų, negi pats nesusivoki. Partijos reklama iš kiekvieno straipsnio lenda. Juk tai ,,vienintelė teisinga partija“.

 9. hm parašė:

  Darbo partijos reklama ar laisvos ir nepriklausamos ziniasklaidos straipsnis?

Comments are closed.

scroll to top
+