„Laimingesnio žmogaus nemačiau…“

Visi taškai sudėti, beliko sulaukti starto...

Visi taškai sudėti, beliko sulaukti starto...

Šeštadienį Palangoje vykusiose „Omnitel 1000 km lenktynėse“ komandai „AutoABC-SGR-2“ atstovavęs BMW 318 dėl gedimo lenktynių nebaigė, tačiau lenktynių trasoje jį vairavusi Širvintų rajono tarybos narė Živilė Pinskuvienė labai nesikremta. Nors tokiam pasirodymui būtų galima pritaikyti patarlę apie pirmąjį blyną, automobilių sporto debiutantė yra kitos nuomonės.

– Kai išvakarėse po paskutinės treniruotės ėmė streikuoti automobilio variklis, tai buvo tik pirmasis signalas apie galimus rūpesčius. Mechanikai per naktį variklį pakeitė kitu, tačiau ryte pasirodė, kad sustreikavo ir naujasis variklis – važiuojant Andriui Vekrikui, automobilis vienu metu apsipylė dūmais. Bet paskui viskas lyg ir susitvarkė. Trasoje lenktyniavau visą valandą. Po manęs prie vairo sėdęs Silverijus Lapėnas apvažiavo vos tris ratus, ir užkalė variklį, – pirmąsias lenktynių valandas prisiminė Živilė Pinskuvienė.

Anot jos, mechanikai parodė stebuklus ir per 1 val. 37 minutes užkaltą variklį pakeitė kitu. Kol jį keitė, vėl atėjo eilė sėsti prie vairo Živilei Pinskuvienei. Po 57 minučių ją prie vairo vėl pakeitė Silverijus Lapėnas, tačiau … po kelių ratų vėl užkalė variklį.

– Štai tada lenktynės ir baigėsi, kadangi komanda neturėjo trečio variklio, kuriuo galėtų pakeisti sugedusį. Labiausiai gaila, kad komandos lyderis Dovilas Čiutelė taip ir nespėjo atsisėsti prie BMW vairo, – apgailestavo lenktynininkė.

Atslūgus nusivylimui, buvo įvertinta, ką su BMW 318 pasiekė komanda. Paaiškėjo, kad daugiau kaip pusę laiko juo lenktyniavusi Živilė Pinskuvienė ne tik aplenkė kitus komandos narius, bet ir pasiekė savotišką rekordą, trasos ratą įveikusi per 1 min. 49 sek. Ji tik keliolika sekundžių nusileido geriausiems rezultatams. Komandos draugai pažymėjo, kad tai puikus rezultatas automobilių sporto naujokei.

Vairuotoja sakė, kad iš pradžių jaudinosi, ypač, kai per pirmąjį važiavimą dingo radijo ryšys su komandos štabu. Kartais norėjosi labiau užgulti akseleratorių, tačiau teko atsižvelgti į vėliqavėlių signalus: jei automobilį pasivydavo galingesniu automobiliu važiuojantis varžovas, signalizuotojai mėlyna vėliavėle parodydavo, kad jį reikia praleisti į priekį.

Nors treniruotės ir lenktynės daug kuo skyrėsi, Živilė sako, jog su jauduliu puikiai susitvarkė ir važiavo deramai, komandai gėdos nepadarė, nors iš trasos išlėkė ne vienas panašių lenktynių „asas“.

– Nors ir nepasiekėme finišo, tai buvo pats geriausias mano gyvenimo nuotykis, – teigė Živilė Pinskuvienė. – Per savaitę, kurią praleidome Palangoje, su komandos nariais puikiai susigyvenome ir išsiskyrėme būdami puikiais draugais. Be to, priėmėme griežtą ir konkretų sprendimą – „Po metų vėl varžomės!“

Paklaustas, kaip vertina žmonos debiutą automobilių sporte, Jonas Pinskus sakė, kad apie žmonos pasirodymą esąs tik geros nuomonės. Ir ne todėl, kad tik taip apie savo žmoną turėtų kalbėti kiekvienas tikras vyras.

– Buvau šalia ir viską gerai mačiau, – sakė Jonas Pinskus. – Jos pasirodymas man kėlė pasididžiavimą. Aišku, šiek tiek liūdna, kad nepavyko finišuoti. Kaip kiekvienas kareivis svajoja tapti generolu, taip ir kiekvienas lenktynininkas tikisi gero rezultato. Bet yra, kaip yra.

„AutoABC-SGR“ komanda, kuriai atstovavo Širvintų rajono tarybos narė Živilė Pinskuvienė.

„AutoABC-SGR“ komanda, kuriai atstovavo Širvintų rajono tarybos narė Živilė Pinskuvienė.

Pasak Vilniaus vicemero, Živilė puikiai jautė automobilį ir važiavo atsižvelgdama į jo galimybes. Galbūt ją pakeitęs Silverijus per daug norėjo išspausti iš seno automobilio? Po lenktynių komandos vadovai sakė, kad aiškinsis, kodėl subyrėjo net du varikliai.

Pasiteiravus, ar nekilo prieštaringų jausmų, kai žmona pareiškė norą dalyvavauti lenktynėse, Jonas Pinskus sakė, kad Živilė yra pakankamai savarankiška priimti panašius sprendimus, todėl ja visiškai pasitikėjęs. Dėl pačių lenktynių baigties buvęs ramus – tai palyginti saugus sporto renginys, per visą jo istoriją nebuvo skaudžių nutikimų.

Tiesa, Jonas Pinskus buvo kiek atsargus dėl Živilės noro dalyvauti kitose lenktynėse.

– Sveikinu tokį norą, tačiau tam daugiausia įtakos turės tai, ar pavyks rasti rėmėjų. Norėčiau, kad žmona dar kartą patirtų nuostabių įspūdžių. Laimingesnio žmogaus, kaip Živilė per lenktynes ir po jų, nemačiau…

Gintaras Bielskis

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • Pastaba parašė:

  ir kam tai įdomu……

 • tutis parašė:

  RINKIMAIIIIIIIIIIIIIIII arteja………………………

 • buvau parašė:

  na tiesiog rekordus dare ZIVILE, kol ji vaziavo du ratus visi kiti nuleke visus tris. Priminsiu trasos rekordas ta diena buvo 1min 17.6 sek. Na o reklama per visa BMW ,,UZ ZIVILE PINSKUVIENE,,leidzia suprasti apie didziausia sio ekipazo remeja. Gavo zivile dovanele nuo Pinskaus ir dziuagiasi kaip vaikas per kaledas gaves mandarina. Ir dar per visa LIETUVA ir savo laikrastuka.

 • Anonimas parašė:

  kai nieko daugiau negeba. važiuoja automobiliu, toks čia ir įvykis…

 • Geras parašė:

  Gerai gerai kad raso nors apie viena deputata yra ka rasyt nes kiti tokie neidomus nu ka gali rasyt apie visacka ar bildziuka ……o Zivile musu rajono deputate ir mums viskas idomu

 • to na nu no parašė:

  gerai GAZAVO blin ir “uzkale” ir gavosi “vėliqavėlių signalus“

 • na parašė:

  va ir isgirtasis BMW,net keista ,kad keli varykliai „uzkale“

 • vėliqavėlių 2 parašė:

  CHA CHA CHA CHA

 • vėliqavėlių signalus parašė:

  – su tokiu senu drondulka važiavo ir trututu tu tu tu tu galejo savo bemsiuka ir varit ZZZZZZZZzzz

 • to Tomuks parašė:

  Kai turesi savo nuosava laikrasti tai pirmame puslapyje galesi deti netgi nuoga savo pasturgali. O db tylek ir neskaityk jeigu nepatinka.

 • Tomuks parašė:

  „Pasak Vilniaus vicemero“ – o tas vicemeras kartais ne Živilkos vyras? 😀 :D.
  O šiaip tai reiktų turėti nors truputėli sąžinės ir jei tai vis dar yra Širvintų krašto, o ne Pinskų seimo reklaminis leidinys, reiktų bent viename numeryje pirmame puslapyje nedėti savo nuotraukos p. Živile.

 • BMW 318 parašė:

  TAI KA NELAIMEJO ….. ? VAI VAI KAIP CIA …….

Kiti straipsniai:

Būtų galima vėl drausti „kriokeriams“ važinėti po miestą. Bet gal geriau kontroliuoti?

Per metus rajone sumažėjo tik vikšrinių buldozerių ir miško kirtimo mašinų

Dar kartą apie Beržės upelį…

Vienam būstui prijungti prie kanalizacijos tinklų – beveik tūkstantis eurų

Norint susitarti reikia kalbėtis

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Lietuvos pieno tiekėjams mokama dvigubai mažiau, nei miniatiūrinėje Maltoje

Pradėję rūšiuoti, čiobiškiečiai nebeturi ko dėti į buitinių atliekų konteinerius?

Informacija iš naujausio numerio: Koks buvo tikrasis Gitano Nausėdos žmonos ir Živilės Pinskuvienės susitikimo tikslas?

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Monikai Ališauskienei – Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Širvintose – vandens batutai

Šeštadienį šalyje prabils atliekų tvarkymo „sąžinė“ – akcija „Darom“

VMI gyventojams pradeda grąžinti pajamų mokesčio permokas

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Ar bus pareikalauta, kad Jasiukevičius ir Davidavičienė iš savo kišenės atlygintų žalą rajono biudžetui?!

Vilniaus regiono gyventojai uždirba daugiausiai šalyje, taigi gali sumokėti už tai, kas kitiems – nemokamai

Širvintos – gerasis pavyzdys

Į Šniponis – dar gerų baldų savo namams

„Šimtmečio Širvintos“ – jau prekyboje

Kam reikėjo nukirsti sveikus medžius?

Reikia, kad tokių žmonių būtų daugiau ir Vyriausybėje, ir visur kitur

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos