Viesų tiltą kelia naujam gyvenimui

Skaitytojai klausia

Į „Širvintų krašto“ redakciją paskambino laikraščio skaitytojas ir pranešė, kad remontuojamas Viesų tiltas per Širvintos upę, bet dingo, jo nuomone, dar visiškai geri turėklai. Rekomendavo pasidomėti, kas ir kur juos nuvežė?

Ėmėmės darbo. Sužinojome, kad Vilniaus regiono Širvintų kelių tarnyba prižiūri visus apskrities kelių tiltus, remontuoja turėklus, atstato atitvarus, tvarko siūles, dažo.

Seniai savo eilės laukė ir mūsų rajono Viesų tiltas per Širvintos upę. Širvintų kelių tarnybos direktoriaus pavaduotojas Lionginas Vaizgenis bandė ieškoti galimybių restauruoti senuosius tilto turėklus, nes daug dekoro detalių buvo sudaužyta. Likusias taip pat reikėjo nušveisti, perdažyti… Senieji tilto turėklai buvo atvežti labai seniai nuo Kruonio tilto. Jie pagaminti iš aštraus dygliuoto ketaus Naujosios Vilnios gamykloje, kurios dabar nebėra. 

Buvo sudaryta kompetentinga komisija, kuri nusprendė buvusius turėklus išbrokuoti, išmontuoti, o Viesų tiltą papuošti gražiais šiuolaikiškais cinkuotais turėklais.

Taip ir buvo padaryta. Taip pat bus atsatyti tilto atitvarai, padaryti laipteliai, kuriais bus galima nusileisti prie upės. Tai bus labai didelis patogumas žvejams, žmonėms, norintiems apžiūrėti tiltą iš apačios. Širvintų kelininkams padeda UAB „Tiltuva“. Ji tvarko tilto siūles. Žodžiu, Viesų tiltas prikeliamas naujam gyvenimui.

Pranešame, kad senieji tilto turėklai tebėra Širvintų kelių tarnybos teritorijoje. Kol atostogauja direktorius ir dauguma specialistų, jų likimo nesiimama spręsti. Labiausiai tikėtina, kad jie bus parduoti metalo laužo supirkėjams, o pinigai įnešti į įmonės kasą, nes vargu ar atsirastų norinčių įsigyti tokio „turto“.

Steponas Liktoravičius

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Viesų tiltą kelia naujam gyvenimui"

  1. Amy parašė:

    O! SVS! Turint galvoje, kad svs’ą bdores kuria dekano įmonė (jei ir ne jo paties, tai jis tikrai turi su ja stiprių ryšių), yra normalu jog produktas yra naudojamas universitete ir spėju nebe finansinės paramos atitinkamai kompanijai. Šiaip tokio kaip produkto idėja išties puiki, tik realizavimas ir galimybių spektras, kuriame bandoma jį naudoti, nelabai koks ir pilnai neišnaudotas.Išduok paslaptį, kaip prisiverti lankyti 100% paskaitų

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+