Šiukšliavežės gadina brangų ūkininkų kelią

Keliame problemą

Daug kalbama ir rašoma apie tai, kad Širvintų rajono Savivaldybės vadovai nesugeba išspręsti šiukšlių tvarkymo reikalų. Buitinėmis atliekomis vėl užverstos visos pamiškės, pakelės, buvę kaimų sąvartynai. Bet šį kartą ne apie tai. Tegul atliekų tvarkymo operatoriaus paieškų peripetijos gula ant Savivaldybės administracijos vadovų ir specialistų sąžinės.

Į „Širvintų krašto“ redakciją paskambino Alfredas Vencevičius. Žmogus nebeturi kantrybės. Visą pusmetį palei jo namą šimtus tūkstančių kainavusių ūkininkų reikmėms nutiestu keliu kasdien važinėja sunkiasvorės šiukšliavežės, kurios iš Kernavės, Musninkų, kitų toje pusėje esančių šiukšlynų veža atliekas į Šniponių sąvartyną. Automagistrale tokioms mašinoms važiauoti draudžiama, todėl jos prieš Beržės viaduką suka į kairę ūkininkų keliu per Surgėlius, Saveikiškį ir asfaltuotu keliu „Družai – Širvintos“ lekia Šniponių link.

Kelias taip labai sugadintas, kad jei palyja, juo neįmanoma išvažiuoti net traktoriumi. Tačiau lengvuoju automobiliu neįmanoma važiuoti net saulėtą dieną – vien provėžos, grioviai, į pakelę sugrūsti smėlio ir žvyro kalnai. Žinodama problemą, seniūnija samdė greiderį, bandė kelią remontuoti. Dar blogiau. Išjudintas žvyras ir smėlis dar greičiau sunkiasvorių automobilių išmaurojamas.

Žodžiu, ūkininkai, dėl kurių nutiestas šis kelias, juo važiuoti negali. Dar daugiau. Pas juos pusę metų negali atvažiuoti svečiai, jei atsitiktų nelaimė, neatvažiuotų nei greitoji medicinos pagalba, nei policija.

Kaimai, kurie yra tik per penkis kilometrus nuo Širvintų miesto ir už puskilometrio nuo automagistralės „Vilnius – Panevėžys“, atskirti nuo pasaulio. O kas kaltas?

Steponas Liktoravičius

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

8 Atsakymai į “Šiukšliavežės gadina brangų ūkininkų kelią”

 1. Miiro parašė:

  In awe of that aneswr! Really cool!

 2. qfylakb parašė:

  PgbZe0 jywckubfsczu

 3. Amy parašė:

  Vas15 Dažnai taip nutinka, kad pvz nors ir nlseaukai tokios muzikos, tačiau renginyje susiklauso daug geriau. Ar tai aparatūra daro savo, ar tai nuotaika, tačiau efektas labai dažnas.Šio veikėjo girdėti neteko, tačiau Kaukė klausant didelio garsu susiklausė ypač gerai :jVN:F [1.9.20_1166]Karma: 0

 4. kitas juozas parašė:

  bet ir komentarai to valdo…prie ko cia laikrastis,prie ko vargsas,dar ir uspatskihas užkliuvo,jus esme rašykit,kaip problema spresti,o ne kažkokiais kvailais žodžiais svaidikites,ot jau piemenu laikai atejo…

 5. Juozas parašė:

  žmogeli ko tau dabar užkliuvo ukininko keliukas ir Uspaskius atmerk akeles pažiurek ka daro Lietuvelei socdemai su savo šaika o tu šukauji Uspaskius Uspaskius aklas žmogau atsimerk blaiviom akim

 6. juokas parašė:

  kam rupi ūkininkų kelias? prieš rinkimus runkelius suvež už uspaiskio pinigus.

 7. valdui parašė:

  tualetiniam popieriui neuzsidirbi? vargsas

 8. valdas parašė:

  susiktas laikrastis

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+