+

Širvintose vienu „vaiduokliu“ bus mažiau

Vaiduoklis pradėtas griauti...

Vaiduoklis pradėtas griauti...

Apleisti, neprižiūrimi pastatai, teritorijos – didelis iššūkis ne tik didiesiems Lietuvos miestams, bet ir regionams. Nepaisant to, kad įvairiomis priemonėmis skatinama tvarkytis, Taryboje patvirtinus sprendimą, apleisto turto savininkams didinami mokesčiai, tačiau rezultatai pasiekiami sunkiai.

Šiomis dienomis Širvintose pradedami pastato, esančio Vilniaus g. 96, priešais Širvintų ligoninę griovimo darbai. Daugelis širvintiškių prisimena, kad tame pastate veikė Muzikos mokykla, stomatologinis kabinetas. Tačiau nuosavybės teisę susigrąžinus teisėtiems savininkams, jis jau ilgiau nei dešimtmetį nebenaudojamas, medinės konstrukcijos pažeistos puvinio, avarinės būklės. Dar daugiau – griūvantis pastatas kelia grėsmę gyventojų saugumui: ne kartą į jį yra įsilaužę vaikai, o girtaujantys asmenys ne tik surasdavo prieglobstį, bet yra net ir sukėlę gaisrą.

Netrukus mieste neliks apleisto namo, menančio dar tarpukario laikus.

Netrukus mieste neliks apleisto namo, menančio dar tarpukario laikus.

Širvintų rajono savivaldybės administracijai suradus tiesioginį kontaktą su pastato savininkais, buvo svarstyti įvairūs variantai ir prieitas kompromisas – nugriauti vaizdingoje miesto vietoje esantį pastatą, kurio ilgus metus savininkams nepavyko parduoti ir sutvarkyti teritoriją. Taigi, Širvintose vienu „vaiduokliu“ liks mažiau. Tikimasi, kad laikui bėgant šios vietos savininkai išnaudos privalumus ir gražioje teritorijoje atsiras naujas, patrauklus objektas.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • birute parašė:

  Toks nekaltas straipsnelis, o tiek daug komentaru, net keista

 • to Budinčios parašė:

  „Jupiteri, tu pyksti, vadinasi, esi neteisus“.

 • valio parašė:

  Sako, kad zalia spalva akims sveika!

 • ? parašė:

  Ka veike ankstesnieji merai, kodel jie nepasirupino siuo statiniu ir lauke, kol sukels pavoju ir nugrius? Per tiek daug metu galima buvo ka nors sugalvoti , o ne vien tik zaliai isdazyti?

 • Budinčios atsakymas parašė:

  Nespreskite tamsta apie kitus pagal save, jūsų pagyros ir tulžingi pasisakymai labai jau sutampa jūsų padlaižūniškuose komentaruose. Matomai tai tas variantas, kai darbas ir hobis sutampa 😉

 • Liks tik baltų parašė:

  plytų kolchozinio tipo namukai ir parduotuvių dėžutės prie tvenkinio su naujais vienodais šaligatviais. .Gal tik iš bažnyčios ir bus galima suprasti, kad tai Širvintos, o ne buvusio kolchozinio centras!

 • to Griauti lengviausia parašė:

  Mieloji budinti komentuotoja per du portalus,
  laimingos moterys šeštadienio rytą užsiima kuo nors kitu, o ne kvailus komentarus rašinėja. Vargšele!

 • Griauti lengviausia, parašė:

  nei statyti ar išsaugoti. Nebus ką prisiminti ir papasakoti nei vaikams nei anūkams. Kažkam matyt labai patiko sklypas ir viskas pateikiama, kaip Širvintos tvarkosi…
  Už tokius sprendimus bus iškelta baudžiamoji byla, būtų gerai su turto konfiskavimu.
  Ar bent pabandė kas įjungti smegenis ir pastatą išsaugoti?
  Gal paskelbti aukcioną, parduoti už simbolinę kainą, bet, su įsipareigojimu, kad pastatas bus išsaugotas ateities kartoms.
  Tokie sprendimai poniai miestelio tvarkytojai balsų nepridės, o tik žaksės nuo žmonių pasakojimų ką pridirbo. Bent aš balsuočiau už tokius darbus kaip išgelbėjimas, o ne sunaikinimas…

 • Marcė parašė:

  Musų miestas vis grazeja.

 • protingi parašė:

  zmones viska supranta o itariu simoneliui ir vel kazkas neaisku. o kad straipsneliui truksta aiskumo tai jau faktas. jei jau pasakoji tai pasakok aiskiai koks tas kompromisas.

 • Koks savotiškas straipsnis... parašė:

  Informacija pateikta neaiškiai, kažkaip ,,suvelta“ viskas.
  Taip ir lieka neaišku, už kieno pinigus tvarkomas privatus turtas. Jei už asmeninius turto savininko – tai prie ko čia savivaldybė? Jei privatus turtas tvarkomas už savivaldybės biudžeto pinigus – tai STT turi skubiai pasidomėti.
  Straipsnyje dar paminėtas kažkoks ,,kompromisas“. Lotyniškai compromissum – abipusis pasižadėjimas. Tai kas, kam ir ką konkrečiai pasižadėjo?

 • loreta parašė:

  Ar matete, kaip graziai papuostas miestas?

 • as parašė:

  prisimenu

 • to Minde parašė:

  miere?????????????????????visi jus ten tokie?

 • Minde parašė:

  Šlovė mierei, garbe mierei, aleliuja!!!

 • to Minde parašė:

  oi oi visi mokesciu moketojai ir vis nepatenkinti, kaip svaistomi pinigai

  ieikime i vrk puslapi ir paziurekime, kaip tie pastabieji ir teisingieji moka mokescius, ogi visai ju nemoka, nes neturi pajamu arba jos neapmokestinamos. Tai leiskite paklausti, is kur tie deklaruojami turtai ir netgi šešiaženkles pinigų sumos grynais?????

 • to Minde parašė:

  Ukmerge seniausiai pasidare tokia pacia gatve kaip mūsu Šeiniaus. Jeigu ne Pinskuvienes uzmojai, tai net Seiniaus gatves tokios grazios neturetume.

 • to Minde parašė:

  O tai Ignalina kas sutvarke per tiek metų? Kas Moletuose sporto kompleksa pastate? Kas Anyksciuose lajas padare? Kas Zarasuose tilta ant ezero pastate? Kas Varenoje apzvalgos boksta pastate? Seniausiai tie darbai padaryti ir viskam pinigu buvo, pas mus per tiek metu nieko. Vis girdim pasakaite kaip jie projektavo, tai reikejo dirbti, statyti, renovuoti, kurti kazka, o ne dumbla kasineti.

 • Minde parašė:

  Buvo ir skundų ir trukdymų tik abiejų buvo santuresni ir viešai nereke. Ar jūs dirbi ar jūs akli? Tai kodėl anksčiau jokiuose miestuose nevyko pertvarkos? Į tik atėjus pinskuvienei į valdžią visą Lietuva pražydo! Šlovė jai!!!

 • nesupratau parašė:

  Negaliu suprasti, kodėl ankstesni merai per daugybę metų nepadarė bent pusės tiek, kiek ši nuveikė per nepilnus 4 metus. Ir tai viską skundžiant ir trukdant darbus. Juk ankstesniesiems niekas netrukdė.

 • neringa parašė:

  Tokios geros meres kaip Pinskuviene dar nebuvo iki siol rajone ir tikriausiai dar negreitai rajone bus.

 • Anonimas parašė:

  to terese
  Jukš i savo guoli ir ten komentuokites. Niekas pas jus nelenda.

 • terese parašė:

  kelkit kelkit kaip š…ant lopetos.

 • ååå parašė:

  Koks gražus vaizdas į tvenkinį atsivers,nugriovus šį baisuoklį.Kad dar buvusį tirą ir Keliuočių šedevrą kitoje gatvės pusėje sulyginti su žemėmis,tai visai šaunu būtų.

 • Paleikantis parašė:

  Mūsų merė jega

 • Paleikantis parašė:

  Mūsų pinskute jega

 • tralialia parašė:

  ko sarpius alinkui vel su fotikais laksto? vel darbus skus?

 • sirvintiete parašė:

  Balsuosiu už Pinskuviene.

 • nu tonyny parašė:

  mūsų merė te tik merė bet ir ekstrasarys vaiduokliusensė, v

 • vale parašė:

  Buvome sveciuose Ukmergėje, tai giminaičiai pavydi mums merės. Buvome tiesiog pamaloninti.

 • tik mano nuomone parašė:

  Baisiausia yra tai, kad musu mieste ir rajone gyvenantys zmones, kurie stengiasi kazka padaryti, pakeisti, kad butu graziau ir geriau , vadinami siknalaiziais, sutve ir kitokiais negraziais zodziais. O jeigu sedejo daug metu naftalinu pasibarste ir dar skundzia, tai jau matai didvyris ir visokie kitokie. Na as sitokiu nesamoniu nesuprantu, kaip galima sitaip zeminti gerus ir dirbancius zmones.

 • Minde parašė:

  Man atrodo kad tas pastatas galimai priklauso merės siknalaiziui. Tai kodėl aš mokesčių mokėtojas turiu mokėti už pastato griovimą? Man juk niekas neatvaziuoja ir negrįžus mano nuosavu griuvėsių. Ar gal klystu ir merė pati savo lėšomis tai daro

 • NU parašė:

  na ir ko ta musu Mere nepadaro, tuo viskas ir pasakyta dar po keturiu jos darbo metu sirvintu raj isbrangs,taip viskas tvarkoma,apgailestauju kad opoziijoje buve merai tonesugebejo gal tingejo,gal uzpakalio nepakele nuo kedziu odabarspringsta ir galvoja gkodel man igalva neatejodabar au velu, mes turim dirbancia mere.

Kiti straipsniai:

Širvintų miesto gyventojų sodybos kasmet suspindi gėlynų gausa

Skaičiai rodo: mažėjant šernų, Afrikinis kiaulių maras kelia koją iš Širvintų rajono

VMI kviečia į virtualaus buhalterio i.APS mokymus Širvintose

Surask gudrutį! Ar už vieno buto „liukso“ sąlygas mokėjo visi namo gyventojai?

A-P-K-L-A-U-S-A

Vyks Globalių širvintiškių susitikimas

Kituose Seimo rinkimuose gali nebelikti Molėtų-Širvintų rinkimų apygardos. Vėl svarstys, kam atiduoti Širvintų rajono rinkėjus

Rudenį į atokiausius rajono kampelius pradės važinėti mobilieji laiškanešiai. Norite, kad jie dažniau apsilankytų – prenumeruokite spaudą

Karšta naujiena: UAB „Širvintų šiluma“ vykdys daugiabučio Vilniaus g. 45 šildymo sistemos patikrinimą dėl galimų pažeidimų

In memoriam. Saulius Vadišis. 1955-2019.

Kodėl Astikui ir Šimonėliui rūpi ne rajono gyventojai, o galimai kiaura verslininko kišenė?

Startavo naujas „Surink Lietuvą“ ir „Audimas“ projektas

Atsakymai iš pirmų lūpų apie aikštę, pėsčiųjų tiltą, skverą ir kt…

Rajono vadovių turto vertė per praėjusią kadenciją susitraukė

Darba pradeda naujas UAB „Širvintų šiluma“ direktorius

Būtų galima vėl drausti „kriokeriams“ važinėti po miestą. Bet gal geriau kontroliuoti?

Per metus rajone sumažėjo tik vikšrinių buldozerių ir miško kirtimo mašinų

Dar kartą apie Beržės upelį…

Vienam būstui prijungti prie kanalizacijos tinklų – beveik tūkstantis eurų

Norint susitarti reikia kalbėtis

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Lietuvos pieno tiekėjams mokama dvigubai mažiau, nei miniatiūrinėje Maltoje

Pradėję rūšiuoti, čiobiškiečiai nebeturi ko dėti į buitinių atliekų konteinerius?

Informacija iš naujausio numerio: Koks buvo tikrasis Gitano Nausėdos žmonos ir Živilės Pinskuvienės susitikimo tikslas?

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+