Po APOLLO boulingo – dar linksmesni

7 klasės mokiniai su Živile Pinskuviene ir auklėtoju Sigitu Miknevičiumi.

7 klasės mokiniai su Živile Pinskuviene ir auklėtoju Sigitu Miknevičiumi.

Šiek tiek atšilus orams ir nurimus pūgoms vasario 3 dieną mes, visi Gelvonų vidurinės mokyklos septintokai su auklėtoju, važiavome į APOLLO boulingo klubą. Šią linksmą pramogą mes laimėjome nugalėję laikraščio „Širvintų kraštas“ konkurse „Linksmiausia Širvintų krašto klasė“.

Iš mokyklos išsivežtą gerą nuotaiką dar sustiprino UAB „Danielita“, leidžiančios laikraštį „Širvintų kraštas“, direktorė Lina Duliūnaitė, pasitikusi mus Širvintose. Ji palinkėjo mums gero kelio ir linksmai, nerūpestingai praleisti laiką. Vilniuje mūsų jau laukė ponia Živilė Pinskuvienė. Ji buvo su mumis visą tą linksmą laiką.

Netrukus linksmybės prasidėjo. Tiesą pasakius, šį žaidimą daugelis žaidėme pirmą kartą. Čia labai padėjo ponios Živilės patirtis. Ji kaip tikra šio žaidimo profesionalė visiems aiškino taisykles, įvedė mūsų vardus į kompiuterius, rodė judesius ir stebėjo mus žaidžiančius prie trijų takelių. Turbūt lengviau pačiam žaisti, nei aiškinti žaidimo paslaptis.

Ko tik nebuvo žaidimo pradžioje! Tai rutulį paimi per daug sunkų, tai paslydęs nugriūni, tai savo eilę pražiopsai. Mes nuoširdžiai įsitraukėme į žaidimą – negano to, praalkę buvome pavaišinti mums specialiai užsakytomis trimis milžiniškomis picomis, gėrimais. Taigi tos dvi žaidimo valandos prabėgo greičiau nei pačios lengviausios pamokos.

Kiekviename žaidime visada būna nugalėtojų. Nors šauniausiai pasirodė berniukų komanda, tačiau nugalėtojai jautėmės visi. Visi už komandinius rezultatus dar gavome ir skanių dovanų.

Ačiū „Širvintų kraštui“, surengusiam konkursą, ir Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkei Živilei Pinskuvienei, padovanojusiai mums tokią linksmą pramogą. Mes tikrai pasidarėme dar šaunesni, nei buvome. Iki kitų konkursų!

Gelvonų vidurinės mokyklos septintokai

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Po APOLLO boulingo – dar linksmesni”

 1. PIJUS parašė:

  TUNEX

 2. ********** parašė:

  noriu paklausti kas balsavo kad laimejo gelvonai?

 3. parašė:

  istikruju labai Aciu uz sia nuostabia dovana ♥ ♥ ♥

 4. bet ir parašė:

  netikusi foto,nieko negalima pazinti,gal is telefono fotografuota?

Comments are closed.

scroll to top
+