Nuo 1990 iki 2010

Post scriptum

Kiek daug tų skaičiukų! Tai mūsų gyvenimas. Ir ką nuveikėm mes patys, kai jie lašėjo?.. Jeigu nėjai ar nevažiavai į jokius minėjimus, mitingus ar koncertus, beliko televizorius. Gražu ir pakilu iki ašarų. Tik kurį kanalą įjungsi – ten Landsbergis. O! Jo lūpose kažkas nauja: „Norėdama gyventi, Lietuva nori bent pageidauti, kad į Rytus ir į Vakarus (?!)…“ Negi V. Landsbergis pamatė ir Vakarų slavų klastą?

Prieš kelias dienas, norėdamas pagąsdinti, kas laukia mūsų, jeigu bus tiesioginiai merų rinkimai, jis pasakė – lenkiškų rajonų merai taps savavaldžiais prezidentais. Dievai galingieji! Taigi jie, tie merai, tokie buvo visą laiką, ir nonsensas visoje Europoje – Lietuvoje partija nacionaliniu tautiniu pagrindu! O gal nacionalistiniu? Šovinistiniu? Kas galėtų paneigti?

Europoje Kovo 11-oji – kovos su teroru diena. Ir nėra čia ko verkšlenti, kad mažai svečių buvo. Galbūt svečiai, manau, nevažiavo dėl to, kad Prezidentė Grybauskaitė nespėjo išmėžti Adamkaus arklidžių, turiu omeny jose įrengtą Amerikos CŽV kalėjimą. O cirkininkų savų pakako: Kirkilas girksėjo, kad jam nedavė kalbėti; pribėgęs Andriukaitis įteikė Brazausko laišką Degutienei, tai lipant į tribūną. Iš ko jis norėjo tyčiotis? Iš merdinčio ar ko kito? Kažkas inkštė, kad Adamkui nedavė kalbėti. Tai kiek Lietuvoje tų prezidentų? Iš paskos Obamai nesivelka Bušas, iš paskos Kačinskiui – Kvasnievskis, iš paskos Zatleriui – Freiberga ir t.t. Na, ar ne cirkai?

Ar yra naujo dvelksmo didžiojoje politikoje? Vilčių esama. Kaip mėšlu į akis – partijos, išlaikomos kontrabandos. Sena atvira paslaptis, pasakyta viešai ir garsiai. Tik pasakykit, kaip kontrabanda gali turėti „stogą“ partijos, kuri niekada nebuvo valdžioje? Vadinasi, pagrindinės – tos dvi. O ar tai partijos, gal tik „šaikos“, serginčios, kad, ginkdie, neateitų nauji protingesni ir ne pakeistų nusenusių ir pabodusių?

Ana Kunda

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Nuo 1990 iki 2010”

 1. Irsan parašė:

  Kids say the darnest thngis, don’t they. Sher would say something similar too sometimes. Yes, how can you not get Sky her supply of surprise eh?BTW, you are a fantastic photographer. Your pix are awesome. Your’re really talented!

 2. Tai bent parašė:

  Geras straipsniukas. Kaip pirštu į dangų.
  Tos visos partijos žiauriai nusibodo. Savo partinius interesus visos iškelia aukščiau žmonių, aukščiau Lietuvos.
  Jei partijos veikėjas reketuoja duoti kyšį partijai. Tai kaip tai suprasti? Suprantu, kad tos partijos atstovauja tik savo partiečius, nesilaiko įstatymų ir tampa mafijos grupuotėmis.
  Kam mums jos tokios apskritai reikalingos ir dar iš mūsų mokesčių išlaikomos?
  Man ji nei viena nereikalinga, nes mano interesų ji nei viena neatstovauja.

 3. xc parašė:

  jega tikra teisyube

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+