Nori važiuoti? Mokėk

Benzino kainai baigiant suapvalėti iki penkių litų, bilieto kaina į Vilnių irgi neatsilieka – dabar už jį reikia mokėti dešimt litų. 

Praėjusią savaitę į „Širvintų krašto“ redakciją kreipėsi viena skaitytoja. „Važiavau autobusu iš Širvintų į Vilnių. Teko nemaloniai nustebti – kaip įprasta, vairuotojui padavusi devynis litus už bilietą, turėjau ieškoti daugiau pinigų, nes bilietas pabrango… Važiuoti nori – mokėk. Ką gali pakeisti? Bet vėliau man pasidarė įdomu, kodėl pakilo bilieto kaina, jei rajono taryboje buvo nuspręsta atidėti klausimą dėl keleivių vežimo tarifo pakeitimo?“ – domėjosi širvintiškė.

Skaitytojos klausimą perdavėme Širvintų autobusų parko vadovui Romui Sinkievičiui. Jis paaiškino, jog bilietai pabrango dėl kylančių degalų kainų, o rajoninių maršrutų autobusų kainos liks tokios pačios bent iki kito tarybos posėdžio.

„Bilieto kainai į Vilnių turiu rezervą. Ankstesniu tarybos sprendimu, kilometro kaina į sostinę siekia dvidešimt aštuonis centus. Tai reiškia, kad autobuso bilieto kainą būtų galima bet kada kelti iki keturiolikos litų. Bet konkurentai veža keleivius pigiau, todėl dabar pridedamas tik vienas litas prie ankstesnės sumos“, – teigia R. Sinkievičius.

Taigi, bent jau kol kas, daugiau mokėti teks tik važiuojant į Vilnių. Jau seniai praėjo metas, kai į šalies sostinę širvintiškiai galėjo nuvažiuoti vos už kokius šešis litus. Gerai bent tai, kad kainos kyla palaipsniui, todėl skirtumas neatrodo toks didelis. Tik dabar ta kaina tapo „apvali“ ir, matyt, savotiškai nugąsdina keleivius.

Nesunku nuspėti, kad artimiausiu metu kils ir rajoninių maršrutų autobusų bilietų kainos. Belieka tik tikėtis, kad jos keisis vos keliais centais, o ne visu litu.

Aura Jankūnaitė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

8 Atsakymai į “Nori važiuoti? Mokėk”

 1. Vincent parašė:

  mažų kepyklėlių, kuiors gamina senus gerus batonus. Bent jau Rokišky, turguje dažnai galima rast šeštadieniais.Tada dar yra Rokiškyje firminėje Daivida mėsos gaminių parduotuvėje bei kitose mažesnėse parduotuvėlėse.Žodžiu reikia ieškot mažs kepyklos ir mažos parduotuvės Bent jau Rokiškyje mano mėgstamiausi yra „Darola“, „Kepėjėlė“ ir dar Kavoliškio kepykla. Va ten tai batonai, mmmm

 2. musė parašė:

  Dauguma kaimiečių vieną-dvi stoteles važiuoja be bilieto. Vieni autobuso vairuotoją pažįsta, kiti išsiprašo šiaip. O tie, kas bilietus moka – juk tokias keliones kompensuoja, nes tenka bilietus branginti. Jei vairuotojai visus bilietus į kasą muštų ir be bilietų nevežtų – būtų kitaip.

 3. tip top parašė:

  L.BLOGAI

 4. keista parašė:

  o tai „viena skaitytoja“ noretų, kad kasdien brangstant degalams bilieto kaina nesikeistų?

 5. tai parašė:

  naujiena parasei…

 6. Zose parašė:

  ……………..ir nepadides………………………

 7. Lionė parašė:

  Atlyginimai nepadidejo…

 8. *** parašė:

  Ka tas litas, siais laikais nieko uz ji nenusipirksi

Comments are closed.

scroll to top
+