Naujasis Širvintų baseinas – atidarytas!

„Kai turi idėją, eini į priekį. Nors kelias – ne rožėmis klotas, o kupinas iššūkių, tačiau su stipria komanda ir stipriu palaikymu pagaliau pasieki tikslą. Šiandien ta diena, kai pasiektas vienas iš didžiausių pastarųjų 5 metų tikslų – atidaromas Širvintų baseinas. Tai svarbus įvykis ir tikra šventė tiek mūsų sporto bendruomenei, tiek šeimoms, tiek aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams,“ – taip naujojo Širvintų baseino atidarymo metu kalbėjo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Simboliniu renginio akcentu tapo jaunųjų Širvintų plaukikų (treneris Gintautas Igliukas) parodomoji programa. AČIŪ – šis žodis iš plaukti besimokančių vaikų sulaukė audringų aplodismentų, o daugelio akyse sužibo jaudulio ašara.

Susirinkusius sveikino ir simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Lietuvos Respublikos teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, rangovo UAB „Akvesta“ direktorius Irmantas Pučinskas.

Atidarymo iškilmėse dalyvavo bei susirinkusius sveikino Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, pasidžiaugusi modernia ir vis besiplečiančia Širvintų miesto sporto infrastruktūra.

Ekonomikos ir inovacijų ministro sveikinimą perdavė ir sveikino užbaigus didžiulį, visiems širvintiškiams svarbų projektą, ministro patarėjas Jonas Pinskus. Pasiektu rezultatu – per 3 metus pastatytu baseinu džiaugėsi projekto idėją nuo pat pradžios rėmęs buvusio Sporto departamento atstovas, dabar – Lietuvos sporto centro Sporto paslaugų skyriaus vyriausiasis specialistas Arūnas Aidukas. Užauginti olimpinės rinktinės narių linkėjo Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis.

Įspūdingą būgnų šou dovanojo jaunoji būgnų virtuozė Fausta Šukytė, meniniu sinchroninio plaukimo pasirodymu renginį papuošė Kauno sinchroninio plaukimo klubo plaukikės, skambėjo Meno mokyklos mokytojo Manto Pilvelio saksofono melodijos.

Renginį vedė Tarybos narys Romas Zibalas, Administracijos Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Eglė Piškinaitė.

„Sako, komandoje svarbiausia ne tai, ar yra vadovas. Svarbiausia, ar komanda turi lyderį. Tačiau kai vadovas yra ir lyderis, tai yra, turi aiškią viziją ir darbo kryptį, geba įkvėpti komandos narius, pasižymi drąsa, komunikacija, tuomet iššūkiai yra įveikiami, o planai įgyvendinami,“ – sakė renginio vedėjai.

Praėjus 35 metams, Širvintose vėl atsirado žmogus, ėmęsis idėjos pastatyti naują baseiną – 2015 m. ją iškėlė ir ėmėsi nelengvo kelio Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė drauge su Tarybos daugumos bei Administracijos komanda. Nors iš pradžių ši idėja sulaukė daugiau skeptiškų ar net priešiškų replikų, tačiau ryžtas, veiklumas ir iniciatyvumas lėmė, kad projektu patikėjo ir valstybės paramą skyrė Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Naujuoju baseinu, 3 pirtimis, vaikų zona, burbuline vonia ir kitais vandens malonumais visi lankytojai – tiek širvintiškiai, tiek miesto svečiai nuo šiandien jau galės mėgautis kasdien.

Baseine sudarytos galimybės mokyti plaukti vaikus, į plaukimo treniruotes jau užsiregistravo per 100 rajono mokinių, naudotis baseinu galės ir neįgalieji, nemokamas plaukimo mankštas netrukus pradės ir Trečiojo amžiaus universiteto dalyviai.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 2 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1.8 (5 įvert.)

19 Atsakymų į “Naujasis Širvintų baseinas – atidarytas!”

 1. Paskutiniam parašė:

  Reiktu pastebeti, kad tas pats Teisingumo ministras ir futbolo stadiono atidaryme dalyvavo. Sutapimas? Nemanau.

 2. Klausimuks parašė:

  Ar nuo šiol visų baseinų atidarymuose dalyvaus Teisingumo ministrai? Kažkas naujo…..

 3. nesupratau parašė:

  O ko prie ankstesnių merų tokio baseino nepastatė? Slabo?

 4. Baikit bajerius parašė:

  Š už aukso kainą. Nėra ko džiaugtis. Reikia kad gerai STT pakratytų šitą ir kitus projektus ir pasodintų atsakingus bei nepranešusius apie tokius darbelius. Paziurekite kokie baseinai kainavo 2, 3, 4 limonus. Ten įspūdinga viskas. Šitoji ciocia padarė už 7.5 limono kažkokį š. Ok naujas švarus dabar. Bet, jūs jaučiate- 7 su puse milijono už šitą dėžę su 4 takeliais. Kaip dar negėda buvo atidaryme pozuoti išsiviepus. Laikas parodys ar kambarėlis nebus šitai tetulei paruoštas Panevėžy tokioj moterų įstaigoj.

 5. zose parašė:

  maciau vakar aiksteleje labai faug masinu, tai turbut visi i baseina sulindo.
  kazi ar yra tas, kur juokesi, kadd niekas nesiturkš?

 6. Dainius Graužinis parašė:

  Baseinas gražus, tačiau yra keli „bet“.

  1) Finansinį reikalą pamatysime po kelių mėnesių kai nusistovės lankytojų srautai. Jei baseinas pats save išsilaikys be papildomų pinigų kaulinimo iš savivaldybės biudžeto, spausiu merei dešnę.

  2) Baseinas suprojektuotas nekokybiškai šilumos taupymo požiūriu – vien stiklas ir metalas.
  Pasižūrėkite į Vilniaus „Vichy“, Druskininkų, Birštono baseinų nuotraukas – visur ten sijos iš tam tikros rūšies medienos. Pas mus gi išmintingieji projektuotojai visur panaudojo metalą. Metalas, kaip žinia, puikus šliumos laidininkas, todėl garantuotai turėsime šalčio tiltus lubose ir sienose. Ar nesušalsite, mielieji, tame baseine žiemą?
  Aišku, galima tą problemą išspręsti paprastai – dvigubai labiau šildyti patalpas, bet tada ir sąskaitos už šildymą bus dvigubos.
  Sėkmės nesušalant

 7. ? parašė:

  o cia jinai istisai verkia?

 8. Irgi upelis parašė:

  Alinačka nebeverk , tau tikrai neteks tiek pasiekt . Tu savo vyrukus prižiūrėk geriau , o ne baseiną .

 9. olimpinė ramybė parašė:

  Tas baseinas opozicijai taps raudona skepeta! Nesisielokite, mielieji, ir nesiaudrinkite!

 10. udra parašė:

  Dorofejevas ir Pinskuvienė – tai dvi didzios asmenybes, kurios pagrazino Širvintas.
  Pinskuvienei tik į Seimą!
  99,99 proc. butų UŽ.
  Balsuotu ne tik palaikantys, bet ir cepelinų valgytojai.

 11. paskutinei parašė:

  Ne Lukasenka su pavydu ziuri, o skundikai su savo klapciukais 🙂 Gales paverkt prie cepelinu 🙂 juk visi suvaziuos 🙂

 12. Valioooooo!!!!! parašė:

  Valioooooo! Pastatė už 7 milijonus tai kas kad gal 1ą kainuoti turėjo. Ji tikrai nieko nepavogė, tikrai jokių otkatu negavo- ji tiesiog viską darė kad tik geriau būtų. Kad visi pavyduoliai ir skundikai cyptu! Plastmasinės sienos yra auksu įdarytos, pigios plytelės slepia marmurą po jomis. O baseinas iš tikrųjų yra 400 takelių, 7 aukštų po žeme su kaskadomis čiuožyklomis, ledo rūmais ir botanikos sodu. Bet viskas paslėpta ir tik atrodo kaip pigus š iš ermitažo akcijų katalogo, kad tik opozija purkštautu. Pašlovinkim merę kad taip gerai dirba! Koks skirtumas kiek mes visi už tai mokame, mums gerai- nežinotume ką su milijonais reiktų daryti. Gi mums nei pensijų nereikia, nei mokytojų nei daktarų algos ne per mažos, valstybė turtingiausių pasaulyje o Širvintos turtingiausias Lietuvos miestas! Ura ura mūsų lyderei ir globotojai! Dar kartą URA! Net Lukašenka su pavydu žiūri kaip reikia tvarkytis!!! Ura ura ura!!!!

 13. valiooo parašė:

  valio valio valioooooo , skundikai grauziasi alkunes, ir turbut eilini karta kurpia susni nepagristu skundu, kaip turetu buti sunku jiems gyventi vien su negatyvu, o mes zmones dziaugiames dar vienu traukos objektu Sirvintose

 14. vacyte parašė:

  Gera, kad turime baseina su siltu vandenuku ir pirtytemis. Net „teisingoji“ „zurnaliste“ nieko apie tai nerase. Vadinasi yra gerai.

 15. Upelis parašė:

  Džiaugiasi nes nežino kad už batoną 30 eurų sumokėjo. Jei būtų baseinas kainavęs milijoną būtų galima sveikinti su puikiu projektu. Deja kainavo ne du ne tris ir net ne penkis milijonus, nors vargu ar vieno vertas žiūrint į tai ką pastatė. Netapo amžiaus statyba bet, mano nuomone, gali tapti amžiaus afera. Reikia ieškoti kur dingo valstybės ir žmonių pinigai o ne džiaugtis šita skardos dėže.

 16. laima parašė:

  Zmones dziaugiasi ir yra laimingi. Pagaliau Širvintos atsigauna, gal niekada nebebus tos stgnacijos, kokia buvo iki siol.

 17. Upelis parašė:

  Didžiausi kenkėjai yra tie kurie už milijonus daro projektus išpūstomis kainomis ir vaizduoja geruolius. Jie apvagia kiekvieną gyventoją arba dėl buko nesugebėjimo ūkiškai tvarkytis arba dėl noro pasipelnyti. Labai tikiuosi STT jau dirba šiuo klausimu, nes tokie dalykai tęstis neturėtų.

 18. aliodija parašė:

  Maloni aplinka ir malonios procedūros kūnui ir sielai. Kenkėjams irgi gali padėti atsipalaiduoti. Gal bus ne tokie pikti. Gal net geriau būtų nei cepelinai. Na bet kiekvienas prie savo.

 19. Upelis parašė:

  Skarbonke uz milijonus. Dar vienas „geras darbas“.

Comments are closed.

scroll to top
+