Jonas Pinskus: „Darbų pradžia – ranka pasiekiama“

Esame kelis kartus rašę, kad tarp planuojamų kelininkų darbų savo eilės laukia ir žvyrkelis Jauniūnai-Alionys-Pajuodžiai. LAKD yra išskyrusi du šio kelio ruožus. Pirmajam šio kelio ruožui nuo Šiaulių kaimo (apie 2,84 km ilgio) prioritetą teikia ir Savivaldybė, kitas ruožas eina nuo Alionių (apie 3,6 km ilgio), jis prioriteto neturi, tačiau taip pat patenka į Žvyrkelių asfaltavimo programą.

Šio kelio, kuriuo naudojasi Jauniūnų ir Alionių seniūnijų gyventojai, asfaltavimą kaip vieną svarbiausių savo siekių ne kartą yra paminėjęs Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje išrinktas Seimo narys Jonas Pinskus. Jo ir pasiteiravome, kokias žinias dėl šio kelio parlamentaras gauna iš kelininkų.

  • Galiu pradžiuginti, kad perspektyva išasfaltuoti prioritetinį šio kelio ruožą tampa realybe, – pradžiugino Seimo narys. – Lietuvos automobilių kelių direkcijoje patikino, kad jau paskelbtas kelio Jauniūnai-Alionys-Pajuodžiai ruožo nuo 5,3 iki 8,146 km asfaltavimo darbų pirkimo konkursas. Vokų atplėšimas planuojamas kitą savaitę, tada ir bus galima daugiau pasakyti, kokia situacija.

Paprašius patikslinti, ką turi mintyse, Jonas Pinskus sakė kalbąs apie kelininkų nuogąstavimus dėl susidariusios situacijos. Pastarieji tarptautiniai įvykiai daro sunkiai prognozuojamą įtaką žaliavų ir paslaugų kaštams, sujaukė kelių tiesimui būtinų statybinių medžiagų importo iš Baltarusijos grandines. Tačiau Jonas Pinskus sakė tikįs, kad dėl to artimiausi projektai nebus atšaukti, tad tuo pačiu prasidės ir šio kelio ruožo mūsų rajone asfaltavimo darbai.

  • Apie visus sprendimus mūsų žmones informuosiu, kai tik turėsiu kokios nors informacijos, – pažadėjo Jonas Pinskus prisipažinęs, kad ne kartą teko varstyti LAKD duris, skambinti atsakingiems darbuotojams ir įrodinėti, koks yra svarbus šis kelias mūsų rajone. Jo išasfaltavimas daugeliui gyventojų palengvintų susisiekimą su seniūnijų centrais, Širvintomis, o dirbantiems Vilniaus pusėje sutrumpintų ir paverstų patogesne jų kelionę į darbą.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 18 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top