Gyvenimas kaip akvariume?

„Penktadienio vakaras, 20.20 val. Besibaigiant tikrai nelengvai darbo savaitei, šou tęsiasi.

Kai parvežusi savo susirgusią patarėją (kartais turi padėti ne tik rajono žmonėms, bet ir savo darbuotojams) trumpam stabteli Vilniaus namuose perduoti raktus, o prie tvoros pamatai už vairo sėdintį (…) Astiką (…) ir kameromis apsiginklavusią žmonelę Pukaitę.

Ponas, už Europos Sąjungos pinigus namus pasistatęs, už šmeižtą teistas, o šiuo metu Seimo nario Petro Čimbaro padėjėju įdarbintas Alfredas Astikas su žmonele tikriausiai trina rankas ir jau kurpia „detektyvą“, kaip merė su tarnybiniu automobiliu grįžta į namus.

Tik šioje vietoje jis pasirodytų kvailas per visą pilvą, nes būdamas Tarybos nariu nežino, kad visa Taryba patvirtino tvarką, pagal kurią tarnybiniu automobiliu esant reikalui galiu naudotis bet kurią dieną ir bet kuriuo paros metu, nes meras dirba 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Kadangi visa namų teritorija yra stebima vaizdo kameromis, šeima leipsta juokais žiūrėdama penktadieninę komediją.

Ką tik pasitarusi su pareigūnais, sulaukiau patarimo kreiptis į teisėsaugą dėl neteisėto persekiojimo.“

Iš merės Živilės Pinskuvienės „Facebook’o“ paskyros

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 15 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.2 (5 įvert.)

10 Atsakymų į “Gyvenimas kaip akvariume?”

 1. Upelis parašė:

  Gal mere gali nurodyti telefono numeri kuriuo ja galima pasiekti darbo metu- pvz 4 ryto sestadieniais kai man norisi pasiteirauti koki gara darba ji tuo metu dirba. Nes 24/7 net Siaiures korejos lyderis nesiskelbia dirbantis. Alga gi gauna, bet negali uz masina susimoket vargsiuke. Ot lygis ot lygis haha 😀

 2. Dainius Graužinis parašė:

  Ir kas tokio, kad pafilmavo merę – viešą asmenį? Kiek žinau, ji mėgsta šmėžuoti žiniasklaidoje. Tad kur problema? Jei viską darai sąžiningai, nėra ko bijoti.

  Žodžių parinkimas Pinskuvienės kalboje jai garbės nedaro. Suprantu, oponentas, bet gerbti derėtų ir varžovus. Žinau, kad ir Astikas žodžių į vatą nevyniodavo kai rašydavo apie oponentus. Tai jam pastaba irgi tinka.

 3. du batai parašė:

  Na bet posedyje kaip jis kalbejo tai tikrai siaubas

 4. Btr parašė:

  Kuo senyn,tuo durnyn 🙂 kodel jis nepersekioja pvz Simasiaus?ar Matijosaicio ?😂😂😂😂

 5. I teisma parašė:

  i teisma persekiotojus, be jokiu islygu

 6. Anonimas parašė:

  baisu, kai yra persekiojama

 7. vladas parašė:

  na ka, buvo ponui vieas teistumas, dabar gali buti kad bus ir antras, ir dar zmonike gaus, veiksmai visada turi atoveiksmius

 8. Elena parašė:

  Turbūt persekiotojai siekia pakartoti 2015 metų rinkimų scenarijų?? Apgailetina.

 9. sigizmundas parašė:

  jei yra namu vaizdo kameru irasas, sakes sitiems persekiotojams, dar galetu vaiku teises pasidomet, kur ir su kuo vaikai buvo, kol seimynele detektyvus zaide

 10. cia ne i tema parašė:

  nesuprantu, koks tikslas persekioti? juk vis tiek visi zinome, kas cia vyksta ir kodel ir nebalsuosime uz tuos persekiotojus.

Comments are closed.

scroll to top
+