Gera ir laukta žinia širvintiškiams!

Seimo nario ir savivaldos dialogas leidžia priimti įstatymų pataisas ir sprendimus, reikalingus ir konkretaus Krašto, ir visos Lietuvos žmonėms. Jonas Pinskus su žmona Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene. Abejonių, kad šie žmonės suras dialogą turbūt negali būti.

Po ilgų spėliojimų pagaliau paaiškėjo, kad vienmandatėje Molėtų-Širvintų apygardoje artėjančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus ir gerai mums visiems širvintiškiams pažįstamas žmogus. Lietuvos socialdemokratų darbo partijos pirmajame sąrašo dešimtuke įrašytas Jonas Pinskus. Žinomas politikas liepos 17 d. savo socialinio tinklo Facebook paskyroje ir pats paskelbė apie dalyvavimą Seimo rinkimuose.

„Praeitis ir dabartis – mūsų priemonės, tik ateitis – mūsų tikslas.“ B. Paskalis

2020 metų spalio 11 d. Seimo rinkimai. Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) sąrašas. Vienmandatė Molėtų-Širvintų apygarda.

„Esu pasirengęs!

 • Nes turiu svarios patirties nacionalinėje politikoje ir savivaldoje. O Seimo nario ir savivaldos dialogas leidžia priimti įstatymų pataisas ir sprendimus, reikalingus ir konkretaus Krašto, ir visos Lietuvos žmonėms.
 • Nes gavęs Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) pasiūlymą, prisidedu prie patyrusios ir patikrintos komandos. Tvirtai žinau, kad galime daug nuveikti Lietuvai.
 • Nes tikiu konkrečia mūsų programa, kurios aiškios prioritetinės sritys ir planai, pagrįsti tikrosiomis socialdemokratinėmis vertybėmis, orientuotomis į kiekvieną žmogų ir jo gerovę.
 • Nes sėkminga patirtis suvaldant karantino krizinę situaciją šalyje padėjo numatyti konkrečius programos žingsnius ir būsimam nelengvam periodui.

Žinau, kad Seimo rinkimai daugumai žmonių yra svarbūs. Tačiau žinau, kad yra ir nusivylusių tais, kuriais patikėjo dėl skambių populistinių pažadų.

Tikiu, kad mano tvirtas žemaitiškas, sporto disciplinos subrandintas charakteris, atvirumas, atsakomybė, įvairiapusė patirtis pateisins ne tik man gerai pažįstamų Molėtų ir Širvintų rajonų, bet ir visos Lietuvos žmonių lūkesčius.

Tikiuosi Molėtų ir Širvintų krašto žmonių palaikymo!“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2.14 (7 įvert.)

27 Atsakymai į “Gera ir laukta žinia širvintiškiams!”

 1. Rasa parašė:

  Tikrai geras kandidatas , rajonui tai butu didziulis pliusas tureti uztareja seime, ne toki kaip dabar turime. ale atstova, pasmezuoja renginiuose pries rinkimus ir tiek… As tikrai palaikysiu

 2. rinkejas parašė:

  butinai balsuosime uz Pinsku .

 3. Sprun Das parašė:

  Pasiseke Sirvintoms su tokia mere.

 4. petunija parašė:

  Mūsu
  merė nuostabi!

 5. petunija parašė:

  Mūsu merė nuostabi!

 6. Anonimas parašė:

  na as cia paskaiciau komentarus apie investicijas i svietima ir mintiju sau, o kam to reikia? Ar anglijai specialistus turetume ruosti investuodami i svietima? manau, kad tikrai nereikia.

 7. Gaspadine parašė:

  Sekmes didziausios Jonui, isivaizduoju, ka mere nuveiktu isrinkus veiklu vienmandatininka,

 8. tik mano nuomone parašė:

  o kam medicinai skirti pinigus, jeigu ten uzdaryta ir nera paslaugu? Vel nauja banga ir vel atsotogos. Po atostogu vel banga. Ar reikia veltui pinigus metyti?

 9. Dainius Graužinis parašė:

  Širvintų medicinos įstaigos vienos iš blogiausiai finansuojamų tarp visų Lietuvos medicinos įstaigų. Tai iš kur bus aukšta paslaugų kokybė? Palyginkite mūsų medikų atlyginimus su kaimyniniais rajonais:
  Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centras – atlyginimų mediana 1033 €
  Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centras – atlyginimų mediana 1414 €
  Molėtų r. pirminės sveikatos priežiūros centras – atlyginimų mediana 1483 €
  Klaipėdos Senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centras – atlyginimų mediana 1729 €
  Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos – atlyginimų mediana 1975 €

  Su mokyklomis situacija irgi ne daug geresnė:
  Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija – atlyginimų mediana 1227 €
  Vilniaus Licėjus – atlyginimų mediana 1404 €

  Norime aukštos paslaugų kokybės, turime skirti pinigų atlyginimams ir įrangai įsigyti, o ne į „trinkeles“ pinigus subetonuoti

 10. paskutiniam parašė:

  Kodėl nereikalingam tiltui??????????????????????????????? Jis yra labai reikalingas! Tai didžiosios dalies širvintiškių svajonė.

 11. Dainius Graužinis parašė:

  Pagal klaidas matosi, kad tamstai mokslas „pabarabanu“. Medicinos paslaugų lygis Širvintose irgi „pabarabanu“?
  Kur nors skelbiama kiek eurų savivaldybė skyrė „trinkelėms“, nereikalingam tiltui ir neveikiančiam baseinui ir kiek medicinos įstaigoms, mokykloms?

 12. to ViskasOK parašė:

  kAVOs galyma ir namie prisigert ir weit prie fonatu.ir nereikia ten jokiu kaviniu.

 13. šventė parašė:

  Buvusieji su savo klapčiukais net žadą po šventės prarado. 🙂 Visada labai malonu paskaityti, kaip jie purvais svaidosi, o dabar tyla. Net keista. Uzuojauta, mielieji!

 14. vasarvaGa parašė:

  Ačiū MEREI už nuostabią šventę.Tokios gražios šventės buvusieji ir tie prieRuso nesugebėjo padaryt .
  Ačiū MEREI kad gražinate širvintas
  o gimnazija ar 50 ar 10 ar 150 ar 1200 (man pabarabanu – kam tas mokslas?????)

 15. pries rasiusiam parašė:

  Ne nuo direktoriaus rezultatai priklauso, o nuo noro mokytis.

 16. Širvintiškis parašė:

  Nemokame vertinti tai, ko pasiekiame ar ką sukuriame. Visada ne tiek ir visada ne taip. Nevertiname čia dirbančių vietinių žmonių (išskyrus tuos keletą visiems suprantamų atvejų). Man labai patiko Dainiaus Graužinio mintys. Atviros, aiškios, argumentuotos. Galėtumėte ateiti vadovauti gimnazijai. Gal po metų kitų ir tas reitingų dvidešimtukas būtų pasiektas.

 17. Dainius Graužinis > komentarui žemiau parašė:

  Mano mintis buvo, kad vietoj to, kad investuotų į „trinkeles“, kurios anksčiau ar vėliau susidėvės, geriau pinigus skirtų žmonėms (mokyklos, darželiai, medicina). Tuomet ne iš Širvintų jaunimas važiuotų į Vilnių, o atvirkščiai.
  Ką dabar turime? Miestas labai pagražėjo. Ir kas iš to? Kaip mažėjo Širvintose kiekvienais metais po 60-80 gyventojų, taip ir toliau mažėja::
  2018 m. Širvintose gyveno 5628 gyventojai
  2019 m. Širvintose gyveno 5550 gyventojai
  2020 m. Širvintose gyveno 5494 gyventojai

 18. paskutiniam komentarui parašė:

  Širvintų gimnazija nesirenka mokinių, o mokina visus, todėl teigti, kad 50 vieta yra tik tiek, nėra taktiška. Širvintos nėra Vilnius, kur gimnazijų yra daug, o 2-3 susirenka visus gabiausius vilniečius ir tuo didžiuojasi. O kad po 8 klasių išvyksta į Vilnių, tai nėra jokio stebuklo, paskui nusvyla sparnus ir rezultatais nesusiblizgina.

 19. Dainius Graužinis > Širvintiškiui parašė:

  50 vieta tarp visų mokyklų nėra blogai. Bet tik tiek. Labai didžiuotis nėra kuo. Tą patvirtina faktas, kad ne vienas gabus mokinys po 8 klasių šiais metais išvyko mokintis į Vilnių, ir to nepaneigsite.

 20. pries tai rasiusiam parašė:

  Rutulinis fontanas šiandien puikiai veikia, specialiai atkreipiau dėmesį.

 21. kkjjhh parašė:

  O man del gimnazijos rezultato nei šilta, nei šalta. Pirmūnų ir jūų šeimų reikalas yra jų rezultatai, o ne visuomenės. Kai miestas bus šviesus ir jaukus, jame norėsis gyventi, vienodai bus gera santechnikui, kombainininkui, elektrikui, šlavėjai ir kirpėjai. Ne vien tik pirmūnai su rezultatais mieste gyvena.

 22. Širvintiškis parašė:

  Nu atsiprašau, bet būtent merei vadovaujant miesto gimnazija iš trečio reitingo šimtuko pradžios atsirado 50 vietoje. Ar čia prastas rezultatas?

 23. ViskasOK parašė:

  tik gaila, kad prie fontanų bulkinės nėra pastatytos, nes merė, kaip rašė Delfi, pasižadėjo, kad kol ji bus šitose pareigose(o bus dar ilgai), jokio verslo nugriauto namo vietoje nedarys, o žmonėms atėjusiems pasigrožėti nėra kur, net kavos išgerti, o ir tas kelių muzikinių kūrinių repertuaras, jau visiškai baigia užknisti. Greitai daugiabučių gyventojai, dainų tekstus mokės mintinai 🙂 .Tai gal geriau būtų kokią radijo stotį transliuoti – pagalvokit… O šiaip visа kitа yra aukštame ideologiniame lygyje.

 24. Dainius Graužinis parašė:

  Kam ko reikia. Man dėl naujos aikštės ir fontanų nei šilta, nei šalta.
  Labai didžiuočiausi miestu, jei mūsų gimnazija egzaminų rezultatais patektų į geriausių dvidešimtuką (kur dabar esame matėte?), jei mūsų medicinos įstaigos garsėtų geriausiais Lietuvoje specialistais, kurių paslaugų nereiktų laukti savaitėmis ar net mėnesiais.
  Bet savivaldybė turi kitus prioritetus. Geriau sukišti pinigus į trinkeles ir fejerverkus. Visų šitų aikščių ir fontanų laukia rutulinio fontano likimas (Šeiniaus g.), kuris šiandien stovi neveikiantis, visas pažaliavęs ir niekam neįdomus. Nuo kitų metų ES sanglaudos pinigai Lietuvai mažėja perpus.

 25. Begonija parašė:

  Visa svente buvo nuostabi, superiniai koncerrtai, ko didzioji dalis rajono zmoniu uz savo pinigus tikrai niekada neistengtu pamatyti ir isgirsti. Ispudziai nerealūs. Įdomiausia bus dabar , kai visokios sventeivos ims smeižti ir niekinti mere ir visa organizacine komanda. Sekmes jiems komentuojant ir issividuriuojant, o merei ir jos komandai linkiu naujų idėjų ir grazių darbu.

 26. Aikštė parašė:

  Buvome ir mes šventėje, tikrai fantastiška aikšte. Kad ir kiek merei trukdytų, ji vis tiek pasiekia tikslą. Matyt, žadą prarado „teisingo“ laikraščio taip pasivadinusi žurnaliste, kad net jokios žinutes nepaskelbe.

 27. kamile parašė:

  Nuostabi musu aikste, aciu merei, kad grazinate Širvintas. Pagalaiu ir pas mus nusvito rytas po ilgu stagnacijos metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top
+