DVIKOVA

Klausimai:
1. Nuo kada pradėjai rimtai domėtis muzika? Kas paskatino? O gal viskas prasidėjo Tavo iniciatyva?

2. Kokį muzikos stilių propaguoji?

3. Ko galėtum atsisakyti dėl muzikos, o ko – ne?

4. Ar ateityje planuoji sieti savo gyvenimą su dainavimu? Manai, iš to galima pragyventi?

5. Kaip manai, ar šiuolaikiniame šou biznyje įmanoma išgarsėti neturint daug pinigų ir įtakingų draugų?

6. Kas tavo autoritetas, idealas?

7. Ar dažnai tenka koncertuoti? Papasakok apie įsimintiniausią koncertą Širvintose?

8. Ko trūksta mūsų kraštui, kad čia nėra daug gerų renginių – salės, žiūrovų susidomėjimo, o gal tiesiog žemas mūsų miestelio ekonominis lygis?

9. Ko palinkėtum tiems, kurie irgi turi talentą, nori dainuoti, bet vis nedrįsta?

  

Monita

Monita.

Monita

Ji – jauna, graži ir perspektyvi pop’so atlikėja iš Širvintų. Būdama vos 17 metų, ji jau spėjo įrašyti dainą su populiaria tarp jaunimo grupe – ROBOTUKAIS. Monita nenustygsta vietoje – kuria, domisi ir ieško naujų idėjų. „Muzikavimas – mano antroji siela,“ – sako ji.
Dosjė

Vardas: Monika

Pavardė: Rubašenko

Pseudonimas: Mone

Amžius: 17 metų

Populiariausios dainos: „Game over“ ( su ROBOTUKAIS),  savos kūrybos daina „Nebeturiu“, „Iš širdies į širdį“ ( su Sliwer).

Kredo: Eiti į priekį neatsigręžiant atgal.

 

Andas(desineje) su Dj Sezzy po pergalės Malibu klube.JPGg

 

 

Andas (dešinėje) su Dj Sezzy po pergalės Malibu klube.

 Andas

 
Jis – taip pat jaunas, gražus ir perspektyvus dainininkas iš Vilniaus, Širvintose praleidžiantis nemažai laiko. „Gatvės lygoje“ jis įrašinėjo dainas su Svaru. A.N.D turi viską, ko reikia atlikėjui – talentą, norą, bei idėjų. „Kuriu iš širdies į širdį,“ – sako jis
Dosjė

Vardas: Edvardas

Pavardė: Dulko

Pseudonimas: Andas

Amžius: 19 metų

Populiariausios dainos: „Atleisk“, „Nakties ritmu“, „Rasti save“, „Šuo neturi meilės“

Kredo: Atsipalaiduok. Miestas nemiega.
Monita:

1. Rimtai į muziką pradėjau žvelgti penktoje klasėje, kai tuometinė muzikos mokytoja p. Gudonienė paėmė mane koncertuoti į „Dainų dainelę“. Paskui „užsivedžiau“ pati, palaikė ir tėvai. Pamenu, kai grįžau namo ir prašiau tėvų leidimo dalyvauti toje „dainų dainelėje“, jie, žinoma, iš karto sutiko, apsidžiaugė ir palaikė.

2. Popsą ir pusiau r’n’b. Pagal mano balsą tai labiausiai tinkanti muzika. R’n’b padeda atlikti dainuojantys vaikinai. Ateityje norėčiau pabandyti dainuoti electro pop dance stiliumi.

3. Dėl muzikos galėčiau atsisakyti asmeninio gyvenimo ir save visą skirti vien tik muzikai. Tačiau geriausių draugų neiškeisčiau į nieką.

4. Bandau planuoti ir tikiuosi, kad mano planai pavyks. Bet kokį nors išsilavinimą taip pat ketinu įsigyti. Manau, kad vien iš muzikos Lietuvoje išgyventi beveik neįmanoma.

5. Ne. Šiais laikais viskas yra per pažintis – kaip kitaip tau padės kurti muziką, juk pats ne visada žinai, ar teisingai viską atlieki. Jeigu nori dainuot, turi kažką pažinoti, kas už tave turi daugiau patirties. Be to, pradžioje vis tiek pats turi kažkiek investuot. Galbūt ateityje tie pinigai ir grįžta, bet pradėti neturint nieko beveik neįmanoma.

6. Jurga Šeduikytė. Jos dainos prasmingos. O iš užsienio atlikėjų labai palaikiau M. Jacksoną, nes jo muzika nesenstanti – nesvarbu, kad daina kurta prieš trisdešimt metų – ji vis tiek nenusibosta.

7. Žinoma, koncertuoti tenka. Labiausiai patinka koncertuoti mokykloje, čia sulaukiu didelio draugų palaikymo. Man patinka jiems dovanoti naujas dainas.

8. Mums trūksta susidomėjimo. Niekas neina į tokius paprastus koncertus, niekam neįdomu. Trūksta drąsos patiems kažką pabandyti – savaime suprantama, kad nusibosta scenoje matyti tuos pačius veidus, tačiau niekas nenori pats kažką daryti. Lengviausia pasakyti, kad neįdomu, tačiau jauni atlikėjai įdeda daug darbo. Džiugu, kad yra žmonių, kurie tai vertina.

9. Niekada nebijoti išeiti į sceną ir parodyti, kokia tu asmenybė, ką moki ir ką gali!

Andas:

1. Domėjausi muzika nuo pat savo gimimo, bet nelabai jai skyriau savo dėmesį. Kaip ir dauguma mažų vaikų, dainuodavau vonioje. Labiau domėjausi krepšiniu ir, galima sakyt, paskyriau jam savo gyvenimo dalį. Kartą, atėjęs pas brolį, paprašiau, kad eitų su manim pažaist krepšinio. Brolis atsakė, kad yra užimtas, bei pridūrė: „Eik, muzika užsiimk, pradėk.“ Galbūt bus keista, bet į jo žodžius atsakiau: „Eik tu velniop su savo muzika.“ Praėjus porai dienų, su draugu Sun’u nutarėm rimtai užsiimti muzikavimu. Nei aš, nei jis nežinojome, kas iš to gali išeiti, tačiau jau netrukus atradau antrąjį „aš“, kuris vėliau tapo vienintelis. Žinoma, mano iniciatyva nemaža. Susipažinau su daug šou biznyje besisukančių žmonių, renginių – koncertų organizatorių. Šiuo metu rašau Mixtape’a, kuris vadinsis „Nakties ritmu“, taip pat laukia nemažai koncertų. Bet mano iniciatyvą, visišką pajėgumą stabdo problema, vardu „instrumentiniai takeliai“. Kitaip sakant, trūksta gerų DJ’ų.

2. Anksčiau buvo toks „Lietuviškas Hip-hopas“, bet ir ten sugebėjau iš visų išsiskirti. Dabar propaguoju ir r’n’b, bet daugiausia – bounce repo stilius – karštas, užvedantis, priverčiantis judėti.

3. Kol kas spėju viską suderinti ir nieko nereikia aukoti ar atsisakyti. Tikriausiai niekada neatsisakyčiau asmeninio gyvenimo.

4. Taip, planuoju. Jei manyje žus muzika, žus ir didelė dalis manęs. Pragyventi nelabai galima, Lietuva, ne ta šalis, sutikite…

5. Galima, bet kažkokią dalį vis tiek reikia įnešt. Aišku, kartais būna toks dalykas, kad išsikapsto tas, kuris duoda daugiau pinigų arba sumoka tam, kam reikia. Nors jis ir neturi jokio muzikinio „kabliuko“.

6. Nelly. Man patinka tai, ką jis daro, kaip daro. Jo stilius, vaizdo įrašai mane „kabina“. Mėgstu dainuoti jo dainas.

7. Koncertuoti tenka, bet norėtųsi dažniau. Manau, greitu laiku tai prasidės. Įsimintiniausias koncertas buvo Vilniuje, „Malibu“ klube, kai laimėjau pirmą vietą. Širvintose dar neteko koncertuoti, bet tai įeina į mano planus. Dažnai čia būnu – atvažiuoju paatostogaut pas draugus. Draugų prašymu, tenka jiems padainuot, tai pamaniau, kodėl gi ten nesurengus tikro koncerto.

8. Mažai pramogų, reikia judinti miestelį. Šou ten, kur kunkuliuoja veiksmas. Čia nėra didelio kiekio žmonių, trūksta susidomėjimo. O apie jaunimą galiu pasakyti vieną – susipažįsti kumščiais, o paskui kartu „tūsiniesi“ klausydamas, kaip jie tave garbina.

9. Galiu įspėt, kad tai turi labai daug minusų, žinoma, ir pliusų. Jei jūs pasiruošę leistis į tą kelią, tada aš abiem rankom palaikau jus. Noras turi būti labai didelis. Tarkim, kada jums neatsibos prašyti kokio nors prodiuserio, kad jis paklausytų jūsų plokštelę, kada jūs net naktimis skambinsit ir prašysit, o jis galiausiai ištars: „Na gerai, duok man ta savo plokštelę, paklausysiu, tik atsikabink nuo manęs“. Štai ką aš vadinu dideliu noru. Aišku, reikia ir talento, idėjų…
Abu šiuos atlikėjus sieja muzika, noras, talentas bei perspektyva. Kuris iš jų geresnis? Perspektyvesnis? Spręskite Jūs. Rašykite mums savo nuomonę bei atiduokite balsą už mylimą atlikėją adresu delina133@hotmail.com
Jurgita GRIGALAITYTĖ

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

16 Atsakymų į “DVIKOVA”

 1. tnc parašė:

  Geros tos dainos per tusus ypac, monitos ir martyno…

 2. Plsk. parašė:

  Myliu ta saulyte,o jus balvonai duskit.

 3. no name parašė:

  As uz A.N.D (music) O ta monita tokia ziauri,apie dainas ir teksta patyliu..Jei nori tobulet su dainininkes karjera, tai gal normalesnes dainas kurk..tik marozam ir klausyt , ar fyfom 🙂

 4. zmogutis parašė:

  Manau kad Monita labai graziai dainuoja. Tikrai saunuole.

 5. mkp parašė:

  tokios durnės seniai pasaulis nematė

 6. eglute parašė:

  na as manau ji sauni;DD nes as ir dainuot lba norejau;} ir cia buvo viskuo;} Bet jau kaip daugiau metuku turiu 16m;DD jau ir netaip noriu bet jai Monita pakviestu padainuot dainuociau su ja;P**

 7. Dance5 dj team parašė:

  eik tu sau pats nekenciu lietuvisko ir apskritai popso, bet tai su draugais taip ant tu stringu pakibom:DDD padarykit kas monita-stringai (electro vocal mix) bus rimtesnis tada gb:)) jo numeriuko tai ir ce nori bet jauciu kad ir be musu jos nr medzioja tai gal apsieisim:)))

 8. labukas parašė:

  monita zuikute atsiusk savo numeriuka noriu artimiau pabendrauti 🙂 ar bent email savo susirasytume

 9. baxuras parašė:

  jau cia kas per asilai du .wiena keks. . . o kitas kaimietis,nemokantis net kasio tikro zaist 🙂 juokingi jie man abudu. .

 10. hmmm parašė:

  Gaila, kad žmonėms tiesa akis bado… Daugiau nei juokinga..

 11. va parašė:

  ?

 12. va parašė:

  .

 13. to hmmm parašė:

  Pačiai reikėtų pasimokyti gimtosios kalbos, beraštė esi.

 14. hmmm parašė:

  Monika, nuosirdus palinkejimas Tau. Geriau tu daugiau demesio skirk mokslams.. Ypac lietuviu kalbai, gimtajai kalbai.. Nes kur tik pasireiski, tai tiek klaidu pridarai, kad pirmokas turbut tiek nepridarytu.. GEDA tavo amziaus mergaitei.. Jei nori buti tik tuscia asmenybe, dainuojanti tokias dainas kaip „stringai“, tada prasom, atsiras ir tokiu dainu gerbeju, bet labai negrazu, kai tokio amziaus mergaite nesugeba elementaraus zodzio parasyti be klaidu.. Sekmes tau..

 15. monita parašė:

  na as nereiksminu …manai as pati prasiau kad imtu interviu?:DDD ATSIGAUK

 16. juozas parašė:

  monika,monita,mone???kaip save sureiksmina,isdykusi pacanke

Comments are closed.

scroll to top
+