+

Būtų juokinga, jei nebūtų liūdna …

Vanduo – sveikatos šaltinis. Ar tikrai?

Rajono valdžia dėl netvarkos surenkant buitines atliekas visų pirma kaltina rajono gyventojus. Girdi, patys žmonės nesistengia atliekomis atsikratyti civilizuotai, todėl miestas ir skendi šiukšlėse. Ypač tai matyti po savaitgalių.

Tačiau reikėtų pastebėti, kad ir atliekų tvarkytojai kartais negerbia žmonių bei jų gyvenamosios aplinkos. Vienas tokių pavyzdžių – Širvintų mieste, Nepriklausomybės aikštėje. Atvežę konteinerius, „Ecoservice“ darbuotojai juos pastatė … šalia šulinio. Semiantys tyrą vandenį aplinkiniai gyventojai dabar gali mėgautis ir „tyru“ kvapu, sklindančiu iš konteinerių. Žmonės svarsto: „Jei pastatė – galbūt higienos normos leidžia tai daryti, tačiau kur žmogiškumas? Ar „Ecoservice“ darbuotojai taip elgtųsi ir savo kieme, ar statytų dvokiančią talpą atliekoms vos sieksnis nuo šulinio?“

Taip svarstydami, vietos gyventojai labiausiai baiminasi, kad šia gatvele mokyklon einantys neklaužados konteinerių turiniu išdykaudami neužterštų šioje miesto dalyje esančio vienintelio šulinio. Ką tada kaltinsime?

Gintaras Bielskis

Ar miesto centras taps sąvartynu?

Pirmadienio rytą pasipiktinę širvintiškiai skambino į „Širvintų krašto“ redakciją dėl konteinerio, atsiradusio prie Knygyno. Anot jų, miesto centre visai netinka grandinėmis prirakintas konteineris, šalia kurio, tikriausiai, netrukus gulės krūva šiukšlių maišų. Taip pat, kaip ir prie daugelio kitų mieste esančių konteinerių. Rajono valdžia turėtų puošti miestą, o ne jo centre daryti sąvartyną.

„Širvintų krašto“ žurnalistams užteko tik nufotografuoti minėtą konteinerį ir jis netrukus atsidūrė kitoje vietoje. Dabar konteineris prirakintas prie krūmų, šalia Knygyno durų. Ar širvintiškiai norės bristi per atliekas tam, kad įsigytų knygą?

„Širvintų krašto“ informacija

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • SOS parašė:

  SOS!!! Jau kai kurie daugiabuciu namu gyventojai konteinerius rakina (pakabina spyna)!..

 • :( parašė:

  Nu jau prie kapu normaliu konteineriu nera, tai kam dar tas rusiavimui reikalingas. Juk viskas retkarciais isvezama kartu. Tegul nors tuos normaliai isveza.

 • :D parašė:

  jo prie kapu tai tikrai vaizdelis nekoks… kodel niekas nepagalvoja , kad dabar ypac populiarios yra stiklines zvakes… tai negalima butu pastatyti stiklo tarai pritaikyto konteinerio ????? ar viskas bendrai vel keliaus i Sniponis? dar nevelu… jei jau taip visi susirupinom siuksliu rusiavimu….

 • pasipiktinus parašė:

  jo didesnio bardako nemaciau siuksliu kur nori ir kiek nori:(mes skendim siukslese o vat meras is to naudos gavo pinigelio(svaraus)

 • gruz parašė:

  Nustebino sestadienio ryto vaizdelis: visu konteineriu (spalvotųjų) turinys buvo supiltas i viena siuksliaveze. Klausimelis: kam tiek konteineriu, jei siuksliu rusiavimas neduoda efekto ir visai nereikalingas procesas?

 • nina parašė:

  tai ka, rajono valdzian pinigelius plauna? Sitaip negalima…Turi buti tvarka ir teisingumas..

 • lopeta parašė:

  Apie atsakomybe cia nekalbama. Elementaraus padorumo nera. Juk kapines savartynais pavertet. Svarbu, kad neuzmirstat primint jog bauda bus 2500 litu. Galbut daugelis sirvintiskiu sutiktu primoket kad tokie tvarkytojai dingtu is rajono su visom savo dezelem.

 • Anonimas parašė:

  BAISU KOKS SIUKSLINAS MIESTAS. Prie kapiniu koks ivaizdis.“Ecoservice” vadovai dazniau iseikit i gatve, apsidairykit, ar tik i grafikus ziuresit. Gal ten dar dazniau reik atvaziuot siuksliu masinai? Sventes ir netvarka- kaip “grazu” is jusu puses svenciu proga. KUR JUSU PAZADAI? Pagal grafika ta diena isstateme siuksliadeze, o siuksles isveze tik trecia diena po graf. Gasdinti sugebate nemazom sumom, o kur jusu atsakomybe?!!!…

 • lopeta parašė:

  Nu tokio bardako su siukslemis dar niekad nera buve. Idomu kuris valdininkas uzvire sita kose. Kaip supratau tai 5 metus dabar turesime sitame mesle murkdytis. Tikrai su komunaliniu jokiu problemu nebuvo.

 • Meska parašė:

  Labai gaila,kad siukslemis nesirupina Sirvintu komunalinis ukis.Zmones,ar prisimenat,ar kilo klausimai del siuksliu ar konteineriu,ar netvarkos,kai miestelio siukslemis rupinosi Komunalinis ukis???Ogi,niekada man tokia klausimai neiskildavo!!!

 • skaitytojas parašė:

  Beje baisu net pagalvoti kur jie pila tas atliekas is sunkvezimiu. gal artimiausiam miskely?

 • skaitytojas parašė:

  Kas cia per nesamones isviso su tom siukslem? anksciau buvo keli konteineriai, visiem uztenko,turbut del to kad isvezdavo laiku. dabar prisatyta ju milijonas ir niekas nesistengia ju istustint. gal “Ecoservice” galvoja kad jie be dugno? slykstu ziuret i juos perpildytus…

 • BUDULIS parašė:

  Buvo Rupintojeliu Lietuva – dabar pasidare konteineriu Sirvintos. Kazkoks biezpridielas.

Kiti straipsniai:

Širvintos – gerasis pavyzdys, kuris užkrečia?

Ar pakeis Ž. Pinskuvienę „gubernatorius“ iš Vilniaus!?

Lietus nesutrukdė pasigrožėti gražiausiomis Čiobiškio seniūnijos sodybomis

Lydimi Bučkio ir Aguonos, komisijos nariai grožėjosi Musninkų seniūnijos sodybomis

Kuriama jaukumą kelianti sodybų aplinka

„Baltijos kelio“ vienybės banga suplazdeno didžiulę Širvintų krašto vėliavą

Originalių idėjų nestokoja Alionių seniūnijos gyventojai

Kernavės apylinkėse grožėtasi svirnu, pušaitėmis, flioksais…

Liepą ilgalaikių bedarbių rajone buvo mažiausiai nuo 2010-ųjų

Kaip protingas pensininkas iš vidutinės pensijos Lietuvoje gali gyventi oriai…

Įpratusių pasėdėti būdelėje su popieriaus skiaute rankoje laukia „eurobizūnas“: pats laikas susitvarkyti tiems, kurie neskuba

Kaip Širvintos minės Baltijos kelio 30-metį?

Gelvonų gimnazija turės nuolatinį vadovą

VMI pervedė 543 tūkst. eurų GPM permokų Širvintų r. savivaldybės gyventojams

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Gelvonų seniūnijoje komisijos narių akį glostė egzotiški augalai

Antrąja projekto „Globalios Širvintos“ garbės ambasadore tapo Daiva Zuehlke

Širvintų mieste stabdomas karšto vandens tiekimas

Gražiausios sodybos konkursas Jauniūnų seniūnijoje

Pasaulio širvintiškių susitikimas minint Pasaulio lietuvių metus

Gaukite „Širvintų krašto“ metų prenumeratą dovanų!

Iš Astravo atominės elektrinės pasklidus radiacijai, jodo preparatų tabletes turėtų gerti ir širvintiškiai

Širvintų miesto gyventojų sodybos kasmet suspindi gėlynų gausa

Skaičiai rodo: mažėjant šernų, Afrikinis kiaulių maras kelia koją iš Širvintų rajono

VMI kviečia į virtualaus buhalterio i.APS mokymus Širvintose

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+